Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/photo.php?fbi... prosim vas baby pekne zahlasujte za nasu dcerku v tejto sutazi velmi vam dakujeeeem x-) x-)
Odpovedať
trdielko idem na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeee ranko dievcence :-) ako pozeram, vsetky ste v plnom pracovnom nasadeni :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobréééé ránko :-) tak tak, dnes máme audit, tak vezmem vrtuľu zo skrine, nasadím do riti a fičíííím :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko149 - zahlasovena krasna dcerka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera: :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vierka :-D a ty ju nemas nasadenu stale? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy - noooo niekedy sa stane že ju odložím :-D :-D vieš, preto aj nepijem kávu, ak si videla rozprávku Za plotom, tak ja som ako ten veveričiak :-D
Odpovedať
caute baby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeem vam baby :-) ste zlate a mimochodom ta fotka je ta profesionalna od fotografky ktora od nas zobrala velku 0 :-D :-D
Odpovedať
dobré ránko :-) trdielko, včera som chcela zahlasovať, ale sa mi nedalo.. a neviem prečo :-(
Odpovedať
trdielko ;-) ;-) ;-) ;-) je suuuuuuuuuuuuuuper
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vierka no veď preto sa čudujem :-D :-D trdielko aj ja som chcela poslať hlas a nejde mi to :-(
Odpovedať
meddy lebo nie si na fb 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby jagy :-D :-D :-D aj ja cem vrtulu. weri, kde si ju nabrala? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, trdielko, zahlasovane ;-) boli ma zub mudrosti, mam tam kaz, buduci tyzden mi ho vyberie. ach jaj. :-(
Odpovedať
lady je neskoro na dobre rano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-N mas pravdu. my sme h odinu po zadu, prave som doranajkovala - vy uz obedujete. Trdielko, like!
Odpovedať
Profilova fotka
lady sama mi vyrástla pri nárokoch v mojej práci na mňa :-D :-D ale hlavne že nič nerobím len mám nohy na stole vyložené... ]-( babyyyy pomoooooc odtrhol sa mi gombík z gatíííí :-D :-D :-D som ho včera zle prišila asik, lebo dnes keď som šla na wc tak mi zostal v ruke :-D no a teraz choď za auditormi s rozopnutými gaťami :-D :-D :-D kokso u nás v práci sú akí... tak ja nachystám audítorom do zasadačky pizzu a oni im ju zežerú??? kokos...
Odpovedať
Profilova fotka
baby pomoooc, prave som si pozerala fotky zo skusania svadobnych siat a som z toho nestastnaaa :-( po mojej mame som zdedeli znamienka na rukach a na fotkach to vyzera hrozneeeeeeeeeeeeee :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babulka klud. ja som tiez same znamienko. :-) ak sa bojis, ze to na fotkach nebude vyzerat dobre, tak skus poprosit fotografa o retus. ale ja by som sa tym netrapila. fotky od profesionalneho fotografa budu urcite vyzerat inak ako tvoje zo skusky.
Odpovedať
Profilova fotka
babulka - ako sinov hovorí, ak sa ti to na fotkách nepáči, je najmenej pre fotografa ich vyretušovať ;-) ja budem musieť niečo robiť so zubami, mám taký škaredý odtieň hoci si ich čistím odmala pravidelne ani nepijem kávu ani nefajčím (asi genetika) a pri čisto bielych šatách to bude vyzerať blbo, taaak rozmýšľam nad bielením - čo vy hovoríte na bielenie? - máte skúsenosti? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera: ja sa bielenia dost bojim. ze si poskodim sklovinu. zuby mozes mat zafarbene aj od jedla napr. paradajkove omacky. mne sa osvedcilo ist na dentalnu hygienu s opieskovanim. to odstrani zafarbenie z jedla.
Odpovedať
sinov a to kolko stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
draci mna to vyslo na 80€, ale cena asi bude rozna v zavislosti od zubara
Odpovedať
baby nemam nejako zlte zuby, ale biele tiez moc nie su...ale asi to pre mna neni take dolezite :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov, ja mám také zuby neustále, od mala, teda to nebude paradajkami :-N aaale skúsim sa zajtra opýtať zubára čo mi na to povie a uvidím - možno by to aj mne pomohlo :-)
Odpovedať
kvetinka ;-) aj pre mna tolko penazi ...no ja mam kde minat :-D na ine veci
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a este som zabudla napisat, ze ja mam strojcek a robil mi to celustny ortoped, takze v cene bolo aj dotiahnutie strojceka. tak pocitam, ze ta dentalna hygiena vysla cca 50€.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na bielenie skusala pouzit tie pasiky crest advanced seal, stoja okolo 40 euro. Ale neodporucam.Mna z nich strasne boleli zuby. Pouzila som asi pol balenia potom som to uz nezvladala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?