Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • http://www.facebook.com/photo.php?fbid=160668523956819&set=a.160419693981702.33469.132620096761662
    prosim vas baby pekne zahlasujte za nasu dcerku v tejto sutazi velmi vam dakujeeeem 😵 😵

• trdielko idem na to 😉

• dobreeeee ranko dievcence 🙂 ako pozeram, vsetky ste v plnom pracovnom nasadeni 😃 😃

• Sponzor fóra
  • dobréééé ránko 🙂 tak tak, dnes máme audit, tak vezmem vrtuľu zo skrine, nasadím do riti a fičíííím 😃 😃 😃

• trdielko149 - zahlasovena krasna dcerka 😉

• wera: 😃

• vierka 😃 a ty ju nemas nasadenu stale? 😃

• meddy - noooo niekedy sa stane že ju odložím 😃 😃 vieš, preto aj nepijem kávu, ak si videla rozprávku Za plotom, tak ja som ako ten veveričiak 😃

• caute baby 😵

• dakujeeem vam baby 🙂 ste zlate a mimochodom ta fotka je ta profesionalna od fotografky ktora od nas zobrala velku 0 😃 😃

• dobré ránko 🙂
    trdielko, včera som chcela zahlasovať, ale sa mi nedalo.. a neviem prečo 😞

• trdielko 😉 😉 😉 😉 je suuuuuuuuuuuuuuper

• Vierka no veď preto sa čudujem 😃 😃

trdielko aj ja som chcela poslať hlas a nejde mi to 😞

• meddy lebo nie si na fb 😎

• dobre ranko baby jagy 😃 😃 😃

aj ja cem vrtulu. weri, kde si ju nabrala? 😃 😉

• Sponzor fóra
  • cafte,
    trdielko, zahlasovane 😉
    boli ma zub mudrosti, mam tam kaz, buduci tyzden mi ho vyberie. ach jaj. 😞

• lady je neskoro na dobre rano 😃

• aha 😬 mas pravdu. my sme h odinu po zadu, prave som doranajkovala - vy uz obedujete.

Trdielko, like!

• lady sama mi vyrástla pri nárokoch v mojej práci na mňa 😃 😃 ale hlavne že nič nerobím len mám nohy na stole vyložené... 😠

babyyyy pomoooooc odtrhol sa mi gombík z gatíííí 😃 😃 😃 som ho včera zle prišila asik, lebo dnes keď som šla na wc tak mi zostal v ruke 😃 no a teraz choď za auditormi s rozopnutými gaťami 😃 😃 😃

kokso u nás v práci sú akí... tak ja nachystám audítorom do zasadačky pizzu a oni im ju zežerú??? kokos...

• baby pomoooc, prave som si pozerala fotky zo skusania svadobnych siat a som z toho nestastnaaa 😞 po mojej mame som zdedeli znamienka na rukach a na fotkach to vyzera hrozneeeeeeeeeeeeee 😞

• babulka klud. ja som tiez same znamienko. 🙂 ak sa bojis, ze to na fotkach nebude vyzerat dobre, tak skus poprosit fotografa o retus. ale ja by som sa tym netrapila. fotky od profesionalneho fotografa budu urcite vyzerat inak ako tvoje zo skusky.

• babulka - ako sinov hovorí, ak sa ti to na fotkách nepáči, je najmenej pre fotografa ich vyretušovať 😉
    ja budem musieť niečo robiť so zubami, mám taký škaredý odtieň hoci si ich čistím odmala pravidelne ani nepijem kávu ani nefajčím (asi genetika) a pri čisto bielych šatách to bude vyzerať blbo, taaak rozmýšľam nad bielením - čo vy hovoríte na bielenie? - máte skúsenosti? 🙂

• wera: ja sa bielenia dost bojim. ze si poskodim sklovinu. zuby mozes mat zafarbene aj od jedla napr. paradajkove omacky. mne sa osvedcilo ist na dentalnu hygienu s opieskovanim. to odstrani zafarbenie z jedla.

• sinov a to kolko stoji?

• draci mna to vyslo na 80€, ale cena asi bude rozna v zavislosti od zubara

• baby nemam nejako zlte zuby, ale biele tiez moc nie su...ale asi to pre mna neni take dolezite 🙂 🙂

• sinov, ja mám také zuby neustále, od mala, teda to nebude paradajkami 😬 aaale skúsim sa zajtra opýtať zubára čo mi na to povie a uvidím - možno by to aj mne pomohlo 🙂

• kvetinka 😉
    aj pre mna tolko penazi ...no ja mam kde minat 😃 na ine veci

• jaj a este som zabudla napisat, ze ja mam strojcek a robil mi to celustny ortoped, takze v cene bolo aj dotiahnutie strojceka. tak pocitam, ze ta dentalna hygiena vysla cca 50€.

• ja som na bielenie skusala pouzit tie pasiky crest advanced seal, stoja okolo 40 euro. Ale neodporucam.Mna z nich strasne boleli zuby. Pouzila som asi pol balenia potom som to uz nezvladala

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov