Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • aha musis zostat dlhsie? 😐

• ako sa mate kocky?

wera snad to coksoro skonci a budes moct ist domov aj ty🙂zajtra je uz piatok a potom si uzijes vikend.

Ja som dneska aj zajtra doma, mam volno. AKurat som dovarila tortily plnene mexickou zmesou z kuracieho maska, dufam, ze to bude drahemu chutit🙂

• kacennka nooo ja nič moc, keď tu musím trčať :-/ ale drahého mám dnes v práci, teda sa vlastne nemám ani za kým ponáhľať 😬 aaaa piatok už mám dnes, zajtra nejdem do práce 🙂

ozaj baby zajtra idem skúšať svadobné šaty, ale nie pre mňa, ale vybrali ma na fotenie šiat pre jeden salón, juuuuj tak sa teším 🙂 🙂 ale žiadne sa mi viac nebudú páčiť než tie moje, teda nie je čoho sa báť 🙂 potom vám môžem dať referencie, že aké sú tam šatičky 🙂

• Sponzor fóra
  • wera, vybrali ta do tej bratislavy? tak to je pekny uspech, pisalo ich tam celkom dost🙂 aj ja by som isla, ale som malicka, nemam peknu postavu a neviem sa na fotkach tvarit, niesom moc fotogenicka😃 takze mam smolu😃

• jaj weri nasa hviezda 😵 😵

• heej vybrali, tak sa moc teším, dlhšie som sa nevybláznila, tak teraz mám príležitosť 🙂 ty si, možno si skrytý talent, ani nevieš 🙂

• vlastne čo hovoríš, veď máš krásne fotočky, z toho vášho fotenia, si peknučká a tváriť sa vieš 😉 takto nás klamať 😃

• neklamem😃 ja sa neviem usmievat do fotaka. Vyzera to tak umelo. Ale priatel je uplny fasacisko podla mna🙂 On by mohol aj modela robit(keby ma tak pocul) 😃 😃 😃

• ahojteeeeeeeee 😃 teda dnes to tu žije 😃

kacennnka aj ja chcem vidieť foto 😞

kveti kde sa flákaš? zasa v knižnici? 😃

• meddy IP🙂

• medy dneska si asi vsetky zobrali dovolenku 😃 😛

• kweetinka - hej musím tu byť kým neskončia, lebo si ani prdnúť nemôžu bezomňa 😃 😃

• wera a odgrgnut? 😃 😃

• 😃 😃 už nech si robia čo chcú, zdrhla som 😃

• ano 😃 a na pozdrav im posielame spolocne ten prd 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • wera chcem ukazat mojej mamine ake video si predstavujeme to co ti predsvadobne robil kameraman a nechce mi ani za svet nacitat stranku vimeo.com 😞 mozes mi sem hodit link prosim ta? dakujééééém 🙂

• Vierka gratulujem 😃
    kvetinka 😃 😃 😃

• kweetinka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 až mi zabehlo 😃 😃 škoda len že baby predsa neprdia 😃 😃 😃 😃 😃

trdielko, do ip posielam 🙂

• Zajtra budem mat doma manzetove gombicky pre draheho... Sa z toho uz tesim. Baby ja vas obdivujem ze sem mate cas pisat. Ja som rada ked dojdem domov ze s mn navarime veceru umyjeme riady porobime to co treba a cely unaveny zaspime

• miška a aké ste vybrali? 🙂 ja mám dnes drahého v práci, teda mám času kopeeeec 🙂

• No vybrala som mu klasiku teda tu novu s napisom i love my wife. Drahy povedal ze sa tesi ako si ich bude davat aj na plesy a ine spolocenske udalosti

• miška aj my ich máme aj môjmu drahému sa veeeľmi páčia a chce ich nosiť k obleku potom 🙂

• wera si si ista s tim tvrdenim? 😃 😃 😃 😃

• tak mne moj povedal, ze to snad nemyslim vazne, ked som mu ich chcela kupit😃 tak som mu kupila take srtieborne elegantne.

• Kati, ale tak mato je taky zlaty chlap 🙂

• Miska, no zlaty je😃 ako kedy. Vsetko mi ofrfle😛

• Kati tak je to chlap aj ja mam toto plemeno doma

• 🙂 no taki su asi vsetci😃 Ale tak nestazujem sa, inak by som sa za neho nevydavala. Je uzasny🙂

• wera ta torticka je kraaaaaaaaaaasna 😉 😉

• 🤔 🤔 🤔 kde je kto??? 🤔 🤔 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov