Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
aha musis zostat dlhsie? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa mate kocky? wera snad to coksoro skonci a budes moct ist domov aj ty:)zajtra je uz piatok a potom si uzijes vikend. Ja som dneska aj zajtra doma, mam volno. AKurat som dovarila tortily plnene mexickou zmesou z kuracieho maska, dufam, ze to bude drahemu chutit:)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka nooo ja nič moc, keď tu musím trčať :-/ ale drahého mám dnes v práci, teda sa vlastne nemám ani za kým ponáhľať :-N aaaa piatok už mám dnes, zajtra nejdem do práce :-) ozaj baby zajtra idem skúšať svadobné šaty, ale nie pre mňa, ale vybrali ma na fotenie šiat pre jeden salón, juuuuj tak sa teším :-) :-) ale žiadne sa mi viac nebudú páčiť než tie moje, teda nie je čoho sa báť :-) potom vám môžem dať referencie, že aké sú tam šatičky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera, vybrali ta do tej bratislavy? tak to je pekny uspech, pisalo ich tam celkom dost:) aj ja by som isla, ale som malicka, nemam peknu postavu a neviem sa na fotkach tvarit, niesom moc fotogenicka:D takze mam smolu:D
Odpovedať
jaj weri nasa hviezda x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
heej vybrali, tak sa moc teším, dlhšie som sa nevybláznila, tak teraz mám príležitosť :-) ty si, možno si skrytý talent, ani nevieš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vlastne čo hovoríš, veď máš krásne fotočky, z toho vášho fotenia, si peknučká a tváriť sa vieš ;-) takto nás klamať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neklamem:D ja sa neviem usmievat do fotaka. Vyzera to tak umelo. Ale priatel je uplny fasacisko podla mna:) On by mohol aj modela robit(keby ma tak pocul) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeee :-D teda dnes to tu žije :-D kacennnka aj ja chcem vidieť foto :-( kveti kde sa flákaš? zasa v knižnici? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy IP:)
Odpovedať
medy dneska si asi vsetky zobrali dovolenku :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - hej musím tu byť kým neskončia, lebo si ani prdnúť nemôžu bezomňa :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
wera a odgrgnut? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D už nech si robia čo chcú, zdrhla som :-D
Odpovedať
ano :-D a na pozdrav im posielame spolocne ten prd :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera chcem ukazat mojej mamine ake video si predstavujeme to co ti predsvadobne robil kameraman a nechce mi ani za svet nacitat stranku vimeo.com :-( mozes mi sem hodit link prosim ta? dakujééééém :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vierka gratulujem :-D kvetinka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D až mi zabehlo :-D :-D škoda len že baby predsa neprdia :-D :-D :-D :-D :-D trdielko, do ip posielam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra budem mat doma manzetove gombicky pre draheho... Sa z toho uz tesim. Baby ja vas obdivujem ze sem mate cas pisat. Ja som rada ked dojdem domov ze s mn navarime veceru umyjeme riady porobime to co treba a cely unaveny zaspime
Odpovedať
Profilova fotka
miška a aké ste vybrali? :-) ja mám dnes drahého v práci, teda mám času kopeeeec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vybrala som mu klasiku teda tu novu s napisom i love my wife. Drahy povedal ze sa tesi ako si ich bude davat aj na plesy a ine spolocenske udalosti
Odpovedať
Profilova fotka
miška aj my ich máme aj môjmu drahému sa veeeľmi páčia a chce ich nosiť k obleku potom :-)
Odpovedať
wera si si ista s tim tvrdenim? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne moj povedal, ze to snad nemyslim vazne, ked som mu ich chcela kupit:D tak som mu kupila take srtieborne elegantne.
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ale tak mato je taky zlaty chlap :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, no zlaty je:D ako kedy. Vsetko mi ofrfle:P
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak je to chlap aj ja mam toto plemeno doma
Odpovedať
Profilova fotka
:) no taki su asi vsetci:D Ale tak nestazujem sa, inak by som sa za neho nevydavala. Je uzasny:)
Odpovedať
wera ta torticka je kraaaaaaaaaaasna ;-) ;-)
Odpovedať
=-) =-) =-) kde je kto??? =-) =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?