Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • aha musis zostat dlhsie? 😐

• ako sa mate kocky?

wera snad to coksoro skonci a budes moct ist domov aj ty🙂zajtra je uz piatok a potom si uzijes vikend.

Ja som dneska aj zajtra doma, mam volno. AKurat som dovarila tortily plnene mexickou zmesou z kuracieho maska, dufam, ze to bude drahemu chutit🙂

• kacennka nooo ja nič moc, keď tu musím trčať :-/ ale drahého mám dnes v práci, teda sa vlastne nemám ani za kým ponáhľať 😬 aaaa piatok už mám dnes, zajtra nejdem do práce 🙂

ozaj baby zajtra idem skúšať svadobné šaty, ale nie pre mňa, ale vybrali ma na fotenie šiat pre jeden salón, juuuuj tak sa teším 🙂 🙂 ale žiadne sa mi viac nebudú páčiť než tie moje, teda nie je čoho sa báť 🙂 potom vám môžem dať referencie, že aké sú tam šatičky 🙂

• Sponzor fóra
  • wera, vybrali ta do tej bratislavy? tak to je pekny uspech, pisalo ich tam celkom dost🙂 aj ja by som isla, ale som malicka, nemam peknu postavu a neviem sa na fotkach tvarit, niesom moc fotogenicka😃 takze mam smolu😃

• jaj weri nasa hviezda 😵 😵

• heej vybrali, tak sa moc teším, dlhšie som sa nevybláznila, tak teraz mám príležitosť 🙂 ty si, možno si skrytý talent, ani nevieš 🙂

• vlastne čo hovoríš, veď máš krásne fotočky, z toho vášho fotenia, si peknučká a tváriť sa vieš 😉 takto nás klamať 😃

• neklamem😃 ja sa neviem usmievat do fotaka. Vyzera to tak umelo. Ale priatel je uplny fasacisko podla mna🙂 On by mohol aj modela robit(keby ma tak pocul) 😃 😃 😃

• ahojteeeeeeeee 😃 teda dnes to tu žije 😃

kacennnka aj ja chcem vidieť foto 😞

kveti kde sa flákaš? zasa v knižnici? 😃

• meddy IP🙂

• medy dneska si asi vsetky zobrali dovolenku 😃 😛

• kweetinka - hej musím tu byť kým neskončia, lebo si ani prdnúť nemôžu bezomňa 😃 😃

• wera a odgrgnut? 😃 😃

• 😃 😃 už nech si robia čo chcú, zdrhla som 😃

• ano 😃 a na pozdrav im posielame spolocne ten prd 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • wera chcem ukazat mojej mamine ake video si predstavujeme to co ti predsvadobne robil kameraman a nechce mi ani za svet nacitat stranku vimeo.com 😞 mozes mi sem hodit link prosim ta? dakujééééém 🙂

• Vierka gratulujem 😃
    kvetinka 😃 😃 😃

• kweetinka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 až mi zabehlo 😃 😃 škoda len že baby predsa neprdia 😃 😃 😃 😃 😃

trdielko, do ip posielam 🙂

• Zajtra budem mat doma manzetove gombicky pre draheho... Sa z toho uz tesim. Baby ja vas obdivujem ze sem mate cas pisat. Ja som rada ked dojdem domov ze s mn navarime veceru umyjeme riady porobime to co treba a cely unaveny zaspime

• miška a aké ste vybrali? 🙂 ja mám dnes drahého v práci, teda mám času kopeeeec 🙂

• No vybrala som mu klasiku teda tu novu s napisom i love my wife. Drahy povedal ze sa tesi ako si ich bude davat aj na plesy a ine spolocenske udalosti

• miška aj my ich máme aj môjmu drahému sa veeeľmi páčia a chce ich nosiť k obleku potom 🙂

• wera si si ista s tim tvrdenim? 😃 😃 😃 😃

• tak mne moj povedal, ze to snad nemyslim vazne, ked som mu ich chcela kupit😃 tak som mu kupila take srtieborne elegantne.

• Kati, ale tak mato je taky zlaty chlap 🙂

• Miska, no zlaty je😃 ako kedy. Vsetko mi ofrfle😛

• Kati tak je to chlap aj ja mam toto plemeno doma

• 🙂 no taki su asi vsetci😃 Ale tak nestazujem sa, inak by som sa za neho nevydavala. Je uzasny🙂

• wera ta torticka je kraaaaaaaaaaasna 😉 😉

• 🤔 🤔 🤔 kde je kto??? 🤔 🤔 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov