Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • jasan. to ja len, ze sa wera pytala. inak na dentalnu hygienu by sme mali chodit aspon 2x za rok. ale nie kvoli farbe zubov, ale preto, ze si ich az tak dobre nevieme vycistit. tak aby sa nam zuby nekazili.

• sinov - mne stačí ísť lekárovi 1x za rok aj to mám z toho paniku 😃 ale zajtra idem, tak skúsim zistiť, že či mne to pomôže a čo to u ňho vychádza 🙂 ďakujem za radu ! 🙂

• sinov vsak ludia by aj chodili castejsie keby tolko nepytali zubari...vsak kazdy ma iny ,,meter,, na pacienta. Znama hovorila ze ona bola u zubara a platila uplne inak ako jej kolegyna za to iste... za porcelanove zuby...
    tak nerozumiem ten isty doktor a u kazdeho pacienta si vypyta inak... 😠 strasne

• Sponzor fóra
  • wera: ja tiez bojim zubara jak cert kriza. 😃 buduci mesiac mi daju dolu strojcek, tak budem musiet ist na kontrolu. 😞
    a nemas za co. 🙂

• wera odporucam pieskovanie ako sinov vravi 🙂 nebudes mat ciro biele zuby ako holywoodska hviezda ale urcite ti to ciastocne vybieli a hlavne odstrani flaky z jedla a pod. 🙂

• draci to je fakt. lebo ani ta prevencia neni zadarmo, ked si pozries co stoji pasta a kefky. a to by sme tie kefky mali pouzivat az 3.
    inak na miesto tvojej znamej by som toho zubara vymenila, vsak ak nejde o iny material tak cena ma byt rovnaka. to je teda zderstvo!

• baby vy vsetky budete mat usmev jak filmova hviezda 😃 😃

• beru: pravda. ked mi to urobili prvykrat tak som cumela, ze jake ja mam biele zuby. 🙂 a pritom kavu nepijem a ani nefacim a predsa sa farbia potvory

• ahoj kweti. Ako si dopadla v kniznici? 😃

• ale mohlo by to dlhsie vydrzat 😃 ja pijem aj kavu... Ale idem na pieskovanie v decembri 😉

• beruska prd...nic som nenasla, ale v poho 🙂
    a co je to to pieskovanie?

• to je nieco ako peeling zubov

• sinov vystihla si to 😃 kweti a co hladas? 🙂

• baby a to pieskovanie bolí? 😬 🤔 😃

• kweetinka 😃 a čože si hľadala? 🙂 ale vieš aj prd je niečo 😃 😃

• Sponzor fóra
  • wera neboli, ale prijemne to nebolo ale ani nic nevydrzatelne 🙂 mne sa ale z toho robia afty, ale oni prejdu, odidu 😃

• neboj neboli. 🙂 len ti prikryju tvar uteracikom, lebo ten piesok pritom odletuje do vsetkych stran.

• oblednu?

• beriska, wera knihy 😃 😃 tam musim chodit stale kvoli skole

• beru to fakt??? ja z toho afty teda nemam.

• ved jasne kweti ale ake 🙂 hej sinov ale mne sa afty robia z hoccoho, aj same od seba 😞

• jeeežišino baby, tak to nechcem, už keď hovoríte že to nie je príjemné, tak pri mojom prahu bolesti to bude neznesiteľné a bude bolieť, jejda auuuu 🤔 😕 😬 stačilo mi keď mi ostraňoval zubný kameň laserom, zakázala som mu to 😃 tak išiel na to ručne, ešte horšie, ešte že ho bolo málinko 😬

• kamen to je nic 😃 😃 horsie je ked ti ide vrtat zub do nervu....aaaaaaaaaaaa 🤔 🤔

• kweetinka heej ale aké som myslela 😃 😃

• weraaaa neboj sa. zuby z toho nebolia. neprijemny je ten piesok co odletuje. trochu oskiera usta, ale to sa da v pohode vydrzat 🙂

• auuuuuu kweti toto mi nerob, ja tam idem, tak ma nestraš 😃 😃 😃

• haha wera ja nic ja muzikant, ja ta len pripravujem, trenujem ducha 😃 😃

• ty si dobrý muzikant, no vyhrávaš riadne teda - brnkáš mi na moje už tak krehké nervy zo zubára 😃 😃 😃

• wera ja som si ista ze to na tvojej laske ku mne nic nezmeni 😵 😃 😃

• to si si dobre istá zlatíčko moje 🙂 😵 😵 ale nedrááááždi 😃 😃 😃 kokso, ble ja som stále v práci, už nech odíííídu tí audítori, nech myslia aj na mňa, že tu nechcem byť 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov