Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simi my mame dneska upratovaci den a po vcerajsku mam strasne vela prace. Tak ja makam a sem tam sem nakuknem. Trdielko uz som zvedava co si si kupila na jarmaku ;-) Nam tento tyzden teda dorazili tie manzetaky no popravde som troska sklamana, lebo som cakala ze to pismo bude cierne a ono je zlate a nie dobre viditelne :-(
Odpovedať
vari vám malá dovolí dohrať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi no nie som si ista my sme totizto dohrali a ja som prehrala ]-( no neva uz aj miska idem fotit a hodim sem je to ulovok ktory nam vyrobili na jarmoku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko tak ta je velmi pekna, my asi auticko mat nebudeme, ale nevadi
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, kráááásna špzka ! :-) to vám na počkanie spravili? :-) miška a odkiaľ si objednávala, nám prišli nádherné ako bývajú na obrázkoch ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala od jednej holky odtialto z bazariku... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jáj a ona ti nepovedala že to nie je ako na obrázku? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som sa jej pýtala že či sú v poriadku a že hej ale tak nevadí nejako to zvládneme aj s týmito. Aj keď mne ako žene to prišlo trocha ľúto , ale drahému to nevadí vôbec
Odpovedať
Profilova fotka
a tej babe si písala, že sa ti nepáčia, že to nie sú tie isté? ja by som jej to dala vedieť :-) keď jemu to nevadí a páčia sa mu, tak je dobre, veď on ich bude mať, a keď je ženích spokojní, tak to je hlavné nie? :-) určite budú krásne aj tak a budete mať originálne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nepísala som jej veď keď sa Mišovi páčia tak to je hlavné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme ano bol tam stanok a ja som povodne chcela take novomanzelia mladomanzelia kupit ze potom predam a ten chalan mi vravi ze mi do 10 minut na pockanie spravi aku len chcem na zelanie tak som dala takuto spravit tak nas vsetci volaju aj tak (teda mna volaju aj inak Lilly ale nevadi) a moja mamča poradila ze najskor sme boli kamarati tak smajlik potom srdiecko ze bola laska a nakoniec svadba tak obrucky tak som tak dala chichi ;-) ja som drahemu chcela manzetky kupit na vianoce ale ze dame si radsej obrucky a teraz som mu kupila taky dreveny hlavolam a manzetky tu stoja 20 euro to je dost vela podla mna kedze ich vyuzije v ten jeden den ale ved uvidime ak najdem za good cenu tu v bazariku tak mu kupim nejake predsa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - tak super, veľmi pekne ste si vybrali :-) my sme dostali od kamarátky špztky čo mali oni na svadbe s nápisom mladomanželia, budeme mať tie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej spz su bombove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj kweti :-)
Odpovedať
cauko weri x-) x-)
Odpovedať
dobreee rano, je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, ja :-)
Odpovedať
čaute kočeny :-)))) dnes ideme vybaviť obrad - sobotu nám schválili na úrade ako sobášnu, takže dnes už budem vedieť presný čas a môžu sa začať prípravy (oznamka a tak) mám druhé Vianoce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super. ale im to trvalo. :-)
Odpovedať
caute baby ;-) ako sa mate?? barbora...super ;-) takze ty mas obrad na urade? ;-) ja este nemam termin :-D :-D tiez cakam netrpezlivo...ozaj dufam ze ti to pocasie na sobotu vyjde
Odpovedať
Profilova fotka
kweti ako kazdy pondel, tazko :-D
Odpovedať
sinov no ja som v autobude takmer zaspala :-D :-D dnes budem isto cely den zivat :-D aj u vas prsi? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, to nie kazda sobota byva sobasna??? Ako to mam zistit?
Odpovedať
Profilova fotka
prsi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kacennka. tiez som sa divila, ale niekde to tak je. treba sa opytat na prislusnom urade.
Odpovedať
dobré ránko :-) katka, to sa týka len sobášov na úrade, nie v kostole ;-)
Odpovedať
no hlavne v takých neatraktívnych mesiacoch ako je marec nebýva každá sobášna. a miestne zastupiteľstvo schvaluje vždy dopredu tieto soboty...treba si zavolať na miestny úrad a opýtať sa, kedy sa bude chvalovať..u nás schvalovali teraz iba na 1/2rok 2011..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, pekny uprsany dnik prajem :-D no mna najviac stve ze este v podstate nemozem nic rezervovat lebo nemam na 100% potvrdeny termin svadby kostolom a neviem ani presny cas :-( a ja uz som bola natesena ze oznamka dame spravit, saticky si dam sit ( to by som sice mohla aj teraz ale co ked priberiem :-D ) . aaaa som z toho na nervy :-D
Odpovedať
barbora takze druha polovica bude kedy? v lete? :-D :-D
Odpovedať
inak som si objednala balerínky z bazáru, bolo napísané že 40 a NENOSENE... fotka bola slušná. Došlo mi číslo 41, totálne vyšmatlané a vyzúvajú sa mi.. a ešte sú také nepoužívané, že stielku vo vnútri majú čiernu... toto je morálka... 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?