Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fuh baby takmi sme teraz este len dosli domov ale ja idem zajtra na dvanastku do prace a to mam taku dvanastku ze bez jedinej prestavky, lebo tam budemcelyden uplne sama
Odpovedať
Miška - veľa nervov zajtra, som nevedela že máte zajtra pracovný deň :-N ináč by som nepísala..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj barborka, mate uz fotocky?
Odpovedať
ee, nemáme :-) . sa neviem dočkať, polovička sa mi už smeje, že som šibnutá :-D
Odpovedať
a gratulujem ku presnému termínu ;-)
Odpovedať
jeeej, kati, to sa teším, že to už máte za sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa tesim, napisala som ti na FB ako to prebiehalo. Inac od zajtra si davam zavazok, ze tu uz nebudem travit tolko casu. Nestiham sa venovat skole a inym veciam, takze ma tu uz tolko neuvidite. Snad to vyzdrzim:)) Ale budem vas priebezne sledovat co nove a tak.
Odpovedať
no tak toto som si aj ja povedala, a aj som vydržala dosť dlho.. :-) ale ja si tiež asi dám trochu pauzu, lebo nestíham všetko v práci.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
barborka, tak to ti verim. Ja som bola tiez velmi nedockava.Ale aspon som Misku nahovorila a uz na druhy den mi poslala nejakych 6 fotociek na ukazku, tak som sa z nich tesila:)) simca, tak to snad nejak zvladneme
Odpovedať
babyc-u mna je to tu tak, že ked mam spracovane mzdy tak sa tu obšmietam :-D a ked spracovavam, tak ĺen sledujem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
robis uctovnicku?
Odpovedať
ja sa toho veľmi nedržím :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej, mzdovú ]-( ]-( ]-( a ty čo robíš? ale som zvedavá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja este studujem, ekonomicku v Brne, takze uvidime co zo mna bude:)) ty mas tiez vysku alebo to robis s obchodkou?
Odpovedať
ja to robím s vychodenou strednou v odbore - logistik.. a s ukončením prvým ročníkom ošetrovateľstva na lekárskej univerzite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:)) tak nech sa dari:) ok kocky, idem ja uz spinkat, tak sa majte krasne a dobru nocku. Lucim sa s vami na nejaky cas.
Odpovedať
drž sa aj ty :-))
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobre ranko nevesticky :-) Vy mate sviatok, ja som uz v praci, tak krasny dnik prajem vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko vám prajem :-) katusiqbilinkulka - nič proti, ale plánuješ aj svadbu, alebo si tu len kvôli reklame? :-N
Odpovedať
baby krasny den vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ahojte prajem vam krasny dnik a len sa spytam wera odpovedala si mi na otazku ci prehliadla si lebo nezbadala som odpoved ;-) a este jedna vec aky prispevok sem dala katusiqbilinkulka uz len vidim ze prispevok bol zmazany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, len ponukala sluzby...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja vás tu nejako nestíham sledovať. Zastavím sa vždy len na chvíľočku a mrknem, ale akosi nestíham držať krok... :-) Ste akčnéééééééé... ;-) Lady, myslím, že si sa pýtala, či plánujeme bábo pred alebo po svadbe... Veľmi by som chcela po, ale ak sa podarí pred, nebudem sa brániť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj trdielko :-) aku otazku? Asi som prehliadla, prepaaac :-/
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kde ste vsetky? ;-( Ktora budete mat konfetove ohnostroje? ja sa prave rozhodujem ake, kolko a tak. Na prvy tanec, mozno aj ked sa vyjde z kostola...............
Odpovedať
cauko lady :-) ako sa mas? :-) mne sa tie veci paci, i napr. tie balony stastia ci co sa to vypusta :-) ale urobi to bordel, kto to potom poupratuje? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko kweti. tolko bordelu to az nenarobi, a bude to stat za to. aj mne sa pacia tie balony.......len neviem, ci mi ich dovolia, ked sadba ja v parku......
Odpovedať
Profilova fotka
helou :-) balony by mali v pohode povolit, lebo oni doletia cca kilometer, a to im v parku uz moze byt jedno :-D konfety narobia viac bordelu ;-)
Odpovedať
ahojte, lady, ja by som chcela aspon na prvy tanec. Myslite, ze mi dovolia rozsypovat v kostole lupienky? Chcela by som, aby draheho neterky mali kosicky s lupienkami ruzi a ako by isli predomnou do kostola, k oltaru, rozhadzovali by ich.... Inak mi sme mali dvojitu nocnu moru... :-D :-D :-D Mne sa snivalo, ze neprisla kapela a uz o desiatej takmer vsetci hostia odisli, lebo sa nudili. Ja som sedela na zemi a strasne plakala... :-D :-D :-D :-D Drahemu sa snivalo, ze isliel do kostola v saku, koseli, kravate a trenirkach! :-D :-D :-D :-D Ze na neho vsetci vyvalovali oci!! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?