Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Fuh baby takmi sme teraz este len dosli domov ale ja idem zajtra na dvanastku do prace a to mam taku dvanastku ze bez jedinej prestavky, lebo tam budemcelyden uplne sama

• Miška - veľa nervov zajtra, som nevedela že máte zajtra pracovný deň 😬 ináč by som nepísala..

• ahoj barborka, mate uz fotocky?

• Sponzor fóra
  • ee, nemáme 🙂 . sa neviem dočkať, polovička sa mi už smeje, že som šibnutá 😃

• a gratulujem ku presnému termínu 😉

• jeeej, kati, to sa teším, že to už máte za sebou 🙂

• aj ja sa tesim, napisala som ti na FB ako to prebiehalo.

Inac od zajtra si davam zavazok, ze tu uz nebudem travit tolko casu. Nestiham sa venovat skole a inym veciam, takze ma tu uz tolko neuvidite. Snad to vyzdrzim🙂) Ale budem vas priebezne sledovat co nove a tak.

• no tak toto som si aj ja povedala, a aj som vydržala dosť dlho.. 🙂 ale ja si tiež asi dám trochu pauzu, lebo nestíham všetko v práci.. 😒

• barborka, tak to ti verim. Ja som bola tiez velmi nedockava.Ale aspon som Misku nahovorila a uz na druhy den mi poslala nejakych 6 fotociek na ukazku, tak som sa z nich tesila🙂)

simca, tak to snad nejak zvladneme

• babyc-u mna je to tu tak, že ked mam spracovane mzdy tak sa tu obšmietam 😃 a ked spracovavam, tak ĺen sledujem 😐

• robis uctovnicku?

• ja sa toho veľmi nedržím 😃

• hej, mzdovú 😠 😠 😠 a ty čo robíš? ale som zvedavá 😬

• ja este studujem, ekonomicku v Brne, takze uvidime co zo mna bude🙂) ty mas tiez vysku alebo to robis s obchodkou?

• ja to robím s vychodenou strednou v odbore - logistik.. a s ukončením prvým ročníkom ošetrovateľstva na lekárskej univerzite 😃

• Sponzor fóra
  • 🙂) tak nech sa dari🙂

ok kocky, idem ja uz spinkat, tak sa majte krasne a dobru nocku. Lucim sa s vami na nejaky cas.

• drž sa aj ty 🙂)

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobre ranko nevesticky 🙂

Vy mate sviatok, ja som uz v praci, tak krasny dnik prajem vsetkym 🙂

• krásne ránko vám prajem 🙂

katusiqbilinkulka - nič proti, ale plánuješ aj svadbu, alebo si tu len kvôli reklame? 😬

• baby krasny den vam prajem 🙂

• baby ahojte prajem vam krasny dnik a len sa spytam wera odpovedala si mi na otazku ci prehliadla si lebo nezbadala som odpoved 😉 a este jedna vec aky prispevok sem dala katusiqbilinkulka uz len vidim ze prispevok bol zmazany 🙂

• trdielko, len ponukala sluzby...

• Baby, ja vás tu nejako nestíham sledovať. Zastavím sa vždy len na chvíľočku a mrknem, ale akosi nestíham držať krok... 🙂 Ste akčnéééééééé... 😉
    Lady, myslím, že si sa pýtala, či plánujeme bábo pred alebo po svadbe... Veľmi by som chcela po, ale ak sa podarí pred, nebudem sa brániť... 😃

• Ahoooj trdielko 🙂 aku otazku? Asi som prehliadla, prepaaac :-/

• baby, kde ste vsetky? 😢

Ktora budete mat konfetove ohnostroje? ja sa prave rozhodujem ake, kolko a tak. Na prvy tanec, mozno aj ked sa vyjde z kostola...............

• cauko lady 🙂 ako sa mas? 🙂

mne sa tie veci paci, i napr. tie balony stastia ci co sa to vypusta 🙂 ale urobi to bordel, kto to potom poupratuje? 😃 😃

• cauko kweti. tolko bordelu to az nenarobi, a bude to stat za to. aj mne sa pacia tie balony.......len neviem, ci mi ich dovolia, ked sadba ja v parku......

• helou 🙂 balony by mali v pohode povolit, lebo oni doletia cca kilometer, a to im v parku uz moze byt jedno 😃 konfety narobia viac bordelu 😉

• ahojte,
    lady, ja by som chcela aspon na prvy tanec.
    Myslite, ze mi dovolia rozsypovat v kostole lupienky? Chcela by som, aby draheho neterky mali kosicky s lupienkami ruzi a ako by isli predomnou do kostola, k oltaru, rozhadzovali by ich....

Inak mi sme mali dvojitu nocnu moru... 😃 😃 😃 Mne sa snivalo, ze neprisla kapela a uz o desiatej takmer vsetci hostia odisli, lebo sa nudili. Ja som sedela na zemi a strasne plakala... 😃 😃 😃 😃
    Drahemu sa snivalo, ze isliel do kostola v saku, koseli, kravate a trenirkach! 😃 😃 😃 😃 Ze na neho vsetci vyvalovali oci!! 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov