Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
bero preco by si nesla do CB?
Odpovedať
lebo som v tomto staromodna... :-D :-D Je to sice elegantne, ale mne to "nepasuje" k svadbe... ;-)
Odpovedať
no ale vies..zenich s nevestou su praveze cierno-biely :-D :-D :-D :-D ale sak jasne :-) mne zas tie oznamka nepasuju, kazdy ma daco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sme bieli, bieli. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
videli ste tie fotky M & G prodane dnes? Ake krasne fotky, aky stastny par...........
Odpovedať
lady, práve som ich pozerala.. veľmi sú tam šťastní x-)
Odpovedať
lady ano videla :-) no ono kazdym svojim sposobom je pekni na takychto fotkach :-) ale mne sa viac lubia take s efektami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka, dnes nejako ficis.....babka vsevedka. ale to v dobrom myslim.
Odpovedať
lady :-x :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
:-x
Odpovedať
kweeti, ja zas strasne nemam rada fotky s efektami... cece, my sme ale protiklady.. ;-) :-) :-) lady, ako to myslis, ze ste bieli? Drahy ma biely oblek? ten par fakt vyzera stastne! Paci sa mi, ked sa par na fotkach stastne rehoce. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
toto ma uputalo: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-p skor na svadobnu noc ako svadobne saty, no nie? ;-)
Odpovedať
bero ak je niekto sexi a vie sa v tom nosit, tak preco nie :-) :-) a mozno sme v niecom rozdielne, ale sak tak to chodi :-D :-D vies ja som celkovo ina v takychto veciach..proste mam svojsky styl a niektore veci jednoducho odmietam..lebo sa v tom necitim dobre :-) :-)
Odpovedať
halo, haloo kde ste vsetky?
Odpovedať
halo halo ja som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero tu som len nejako nasmu netu preplo a obcas ide a obcas nie ]-( wera pierka som mala na mysli s tou otazkou :-D
Odpovedať
no vy dve kým sa dohodnete :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero, by si si take obliekla? ;-)
Odpovedať
lady, ja by som si obliekla, keby som bola taká riadna "suka" :-D ale do kostola asi nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
ale nieeee.. tieto sú podľa mňa veľmi vulgárne.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam z teba dost. :-D :-D :-D ja by som si take obliekla len po svadbe, na svadobnu noc, v hotelovej izbe................ |-|
Odpovedať
Profilova fotka
zeby ta farar vyhnal? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo myslis zeby zenich utiekol spred oltara? :-N
Odpovedať
ja by som si ich neobliekla, nemam rada styl Katie Price/ Jordan a tieto saty mi ju hned pripomenuli... inak simi.. :-D :-D :-D :-D si ma rozosmiala... ;-)
Odpovedať
no však ani ja také nemám rada, lebo sa mi to jednoducho nehodí, nie som ten typ..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babuše :-) trdielko, aj ja som sa ťa chcela opýtať na to - platí to teda? lebo stužky sú nakúpené, len musím ešte pred tebou čakajúce dokončiť :-D bero - ja taký štýl šiat e-e, je to na mňa moc činči rinči a kozy a všetko ven :-D :-D :-D riešili ste tuším lupene či čo - my máme doma 5ks lupienkového ohňostroja (neodolala som) :-D aaale kedy využijeme neviem, asi pri prvom tanci, pred kostolom sa po po obrade zametať nechce teda :-D
Odpovedať
ja byť chudá, dám si ich. :-)))))))))krasne su to šaty :-)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?