Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @bybi  jeeej, blahozelam, budete sa mat krasne 🙂

• @simcab  dakujem simi, tesim sa, vobec sme totiz na tento rok so svadobnou cestou neratali, sme mysleli ze pojdeme radsej buduci rok... Hoci Spanielsko by nebola moja vybrata destinacia, ale este sme tam neboli, teda okrem Mallorcy 🙂

• @bybi  ale však to je jedno kam pôjdete.. hlavné je, že to bude dovolenka svadobná 😵

• Sponzor fóra
  • @angieska  dakujeme, no dufam, ale vsade je krasne ked je prijemna spolocnost 🙂

• @simcab  no ved jasne, ja sa tesim 😵 Pre nas to bude aj tak viac rodinna dovolenka ako svadobna cesta 😬 😃

• @bybi  ale však nepotrebujete splodiť potomka 😃 či?? 🙂

• @simcab  simi nieeeee, nestras 😃 😛

• tak to su one 🙂

• @bybi  no vidíš, tak budete mať so sebou aj antikoncepciu 😬 😃

• @michala.s  Miska krasne su 🙂

@simcab  Simi to my mame stale 🙂

• dobré ránko 🙂

• dobre ranko!
    babule kde ste vsetky? 🙂

@michala.s  Pekne obrucky mate!!

• ja som tu stááále, ale nikde nikoho.. 😒

• Dobre ranko 🙂

@beronsche  bero ja uz v praci 😞

• boze ja cely tyzden na skoleni... By ste neverili aka nuda...
    Tento tyzden mame aj my obrucky, neviem sa dockat. 🙂
    @bybi  ako bolo doma? postihali ste vsetko?

• Sponzor fóra
  • @beronsche  doma bolo super, strasne busy, ale postihali sme vsetko. Nemali sme ani sekundu na to aby sme sa nudili 😃 Ale aspon je uz vsetko vybavene 🙂
    Aj my by sme mali mat obrucky o tyzden, ale ja ich neuvidim az do leta asi 😬

• @bybi  pravdupovediac, ani ja tie nase neuvidim nazivo az do maja, ale aspon cez web kameru.. 😃 😃

Inak zacina mi byt luto, ze nebudem mat vlastne saty.... Rozpravala som sa tu s koleginami a ma celkom namotali na myslienku vlastnych siat... no co uz...

• @beronsche  mne pride mamina za mesiac, tak mozno jej poviem nech ich prinesie 🙂 Budem trenovat nosit obrucku 😃
    A nemozes si stale zohnat vlastne saty? Ja viem ze mas uz rezervovane, ale neviem ako to chodi, ci a kolko sa plati zaloha 😬

• @bybi  supeeeer 🙂 ja som pozerala nejaké pobyty na SR cez bombaceny.sk a tiež to tam vyzerá zaujímavo ... 🙂

• @simcab  oki, teším sa 🙂

• čaute kočky, tak ako pokračujete so svadobnými prípravami? 🙂 ja už mám dneska upratané a tak ... celý deň len a len pre seba ... 🙂

• @lucia3006  Ahojky 🙂, ty mas volny den? Niekomu sa zije 🙂. Ja zarezavam v praci. Vikend bol celkom plodny, tak sa tesim 🙂. Nacvicili sme si tanec, svokra upiekla perniky na redovy tanec, sme ich zabalovali, kupili sme topanocky zenichovi 🙂. Tak aspon nieco z nas opadlo 🙂.

• @bajka1  ahoooj, no tak ste toho postíhali, ja som mala víkend pracovný, v sobotu aj v nedeľu som pilno pracovala... 🙂 a pozerala večer film o hasičoch ... 🙂 včerajšok som celý prespala po nočnej, tak som sa dneska doobeda činila, nakúpila, upratala... teraz varujem hafana našim ... 🙂 tak už sa nám to pekne kráti ... ty už len týžden aj niečo ... my ešte dva týždne...

• aaaach, že týždeň.. alebo dva.. 😵 😵 😵

• @lucia3006  Jj, postihali... Ty si zasa pilna vcielka, aj cez vikendy pracovat,...fu 🙂. Ale zasa mas cez tyzden volno a mozes povybavovat co potrebujes 🙂.
    Baby chcela som sa opytat, ako dlho bude trvat, kym nam vydaju sobasny list? Ja som myslela, ze to bude do dvoch pracovnych dni a zevraj do tyzdna 😞

• @bybi  no mozem si zohnat saty, ale prisla by som o zalohu, uz to necham tak.. 🙂
    Teraz som sa nastvala, bavime sa tu o svadbach a tak a jedna kolegina nam ukazala svadobne fotky (viac ako rok po svadbe ich stale nosi na usb kluci, toto nechapem) a tak som im ukazala moje saty a oni obe, ze mh aha..... a nic..... tak aspon zo slusnosti poviem daco.... hlavne, ze mi tu mlada pani dava rady ohladom svadby o ktore vobec nestojim...
    @simcab  co tyzden, dva? 🙂

• @beronsche  no bajka má svadbu o týždeň a lucka o dva.. 🙂

• @beronsche  a šatky máš prekrásne 😵 a to ti nepíšem len kvôli tomu, aby som ti dušičku pofúkala 😉 ja mám tiež rovnako hladké, len veľkú sukňu 😉

• bero nechaj tak, nestoji ti xa to sa pozastavovat nad nimi 😐

Baby, ze jeden a dva tyzdne................... waw! ste nervozne? motyliky v zaludku? ja som nervozna uz teraz......... 😬

• @simcab  @ladyjh  baby zlate ste, dakujem! 🙂

waw aj ja chcem mat o tyzden, dva svadbu...
    @bajka1   @lucia3006  ako sa citite, takto tesne pred?? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov