Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ee, u nás nie zvyk dávať kvety, takže nebudeme dávať určite...len klasické odpytavanie nám prečíta svedok, mamy nám dajú požehnanie a pôjdeme do kostola no ja si väčšinou pamätám a takéto debilné ma dokážu hroooozne zle naladiť na celý deň :-|
Odpovedať
@angieska hm tak na to nemysli...nekaz si den :-) no mne teta povedala ze nedava sa ale zenich moze dat ked pride pre nevestu..tak neviem...a niketori hovoria ze to sa nedava lebo ze nevesta dostava kvety...tak neviem ci mam dat alebo nie...koho sa mam spytat... sv.mamy? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ale hej, už pomaly zabúdam, v robote máme frmol, takže nestíham rozmýšľať :-D hm...neviem, možno aj iní ti napíšu názor, ale ja čo si spomínam, tak keď ženích príde po nevestu, dáva jej kyticu svadobnú a už iné kvety tam nie sú...maximálne pre družičky ak chceš, aby išli s kvietkami, ale inak nie...aspoň na všetkých svadbách, kde som bola, to tak bolo zorganizované
Odpovedať
@angieska ano toto viem, len som myslela ze ked niekto precita...za nas sa podakuje a potom mi rodicom podame kvety...neviem...vsak mozno to ani nebudem mat neviem...mne drahy povedal ze este aj toto ze na co.... tak asi nebudeme davat im kvety...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Ahoj ja somt o teraz videla na jednej svadbe, kde nevesta a zenich podakovali rodicom a dali im ruzicku, bolo to velmi krasne a kedze nemali odpytovanie, tak to uplne vynahradilo vsetky tie dojaky pri odpytovani. My napriklad budeme davat aj maminam kvietky, ale to budu asi len nejake male kyticky z ruzi. U nas ponesu este male druzicky kazda jednu ruzicku, tie potom davaju neveste pri gratulacii
Odpovedať
@michala.s ja nemam druzicky....tak budem objednavat kyticu do kostola neviem este ci jednu alebo dve...a pre sebe a pierko. len som rozmyslala ze male kyticky dam mamám... myslis ze to nikto necital ....a len oni dvaja svojimi slovami sa podakovali rodicom??
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 presne tak, nikto tam nic necital, len oni dvaja od srdiecka vyjadrili vdaku svojim rodicom a povedali im ako velmi ich maju radi, o to to bolo krajsie a citovejsie. Ja budem do kaplnky objednavat asi 50 karafiatov a nejake biele sprostosti a daco zelene do toho a jedna pani mi to uz sama nazdobi
Odpovedať
@michala.s ja by som aj chcela keby sme to hovorili len rodicom..ked vsetci budu pocuvat co ja viem...aj nervozna budem.... :-| alebo mozem objednat nejake kyticu napriklad na tento styl...je mala a jednoducha a vela stat ani nebude
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, uz sa nam to pekne krati...ja zacinam chytat paniku, chvilami rusim svadbu...ach jo...tomi si teraz so mnou pekne uzije....:/ ale uz mame aspon oblek :)) krasny z novych zamkov a celkovo aj s vestou, kravatou, koselou, kravatou k popolnockam, obalom na oblek vysiel na 260€ a vcera sme nakupili este nealko...takze pomalicky pokracujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahoooooooooooooj Peťka, tak rada Ťa tu vidím :) dlho si nám tu nebola, ako sa máš? :) oblek pre ženícha som videla, krásny, budete obaja krásnučkí :)a tá cena je fakt supeeer ...aj ten môj manžel si pri mne pred svadbou vytrpel, ale bol mi oporou a to predsa ide :) neboooj, zvládnete to a všetko bude oki... a váš deň ten najkrajší :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska @dracica6663 kočky my sme kytice pre rodičov zvlášť nekupovali, po hostine ako postupne ľudia odchádzali, tak rodičia, družička dostali z kytíc, ktoré sme dostali... bolo ich snáď aj 100 tých kytíc, čo by som s tým doma robila, ani by som to nemala kam dať, tak sa takto veľmi potešili... :) podľa mňa je zbytočné kupovať, keď dostane toľko veľa kytičiek a verte, že ak dostanú rodičia a družičky z týchto kytíc, vôbec sa neurazia... :)
Odpovedať
@lucia3006 hej ale mozu sa urazit ti co mi ich daju nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 tak všetci ľudia sú iní ale u nás sa nikto neurazil, práve naopak... podľa mňa je to normálne, veď kam by som ja dala toľko veľa kvetov, doma by sa mi tu ani nepomestili... :) u nás to bolo tak, že sa strašne moc potešili kvietkom... :)
Odpovedať
@lucia3006 hm...tak uvidim..a rodicom ked sta dakovali ze vas vychovali a tak...tak ste im nieco davali nejaky darcek?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my sme nemali odobierku...
Odpovedať
@lucia3006 a to ste vobec nedakovali rodicom?
Odpovedať
@lucia3006 ozaj, lucka, ako ste to mali vy?? stretli ste sa až na úrade, alebo ako?? každý išiel sám?? napíš ako to bolo zorganizované.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no tak oficiálne nie... my sme sa boli fotiť v Ba a odtiaľ sme prišli až rovno na sobáš, kde nás už všetci čakali... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab my sme to mali tak, že o 10:00ej sme sa odišli fotiť do BA a z fotenia sme prišli rovno pred úrad, kde nás už všetci čakali... manželovú rodinu si zobrala pod patrionát moja svokra, oni sa stretávali v penzióne, kde boli aj ubytovaní a odtiaľ išli spolu k úradu a naša rodina, ktorá je z 90% zo Senca prišla postupne k úradu a tam nás všetci čakali... po obrade zase išli všetci k penziónu, kde bola hostina, my sme sa odviezli hasičským autom až tam... :) keď sme tam prišli, už na nás čakali (my sme sa trošku zakecali pred úradom)... :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
dobré ránko :-) dievčatá, včera bola streda, a dnes je piatok! paráda, nie?? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :D:D
Odpovedať
@oskvarka a nie?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak tak :D... ale ta velka noc mi moc nesadla do predsvadboveho stresovania :D... zavrete obchody a tak... :D ... no co aspon oddychneme :)
Odpovedať
@oskvarka ale však máme ešte nejakých 95 dní času, niekto aj 98 :-D
Odpovedať
@simcab parada 4 dni volno :-) po navstevach my budeme behat. Ale nevadi doma by som sa nudila tolko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 presne aj mi.. najhorsie je ze ma od vsera chytilo hrdlo a nie a nie ma pustit...
Odpovedať
@oskvarka to prejde nepi nic studene a bublinkove... ked mna trocha boli hrdlo kupujem si cukriky mentolovo alebo ine...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 jj cukriky na hrdlo uz od vcera a este aj nejaky sirup som si hned dala lebo inokedy vzdy cakam kym to prejde a nikdy nic dobre z toho nevylezie... len som dnes chcela este zvaldnut jedni nepecene kolaciky co som mame slubila... ale akosi sa necitim na to ze by sa z nich potom vseci nakazili... no uvidim poobede vzda sa mi to dnes uz trochu lepsie.... ideme na 4 navstevy ... ktore absolvujeme od nas z (z domu mojich rodicou ku ktorim ideme na vykend) tak musim byt fit...
Odpovedať
@dracica6663 ja sa nudiť nebudem.. zajtra ideme s drahým na bicykle, v sobotu máme pracovný deň - ideme upratovať garáž, dvor a tak.. v nedeľu pôjdem asi von so psom, drahý na florball, potom ideme na diskotéku a v pondelok budeme spať.. pomedzi to budem ešte variť :-D a koláčik upečiem hádam aj dnes..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?