Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@kacennnka posli aj mne odkaz na Werkine video, prosim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, sa vam vsetkym povinne hlasim! Ste si mysleli, ze sta sa ma zbavili................. :-p Dnes odovzdavam poslednu pisomku a mam tu zase moj stary dobry volny cas! Jupi! Bero, kedy ides domov? Alebo uz si odcestovana?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Ale to budete mat aspon take pekne vesele ked budete mat viac ludi :) Ak sa nemylim, ty mas tiez toho kameramana co Werka, ci fotografa??? No neviem, ale ked kameramana, tak ten je velmi sikovny :)
Odpovedať
@ladyjh ahoj.. práve dnes som na teba myslela v súvislosti s tým, že keď sme sa tu začali "spriateľovať", tak ty si bola môj prvý priateľ na stránke x-)
Odpovedať
@ladyjh domov idem az 21. pred tym este tyzden skolenia vo Svedsku... :-p A ty ako pripravy?
Odpovedať
@bybi fotografa, mi kameru nemame... akurat som mu dnes pisala, ze neviem, ci sme si blbe miesto nevybrali na fotenie, tak mi obratom odpisal, ze sa nemam obavat, ze tam uz fotil a ze to bude ok... presne co som potrebovala pocut... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pripravy idu dobre, uz mame obrucky! teraz neviem, ci si chceme vybrat citania v kostole, alebo nie..........
Odpovedať
Profilova fotka
pekny, letny dnik prajem :)) prisiel mi mail, ze obrucky su na ceste, tak sa tesiim :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, práve som videla to videojko od Werušky na fb... nádhera, jeeeeej taká bola krásnučká a štastnááá... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťkaaaa supeeer :) konečne je vonku aj teplúčko, kedy pôjdeme na korčulky alebo dakam na kávičku? :)
Odpovedať
ahojte, my budeme mat svadbu v auguste, nastastie sa nam uz pomaly zmensuje zoznam na vybavovanie :-) dnes som mala skusku ucesu, mala som obavy , ale vysledok bol super x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko babule :) Tak som sa objednala ku kadernikovi na skusku nakoniec :) Tak sa tesim, pojdem sa tam na par hodin aspon zrelaxovat pred svadbou, kedze tam idem vo stvrtok pred svadbou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bybi ahoj.. no ty sa už len zrelaxuješ, keď hlava bude ako balón :-D to vybaviť, tam vybaviť.. či máš všetko pod kontrolou?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ved preto sa tam pojdem na chilku zrelaxovat a tych par hodin co tam budem nemusim niec riesit :)
Odpovedať
@bybi aha taaaak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ale myslim ze uz toho vela nebude co riesit... kolace, torta, alko, nealko a vsetko sa do restiky nanosi v piatok a ja neviem, ale ja myslim ze ten posledny tyzden uz toho nebude vela... teda dufam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcence moje :-) ja som sa kadernicke a vizazistke objednala vcera este ja vsak idem 21.maja na skusku oddnes za mesiac presne jupíííííí takto o mesiac sa budem skraslovat a obliekat do satociek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jak tak čítam, ty už máš všetko? :-) ja som teraz prestala riešiť svadobné veci, pustila som sa do zháňania roboty....včera som bola na prvom pohovore, veľmi zaujímavá skúsenosť, som zvedavá, ako som dopadla :-|
Odpovedať
@bybi no to aj ja dúfam.. ale dosť sa aj bojím, lebo obidve svadobné mamy prídu až týždeň prred svadbou na slovensko, a dovtedy to musím všetko pozariaďovať sama :-( obávam sa, že keď prídu, tak prídu ešte na X vecí, čo ešte bude treba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no pomalicky zhaname co nam este chyba... Uz mi vcera prisli aj prisavky, tak dneska to nasijem na ozdobu na auto :) V piatok ideme do Cardiffu, tak mozno pozrieme drahemu topanky, ja sa snazim kazdy tyzden nieco aby to vsetko nezostalo na poslednu chvilu. Ale tiez sa mi zda ze uz mam skoro vsetko, aj saty mam uz objednane na cistenie a zehlenie, neviem co mi este bude treba, musim si to asi zacat pisat niekde nech potom viem :) @simcab simi u nas je to naopak, u nas my prideme tyzden pred svadbou na SK, tak musim na vsetko mysliet teraz :)
Odpovedať
aj ja uz sa mi zda ze mame vsetko...potrebujeme vino kupit,a este asi nejake sprostosticky na vyzodbu domu kupim...mam nieco ale mozno este dokupim...este si musim rozmysliet ako to bude vyzerat a mozno aj baloniky kupim....
Odpovedať
@bybi vieš, len ja sa bojím, že to budú potom nervy.. lebo ja som povedala, že nám na svadbu stačí 1 kartón koláčov (teda na hostinu na stoly) a moja mamka na mňa vyskočila, že akože jeden, to treba aj tomu aj tomu aj tomu dať.. že to aspoň 10 kartónov.. tak som jej povedala, že nech koláče rieši ona, že to nechávam na ňu.. a teraz keď sa dozvedela, že ide preč, tak mi začala hovoriť čo a ako mám spraviť.. tak som povedala dobre dobre, ale aj tak si spravím asi po svojom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aha... no tak to je ine potom trosku. Ale neboj, bude ako bude :) A kde ide mamka, ked nebude do svadby doma?
Odpovedať
@bybi mamka ide pracovať do nemecka..
Odpovedať
Profilova fotka
Babenki prosim vas neviete ako sa robi srdce z tvarovacich balonov :-( .uz som aj hladala na webe ale nic som nenasla 8-( keby nahodov niektora vedela alebo mala aj navod bola by som veeeelmi vdacna keby mi to poslala na e mail durin15@azet.sk dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby povedzte mi preco ma musi kazdy den pred svadbou niekto tak kvalitne nahnevat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak super, ma nejaku dobru pracovnu ponuku?? @michala.s a kto ta tak nahneval Miska, a preco??? @katuskqa ja vibec neviem co myslis :-N ake su to tvarovacie balony?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi bybus, ale sak stale sa najde nejaky dodavatel, ktory mi v ten den nieco nemoze, yacinam byt z toho pomalicky na nervy, uz som sa musela niekomu postazovat
Odpovedať
@bybi no viac-menej dobrú.. tu u nás je to katastrófa s prácou, čiže je rada, že bude robiť.. doma prácu má, ale je to na figu..
Odpovedať
Profilova fotka
krásny slniečkový dník vám prajem kočky mačky :) ja mám dneska takú dobrú náladu, nielenže máme dvojmesačné výročie, ale manžel urobil praktické skúšky zo záchranárstva, tak už nemám doma iba hasiča ale aj zdravotníckeho záchranára v jednej osobe :) ráno som si dala poriadne tvrdý tréning (korčule, švihadlo, beh) ... a konečne po troch týždnoch vidím výsledky - aj na postave aj na kondičkeeee, je to supeeeer :) ako sa mi tu máte? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?