Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no tak už som doma.. absolvovala som aj takú rýchloskúšku 🙂 pridám večerom fotky 🙂

• @simcab  jaaaaaj, už som zvedavááááá 😃
    inak mám už 70 oznámení, len som to prerušila, bola tu kamarátka s 9 mesačnou dcérkou, tak som sa trošku pohrala 🙂

• @angieska  no už to nahadzujem..
    mojka, tak si riadne šikovná.. ja som sa do nich ešte nepustila.. 😞

• Sponzor fóra
  • @simcab  veď už máš vyše 100 🙂 dosť mi pomohlo, že sa aj mamka pustila do toho, nemusím sa piplať ešte aj s lakovaním koncov stužiek, takže to ide rýchlejšie...

• @lucia3006  no ale ano mi sme kusok od Pili...vylieva sa nam rybnik uz su zatopene chatky...neviem ako je to s ulicou co je blizko vody...budeme 2 dni bez vody ale neviem odkedy nam to vcera povedali...

• @nikol18  No my uz nastastie tiez mame skoro vsetko podstatne, vcera sme boli konecne dohodnut hostinu aj s ubytkom, tak sa moc moc tesime 😵 este nam zostava hudba a oblek pre zenicha, ale ten az pred svadbou, aby sa nam nahodou v skrini "nezrazil" do svadby 😃 ale tiez som bola prekvapena, ze sme to v podstate dost rychlo vsetko povybavovali a teraz budeme mat pokoj zhruba tak do 2-3 tyzdnov pred svadbou...

• @dracica6663  to musi byt hrozne 😞 drzim palceky, nech hlavne uz neprsi!!!

• @adele15  dakujem, bohuzial uz od 5.30 prsi strasny lejak tu je 😞

• @dracica6663  JA si to ani predstavit neviem, snubenec pochadza z vychodu a vzdy hundre, ze u nas v GA je sama rovina a ziadna priroda, ale vcera ked sme kukali spravy a ukazovali Karpaty, tak skonstatoval, ze ako dobre ze sme na rovine a ze tu nemame ziadny potok...

• @adele15  to ano je to ovela lepsie ked nie je nikde blizko bydliska voda...

• ahojte dievčatá..
    @dracica6663  myslím na vás, a modlím sa, nech to už skončí.. 😞

• @simcab  dik ..My konkretne nie sme na tom zle…len vodu nam odstavia aby robili znicene potrubia. Skor ty co tam vyvanu tak ich lutujem kde som to pozerala az zle mi bolo a zimomraviky som mala….to je neskutocna bezmocnost 😞

• @dracica6663  no však mne je zle len keď to v telke vidím, nie to ešte naživo..

• @simcab  na zivo by som to nechcel vidiet 😞

• Sponzor fóra
  • @dracica6663 áno viem - som už druhý deň v práci, máme tam stále našich hasičov... ale už sa to konečne upokojuje...

• @lucia3006  to je fajn dufam ze uz nebude prsat...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte babule, len som vas prisla pozdravit... V praci absolutne nestiham a potom ked pridem domov, tak uz sa mi na PC nechce ked za nim sedim cely den 🙂 Ale citam vas, teda snazim sa 😬
    @lucia3006  Lucka gratulujem k vyhre, super moja 🙂

• Ahojte kocky,boli ste niektora v salone angels v senci? Neviete mi povedat,ci tam maju peknu spolocensku obuv? Hladam nieco k popolnockam a nic sa mi nepaci,alebo ked aj najdem nejake pekne,tak maju brutal vysoky opatok a to ja kvoli klbikom nemozem 🙂

• Pekny piatok vam zelam 🙂 u nas uz slniecko vykukuje 🙂

• @nikol18  ahoj. slniečko máte? aj ja chceeeeeem!!!! u nás hrozne fúka, zamračené, ako na jeseň 😞 ale poobede idem do blavy, tak sa mám na čo tešiť 🙂

• dobré ránko.. u nás je tak kadejak - slniečko sa snaží pretlačiť pomedzi mraky.. čiže ani pekne ani škaredo.. dúfam ale že už nebude pršať.. 😛

• Dobre ranko, ja som sem este rychlo skocila pred tym ako zacnem "makat" 😃 Ja mam dnes skolenie, dufam ze to nebude na cely den, tak ani pri mojom PC nebudem .

Vcera som kupila tie tortove bublifuky, tak sa vytesujem, este ich budeme mat aj zopar navyse, tak mozno pouzijeme pri foteni 🙂

• No uz aj u nas sa nejako mraci... Ja idem o chvilku z prace k lekarke a potom uz mam volno 🙂

• @nikol18  Ako ti je dobre, ze uz ides z prace...mne sa to dnes straaasne vlecie 😒 to bude tym, ze je uz konecne piatok!!!!

• @adele15  neboooj,za chvilku to ubehne a cely vikend pred nami 🙂

• Holky, mam probleeem. V stredu som mala skusku (najobavaniejsiu, anglictina zo 4 semestrov, proste masaker, polovica ludi nespravila a ja medzi nimi). Opravny termin mam vo stvrok a ak predpokladam, ze to zvladnem, tak o 13 dni potom mam statnice... co je zalostne malo, keze som sa to este ani nezacala ucit, nebol na to vobec cas... A teraz si mozem vybrat, bud to budem mat teda o tie necele 2 tyzdne po skuske a velmi riskujem, ze ich nespravim a budem musiet opakovat o pol roka ... alebo si mozem zvolit nahradny termin v septembri, co mi zaruci dostatok casu bezstresoveho ucenia pocas prazdnin... az na jeden hacik...bude to necely tyzden po svadbe😞 Co by ste robili?

• @kacennnka  ahoooj Katka, vyskúšaj to teraz... určite ich urobíš a budeš mať už pokoj, môžeš sa naplno venovať príprave svadby... ja mám štátnice tiež o dva týždne, ešte som sa nestihla toho moc naučiť ale risknem to... skús to aj ty... 🙂 držím palce... 🙂

• @kacennnka  Katka skus to teraz a ked sa ti podari mas pokoj. A ked nie, tak potom spravis o pol roka. Ono skolu dokoncis, mozno akurat trosku neskor 🙂 Ale za pokus nic nedas 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov