Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no tak už som doma.. absolvovala som aj takú rýchloskúšku :-) pridám večerom fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jaaaaaj, už som zvedavááááá :-D inak mám už 70 oznámení, len som to prerušila, bola tu kamarátka s 9 mesačnou dcérkou, tak som sa trošku pohrala :-)
Odpovedať
@angieska no už to nahadzujem.. mojka, tak si riadne šikovná.. ja som sa do nich ešte nepustila.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab veď už máš vyše 100 :-) dosť mi pomohlo, že sa aj mamka pustila do toho, nemusím sa piplať ešte aj s lakovaním koncov stužiek, takže to ide rýchlejšie...
Odpovedať
@lucia3006 no ale ano mi sme kusok od Pili...vylieva sa nam rybnik uz su zatopene chatky...neviem ako je to s ulicou co je blizko vody...budeme 2 dni bez vody ale neviem odkedy nam to vcera povedali...
Odpovedať
@nikol18 No my uz nastastie tiez mame skoro vsetko podstatne, vcera sme boli konecne dohodnut hostinu aj s ubytkom, tak sa moc moc tesime x-) este nam zostava hudba a oblek pre zenicha, ale ten az pred svadbou, aby sa nam nahodou v skrini "nezrazil" do svadby :-D ale tiez som bola prekvapena, ze sme to v podstate dost rychlo vsetko povybavovali a teraz budeme mat pokoj zhruba tak do 2-3 tyzdnov pred svadbou...
Odpovedať
@dracica6663 to musi byt hrozne :-( drzim palceky, nech hlavne uz neprsi!!!
Odpovedať
@adele15 dakujem, bohuzial uz od 5.30 prsi strasny lejak tu je :-(
Odpovedať
@dracica6663 JA si to ani predstavit neviem, snubenec pochadza z vychodu a vzdy hundre, ze u nas v GA je sama rovina a ziadna priroda, ale vcera ked sme kukali spravy a ukazovali Karpaty, tak skonstatoval, ze ako dobre ze sme na rovine a ze tu nemame ziadny potok...
Odpovedať
@adele15 to ano je to ovela lepsie ked nie je nikde blizko bydliska voda...
Odpovedať
@dracica6663 :-(
Odpovedať
ahojte dievčatá.. @dracica6663 myslím na vás, a modlím sa, nech to už skončí.. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@simcab dik ..My konkretne nie sme na tom zle…len vodu nam odstavia aby robili znicene potrubia. Skor ty co tam vyvanu tak ich lutujem kde som to pozerala az zle mi bolo a zimomraviky som mala….to je neskutocna bezmocnost :-(
Odpovedať
@dracica6663 no však mne je zle len keď to v telke vidím, nie to ešte naživo..
Odpovedať
@simcab na zivo by som to nechcel vidiet :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 áno viem - som už druhý deň v práci, máme tam stále našich hasičov... ale už sa to konečne upokojuje...
Odpovedať
@lucia3006 to je fajn dufam ze uz nebude prsat...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte babule, len som vas prisla pozdravit... V praci absolutne nestiham a potom ked pridem domov, tak uz sa mi na PC nechce ked za nim sedim cely den :) Ale citam vas, teda snazim sa :-N @lucia3006 Lucka gratulujem k vyhre, super moja :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky,boli ste niektora v salone angels v senci? Neviete mi povedat,ci tam maju peknu spolocensku obuv? Hladam nieco k popolnockam a nic sa mi nepaci,alebo ked aj najdem nejake pekne,tak maju brutal vysoky opatok a to ja kvoli klbikom nemozem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny piatok vam zelam :-) u nas uz slniecko vykukuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ahoj. slniečko máte? aj ja chceeeeeem!!!! u nás hrozne fúka, zamračené, ako na jeseň :-( ale poobede idem do blavy, tak sa mám na čo tešiť :-)
Odpovedať
dobré ránko.. u nás je tak kadejak - slniečko sa snaží pretlačiť pomedzi mraky.. čiže ani pekne ani škaredo.. dúfam ale že už nebude pršať.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, ja som sem este rychlo skocila pred tym ako zacnem "makat" :D Ja mam dnes skolenie, dufam ze to nebude na cely den, tak ani pri mojom PC nebudem . Vcera som kupila tie tortove bublifuky, tak sa vytesujem, este ich budeme mat aj zopar navyse, tak mozno pouzijeme pri foteni :)
Odpovedať
Profilova fotka
No uz aj u nas sa nejako mraci... Ja idem o chvilku z prace k lekarke a potom uz mam volno :-)
Odpovedať
@nikol18 Ako ti je dobre, ze uz ides z prace...mne sa to dnes straaasne vlecie :-S to bude tym, ze je uz konecne piatok!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 neboooj,za chvilku to ubehne a cely vikend pred nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, mam probleeem. V stredu som mala skusku (najobavaniejsiu, anglictina zo 4 semestrov, proste masaker, polovica ludi nespravila a ja medzi nimi). Opravny termin mam vo stvrok a ak predpokladam, ze to zvladnem, tak o 13 dni potom mam statnice... co je zalostne malo, keze som sa to este ani nezacala ucit, nebol na to vobec cas... A teraz si mozem vybrat, bud to budem mat teda o tie necele 2 tyzdne po skuske a velmi riskujem, ze ich nespravim a budem musiet opakovat o pol roka ... alebo si mozem zvolit nahradny termin v septembri, co mi zaruci dostatok casu bezstresoveho ucenia pocas prazdnin... az na jeden hacik...bude to necely tyzden po svadbe:( Co by ste robili?
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka ahoooj Katka, vyskúšaj to teraz... určite ich urobíš a budeš mať už pokoj, môžeš sa naplno venovať príprave svadby... ja mám štátnice tiež o dva týždne, ešte som sa nestihla toho moc naučiť ale risknem to... skús to aj ty... :) držím palce... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka Katka skus to teraz a ked sa ti podari mas pokoj. A ked nie, tak potom spravis o pol roka. Ono skolu dokoncis, mozno akurat trosku neskor :) Ale za pokus nic nedas ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?