Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
dobré ránko.. :-) baby, zas som mala nočnú moru :-( drahý bol v náš svadobný deň na chate, tak nestihol prísť na sobáš :-N vlastne ani ja som nebola nachystaná, lebo som nevedela či pôjdeme či nepôjdeme.. preletela som okolo kostola, a tam všetci naši známi s kvetmi, už na nás čakali, no omša sa začala bez nás.. :-( čiže svadba sa nekonala.. a ja som nevedela, či sa mám teraz rýchlo obliekať, a ísť, no zistila som, že ani šaty nemám doma :-( a potom po omši k nám prišli naši známi a pýtali sa, prečo sme neprišli.. a ja som bola nešťastná, že či budeme môcť mať svadbu v iný dátum, či nám to farár dovolí, keďže na tento sme neprišli bez toho, aby sme mu dali vedieť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jooooooj moja tieto nočné mory poznám, ja som ich mala veeľmi často - ale vieš čo je na nich super? že takto sa psychicky pripravuješ na všetky možné varianty a keď príde deň D, bude úplne úžasný a skvelý, ako si si ho predstavovala a potom si na druhý deň povieš, snívalo sa mi, alebo som sa naozaj vydala? :-) Ja si ešte niekedy teraz myslím, že to je len úplne krásny sen a že sa zobudím, ale nie je, je to naozaj a je to úúúúžasné x-) x-)
Odpovedať
@wera.g no tak dám na teba, a bude to tak ako vravíš x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab uvidíš, inak to nebude :-) budeš nádherná, ženích tiež, všetko stihnete a všetko dopadne dobre - pozitívne myslenie je základ úspechu :-) aaaa ak by náhodou niečo aj nevyšlo úplne podľa predstáv (viď ako napr u mňa šaty ešte pred obradom zababrane od oleja z auta), tak kašlite na to, nič sa nedeje, nenechajte si váš deň ničím pokaziť x-)
Odpovedať
@wera.g presne tak to plánujem.. budem sa len usmievať, a myslieť na to, akí sme spolu šťastní..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab presne taaak :-) budete mať krásnu svadbu, uvidíš ! :-)
Odpovedať
@wera.g určite áno! a ty si v práci, že tak vypisuješ???
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-D hej som a môj špión, ktorého som zaškolovala tu už u mňa nesedí, teda môžem sem niečo napísať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Acj tí chlapi, mňa z nich porazí. ]-( Tento víkend sme mali ísť pozrieť oblek, ešte raz ale už spolu predebatovať výzdobu s majiteľkou, za farárom konečne a ešte som si chcela ísť objednať kyticu a pierko do kvetinárstva. Ale môjho drahého nejak bolel chrbátik tak šiel dnes k doktorke a tá ho žiaľ vypísala až do pondelka. Skoro ma porazilo, ale povedal mi že má priepustku na ten čas čo máme ísť k farárovi. A keď som ho spýtala na tie ostatné vybavovačky, tak mi povedal, že on vie len o farárovi, že ostatné nevedel že ideme vybavovať. :-o No, hovorila som mu to pred týždňom. 8-( A toho farára si zapamätal asi len preto, že mu včera večer volal. A keď som povedala, že aj kyticu idem objednať, tak on na to,že tak skoro???? Ja mám taký dojem, že tí chlapi si myslia, že kyticu stačí objednať v týždeň svadby, veď aj kytice na gratulácie sa tak kupujú, tak prečo by to malo byť inak :-N :-N :-N Takto to vyzerá, keď všetko vybavujem sama a chlap príde len na hotové.
Odpovedať
@z.junasova joooj, zuzi, tak to ti verím, že máš nervy :-N ale inak čo sa týka tej kytice, tak mne v kvetinárstve povedali, že to stačí objednať týždeň pred svadbou, lebo že im chodí tovar 2-krát do týždňa!!! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova zuzi, to akoby som čítala o mojom chlopovi :-D a akoste sa nakoniec teda dohodli? kedy pôjdete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Mne povedali že tak 3 týždne pred svadbou, lebo niektoré kvety sa objedávajú a druhý dôvod je ten, že neviem kedy zase budem v Zlatých Moravciach, tak to chcem mať už zabezpečené. Teraz musím vybavovať všetko takto cez víkendy keď tam už nebývame. No a on mi len povie, že sprav si ako sa to tebe páči, ale takto sa nedá odignorovať všetko, na niečo je treba aj chlapskú povahu, ja si niekedy neviem obhájiť a rázne povedať takto to chcem a hotovo, to skôr Miňo je taký, preto som ho tam chcela, keby ma náhodou zase v niečom presviedčali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wera.g Posledné čo mi povedal bolo, že ide zrušiť tú PN-ku. On to chcel tak, že len do zajtra, ale doktorka ho vypásala až do pondelka. Ja som mu potom napísala, že stačí keď si len upraví ten čas na priepustku na celé poobedie. Takže neviem ako to vyriešil. Ale tak či tak v piatok sa vrátime domov.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Takže má tú PN-ku len do zajtra. Pôjdem mu hneď do lekárne kúpiť tú konskú masť na chrbát, nech sa mu trošku uvoľní a bude v pohode. A zase sa mi v niečom len potvrdila chlapská povaha, keď som mu pred nedávnom hovorila nech nespí s holým chrbtom pri otvorenom okne, že nachladne. :-p
Odpovedať
Ahojte!! Vcera som volala fotografovi a dnes by mali byt uz nejake fotky!! jupiii @simcab ty mas ale sny... Ale ako vravi @wera.g pozitivne myslenie je zaklad a vykaslat sa na prkotiny... Inak Werka ja som si jemne zafulala saty pri vychadzani z domu, tak som frflala a Pali hned, ze uz videl nevestu, co mala saty od oleja.. A ja ze, ja vieeem... :-D :-D No a potom vecer uz boli aj moje take spinave, kedze nam prsalo, ze mi aj hostia vraveli, ze "och ake mas spinave satickyyy..." :-D @z.junasova Zuzka aj ja som kvietky objednavala az v pondelok pred... Ale zase na druhej strane moje ani neboli podla mojich predstav... Baby, ak mate jasnu predstavu ohladom kvetov ci vyzdoby, dajte vsetko na papier!! Vsetky poziadavky + fotky. Nespoliehajte sa na ustne dohovory, aj keby si dotycni robia poznamky a ani na emaily! Mne sa to nevyplatilo...
Odpovedať
@z.junasova no moj bol so mnou vybavovat kvety a to sme len tak zbezne dohodli lebo to mame len par tyzdnov pred svadbou prist lebo to je este skoro.... Kozmeticku nemam a neviem odkial by som ju aj mala... :-( tak asi kaslem na to budem sa sama malovat :-) Mojho draheho vobec svadba netrapi, chce kupit auto takze cele tyzden len na nete pozera...a dnes asi ideme si jedo obzriet....takze co jeho po svadbe....vsak chlapi dolezitejsie su pre nich ine veci :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 veru, veru, mne ani nejde o to, že mi nepomáha s vybavoaním, len by mi stačilo trošku uznania a pochvaly, že to všetko vybavujem úplne sama. Ale čakaj v lete Mikuláša.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Tak uvidím, možno ešte s kvietkami teda počkám, len keď ja by som si tak rada odfajkla ďalšiu poožku ako vybavenú. Už som si normálne musela napísať zoznam, lebo toho bolo toľko, hlavne kopec drobností, že by som si to nezapamätala. A už sa teším, na pošte ma čaká balík s výzdobou na auto a do kostola a do zajtra by mim mal prísť aj náramok, konečne. Teta mi ho mala poslať až po 1. júni, tak ho odložila a stalo sa, že naňho doteraz zabudla, ale už ho poslala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche hehe a nevravel aj, že ten olej vlastnoručne aj čistil? :-) Keď som s ním volala sa ma pýtal, že či sa poznáme, že spomenul olej a že si o tom vedela :-D juuuuuuuuuuuuuuj, supeeeeer, tqak potom hneď daj sem, nech sa pokochám, už sa neviem dočkať ! :-) Nooo to zas keď mne niekto povedal, že mám špinavé šatky, tak som povedala, že oproti tomu ako to vyzeralo sú úúúžasne čistééé :-D
Odpovedať
@z.junasova joj som to blbo napisala... Predbezne som mala vsetko dohodnute asi mesiac pred a aranzerka mi povedala, ze detaily staci dojednat tyzden pred.... Cize kvety som objednavala az v pondelok, ale ja som chcela len take bezne... Cize ak si s nou este nehovorila, tak jej aspon zavolaj, aby o tebe vedela...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche No to som chcela, ja som sa tam akurát pýtala kedy mám prísť zajednať kyticu a to je tak všetko.
Odpovedať
@wera.g Hej vravel... hned, ze " a povedala Vierka, kto jej ten olej vycistil?" :-D Podareny bol... Inak moje druzicky boli z neho hotove... ze aky fesak... :-) Vy ste sa poznali aj pred tym?
Odpovedať
@z.junasova hm je to tak ich taketo veci nebavia....to su ,,babske veci,, ako keby sa ich to ani netykalo...co uz kedze su taky skoro vsetci tak im to este tolerujeme keby bol len nas taky tak to uz by bol ohen na strechce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche hehe, on je zlatíčko :-) No to aj u nás, moja kaderníčka tiež sa buchla :-D No jo, je fešák a sympaťák :-))) Hej my sme sa poznali dlhšie, teda viac menej hlavne cez net, ale minulé leto sme sa aj stretli, sem tam si voláme - teraz plánujeme aj bruškaté fotky s ním nafotiť, len čakáme kedy si nájde čas, lebo má toho veľa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no to my sme na tom podobne. Tiez chceme teraz auticko kupit, tak namiesto planovania svadby pozerame po nete toto. Moj sa tomu tiez velmi nevenuje ale v podstate mozme byt aj rady. Keby ste sa mali s partnerom dohadovat o kazdej drobnosti lebo by aj jemu na tom zalezalo a nedajboze by mal opacny nazor tak by to asi nebolo nic prijemne (teraz sme mali dva tyzdne dohadovania o oznamku, keby tak mali byt vsetky veci tak sa asi ani nevydam radsej). On by mal svoju predstavu, my svoju a nakonec by nebol nikto uplne spokojny. Dolezite veci ako salu, kameru, hudbu a tak sme riesili spolu, farbu vyzdoby tiez a ostatne nie az tak dolezite veci su prevazne na mne.
Odpovedať
@kacennnka no vsak ja viem...ale tak je lepsie ked povie aj svoj nazor na to lebo ...aby sa nestalo ze sa mu to nakoniec nebude pacit a povie ze som to ja vybrala a jeho nezapojila alebo take daco...napr. som mu hovorila ze nie vsetci maju radi brav.mäso a on povedal ze ked sa im nebude pacit nech nejedia...No tak....nemam slov... :-) jedlo este ani len netusim ake bude.... som zvedava ci dnes kupime to auto alebo co....
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no jasne chapem, to nastve...sice povie, ze mu je to jedno ale v konecnom dosledku to ofrfle a je nespokojny ... ale to su proste typicki chlapi. A ake auticko chcete kupovat? Drzim palce aby ste nasli to "prave" a boli spokojni:))
Odpovedať
no tak u nás je to tiež tak nejak :-D sálu som vybrala ja, aj to zajednala, lebo jemu to bolo jedno.. a včera tam náhodou bol, tak to zamietol, že tam nemôžeme mať svadbu :-N čiže hľadá sa nový priestor :-D ale ja to beriem v pohode, ak zoženieme, bude tam, ak nie, tak bude pôvodný plán..
Odpovedať
@kacennnka ja nechcem ziadne kupovat :-D to moje babetko vymysla...ako maly chlapec...ach ...renault laguna grantur
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak zase auticko sa zide. Renault laguna maju nasi, je to pekne auto za dobru cenu. Moj tuzi po audinke, tak pozerame nejaku ale len z bazaru, lebo na novu milion nemame. Minule som ale bola v tescu a nahodou som natrafla na audinku na dialkove ovladanie, ked som to uvidela, tak som nevahala a hned mu ju kupila. Potesil sa a hral sa s nou ako maly chlapcek:)) @simcab no tak to potesi, ked ti povie mesiac pred svadbou, ze nieje spokojny so salou...ach ti chlapi. Nechceli ste ju hlavne kvoli tomu, ze to ma vas kamarat? A kde to chcete mat nakoniec? Celkom pekna restika je teraz ta novo postavena v Sironi.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?