Kategórie

Romantická greenery svadba v Restaurant & Pension Kalvín

Romantická greenery svadba v Restaurant & Pension Kalvín a nežná nevesta Veronika.

greenery jemná svadba

Ako ste sa manželom zoznámili a zasnúbili?

S manželom sme sa zoznámili pred siedmimi rokmi, ešte ako študenti na strednej škole. Každý deň sme cestovali rovnakým spojom do školy aj zo školy. Jedného dňa si ku mne prisadol a prakticky odvtedy sme spolu až dodnes. Naše zásnuby boli krásne a nečakané. Počas leta sme sa s manželom vybrali na výlet do obce Podersdorf am See v Rakúsku, kde sa nachádza krásne Nezidérske jazero s majákom. Počas nočnej prechádzky ma manžel požiadal o ruku na móle pred majákom. Je to pre mňa nezabudnuteľný zážitok.


snové svadobné fotenie

greenery prírodná svadba

jemná a romantická svadba

jednoduché svadobné šaty

nevesta ako víla

V akom štýle sa niesla vaša svadba a čo ťa pri jej plánovaní inšpirovalo?

Ako prvé som narazila na prekrásne šaty, do týždňa boli doma a ja som bola nadšená. Boli to ony, moje vysnívané. Chcela som pôsobiť skôr ako víla než klasická nevesta. A tak som pokračovala aj ďalej - v doplnkoch, výzdobe atď. Naša svadba sa niesla v štýle greenery. Naozaj som mala hrôzu z toho, že by sme na stoloch mali biele obrusy a v strede stolov štólu. To nie je nič pre nás. Zložitejšie bolo nájsť miesto svadby, ktoré by náš štýl svadby už len podčiarklo. Nakoniec sme v blízkosti nášho bydliska našli neskutočne krásne miesto. A nám zostalo len pár detailov na doladenie tohto priestoru. Pri plánovaní ma inšpirovalo to, akí sme, naša domácnosť. Hneď sme vedeli v akom duchu sa bude niesť naša svadba. Jednoduchá, minimalistická a trošku iná, ako je očakávané. Tiež som si napozerala veľa obrázkov na Pintereste a Instagrame a zháňala dekorácie k tomuto štýlu.


snehobiele svadobné šaty

svadobný účes s kvetmi a venčekom

prirodzená nevesta

svadobné fotenie, svadobný fotograf

svadba s malým dieťaťom

malá dcérka družička

Na ktorý moment svadobného dňa nikdy nezabudneš?

Nezabudnem na ten moment, keď sme zo svadobného fotenia prišli naspäť domov a tu nás už čakala celá naša najmilovanejšia rodina a naši najlepší priatelia. Prvýkrát sme sa im ukázali ako nevesta a ženích. Ďalším nezabudnuteľným momentom je čepčenie, ktoré pôvodne nebolo v pláne, ale náš DJ ho zorganizoval a sme mu za to nesmierne vďační. Bol to jeden z najsilnejších momentov svadby.

greenery svadobná výzdoba

prírodná svadobná výzdoba v Restaurant Kalvín

jednoduchá svadobná výzdoba

greenery svadobná torta

greenery svadobné tlačoviny


Čo by si poradila budúcim nevestám?

Asi len toľko, nech si idú počas celých svadobných príprav za svojím. Nech nepozerajú na to, čo sa nosí a nenosí. Čo na svadbe musí byť a čo nie. Nech počúvajú len samy seba. Je to koniec koncov ich svadba, na ktorú budú spomínať do konca života. Ja by som svoj svadobný deň zopakovala aj miliónkrát.

Viac fotografií zo svadby Veroniky a Viliama:

Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa lásky!