Premýšľaš, ako usadiť hostí na svadobnom obrade? Inšpiruj sa týmito nápadmi.

26. máj 2020Plánovanie svadby

Jednou z otázok, ktoré padnú pri plánovaní svadby je: “Ako usadiť hostí na svadobnom obrade?” V dnešnej dobe existuje veľa možností, ktoré nám však komplikujú vzťahy v rodine, pravidlá, povery či možnosti daného priestoru.

V tomto prípade je však potrebné zvážiť aj fakt, že prvé, čo hostia uvidia pri príchode na vašu svadbu, je samotný priestor a stoličky či lavice, na ktorých budú stáť počas obradu. Okrem správneho usadenia a umiestnenia je teda potrebné premyslieť aj ich výzdobu. Trend je jasný. Pomaly ale isto sa upúšťa od klasického sedenia v rade a nevesty postupne prechádzajú na kreatívne sedenia, lavice či dokonca stohy sena.

Existuje niekoľko spôsobov, ako zmeniť váš obrad a dodať mu šmrnc. Usporiadanie stoličiek do zaujímavých tvarov, ako sú kruhy, polkruhy môže razom premeniť celý obrad na luxusný, výnimočný či dokonca zábavný. Čo tak zvoliť piknikové deky, koberce, balíky sena alebo pre hostí pripraviť pohodlné pohovky? Ak ste za klasické sedenie, skúste ho vymeniť za štýlové chiavari stoličky alebo priesvitné, ktoré sú tiež stále obľúbenejšie. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, nezabudnite, že vaši hostia v prvom rade túžia po pohodlí.

Viac fotografií nájdeš napríklad aj v jednom z našich albumov nižšie. 🙂

Ako usadiť hostí na svadbe? :)

Komentáre

    Pridaj príspevok