13 tipov na darček pre nevesty na rozlúčke so slobodou

 • 5. dec 2018
 • Silvia Blahovcová
 • iStock

Jedna z vašich najlepších kamarátok sa bude onedlho vydávať a vy pre ňu plánujete s ostatnými priateľkami nezabudnuteľný večer – rozlúčku so slobodou. Samotným darčekom býva často aj spomínaná rozlúčka so slobodou. Veď je to predsa večer pre nevestu, kedy by nemala nič platiť a mala by si svoju rozlúčku poriadne užiť. Vezmite ju na večeru, zorganizujte pre ňu parádnu párty, prípadne vyrazte spoločne na víkend mimo mesto.

Ak však chcete nevestu potešiť ešte darčekom navyše, čomu sa skutočne poteší? Pozrite si naše tipy a nech vyberiete čokoľvek, vaša kamarátka bude určite nadšená.

Limuzína

Rozlúčka so slobodou vo veľkom štýle a večer, na ktorý sa nezabúda, určite podčiarkne jazda limuzínou, ktorá vašu kamarátku vyzdvihne pred domom. Vo vnútri ju už môžete čakať vy, s fľašou dobre vychladeného šampusu.

Striptíz

Pokiaľ vaša kamarátka miluje prekvapenia, je rada stredobodom pozornosti a nestráni sa určitých výstredností, bude striptíz to pravé. Najmä, pokiaľ pôjde o počestnú zábavu bez príliš veľa svedkov. Pri tomto darčeku určite platí, že závisí od vkusu a osobnosti nevesty. Nie všetky dámy by sa podobnému podarúnku potešili, prípadne by to niektoré slabšie povahy mohlo priviesť k rozpakom :-).

Torta

Neodmysliteľnou súčasťou rozlúčky so slobodou je dobré jedlo a pitie. Ako sladká bodka na záver môže prísť torta. Či bude mať erotický charakter alebo pôjde o romantickú tortu podobnú tej svadobnej, je samozrejme na vašom výbere, i keď najčastejšie sa tematika týchto tort točí okolo mužského prirodzenia a sexu.

Rovnako dobrým nápadom sú aj pestrofarebné tematické cupcaky, kde môže mať každý jeden z nich iné zdobenie a vy tak využijete celú škálu motívov.

Oblečenie – tematické rozlúčkové

Nevesta by mala byť na svojej rozlúčke so slobodou dobre označená :-). Okrem toho, že má zvyčajne ako jediná spomedzi v čiernej farbe odetých kamarátok na sebe niečo biele, býva zvykom, že ju družičky obdarujú odevmi určenými na tento večer.

Zvyčajne ide o rôzne korunky, závoje, či čelenky, ktoré na prvý pohľad napovedia, že ide o budúcu nevestu. Kamarátke môžete rovnako podarovať aj tričko s nápisom nevesta, prípadne šerpu alebo dolly sukňu. Vašej predstavivosti sa medze nekladú. Dôležité je však myslieť na komfort nevesty, keďže nie všetky chcú byť v tento deň až príliš na očiach.

Spodná bielizeň na svadobnú noc

Zaujímavým darom pre vašu kamarátku je sexi či romantická spodná bielizeň, určená na svadobnú noc. Vybrať si môžete z množstva košieľok, setov, prípadne podväzkových pásov a podväzkov. Farebných prevedení je na trhu hneď niekoľko, a teda výber medzi romantickou bielou, vášnivou červenou, či zmyselnou čiernou a mnohými ďalšími, necháme na vás.

Šperk

Vašu kamarátku, tak ako každú ženu, určite poteší darček vo forme šperku. Či už sa rozhodnete uberať cestou náušníc, ktoré by si mohla zvoliť ako svoje svadobné alebo uprednostníte osobnejší darček ako náramok, či náhrdelník s iniciálkou, nevestu určite potešíte.

Erotický darček

Ďalším obľúbeným podarúnkom v deň rozlúčky so slobodou bývajú rôzne erotické hračky, či sexuálne pomôcky. Veď rozlúčka so slobodou určitým spôsobom predstavuje utrhnutie z reťazí, tak prečo sa trošku nevyblázniť? Obľúbené sú rôzne kožušinové putá či vibrátory, vibračné krúžky, venušine guľôčky a vlastne všetko, čo v obchodoch s týmto sortimentom nájdete.

Fotoalbum

Nevestu určite poteší aj svadobný fotoalbum. V súčasnosti sú veľmi obľúbené scrapbookové prevedenia a pokiaľ jej dáte vyrobiť nejaký na mieru, ktorý bude zachytávať spoločný príbeh jej a jej snúbenca, máte vyhraté.

Fotoslužby

Poukážka na fotoknihu je darček, ktorý využije naozaj každá nevesta, je super nápad a určite sa jej zíde. Veď možnosť prelistovať si svadobné fotografie v prevedení podľa vlastného vkusu, je prekrásny dar. Rovnako zaujímavé je aj podarovanie poukážky na tlač fotografií na fotoplátno, ktoré sa v súčasnosti rovnako teší veľkej obľube.

Hrnčeky

Veľmi obľúbenými darčekmi sú v dnešnej dobe rôzne hrnčeky s nadpismi ako Jej a Jeho alebo Mrs. a Mr., prípadne Mr. Right a Mrs. Always right a podobne. Rovnako môžete dať hrnčeky neveste vyrobiť na mieru a využiť nejaké vaše známe mottá, či oslovenia.

Podväzok

Niečo nové, niečo staré, niečo požičané a niečo modré… najčastejšie si nevesty za niečo modré volia podväzok. Čo keby ste jej jeden rovno podarovali? Pokiaľ ho na svadbe skutočne bude chcieť využiť, má vystarané a vášmu daru sa určite skutočne poteší. Najmä, ak si dáte záležať na prevedení a zdobení.

Oddych

Ako každá nevesta, aj vaša kamarátka je plánovaním svadby určite unavená.. Podarujte jej poukaz na masáž, či wellness pobyt, ktorý môže využiť aj so svojím partnerom. Oddych od stresu im určite obom padne veľmi vhod.

Vtipný darček

Odľahčeným darčekom pre nevestu môže byť napríklad krásne ozdobený valček na cesto s vtipným komentárom a potrebnosti podobného kúsku v manželstve. Úsmev na perách vyčarí aj takzvaný hangover kit, prípadne rôzne rekvizity s erotickým podtónom.


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe