Hľadáte darček na Valentína? Máme pre vás 8 skvelých tipov!

 • 8. feb 2016

Tento týždeň nás čaká sviatok sv. Valentína. Rozhodnutie, či ho oslavovať a či nie, je len na vás… My vám však radi ponúkame možnosti, ako v tento deň potešiť svoje drahé polovičky a vyčariť im úsmev na tvárach. Za konkrétne tipy ďakujeme našim PRO.

Niečo malé

Valentín môže byť príležitosťou pre darovanie milej originálnej drobnosti, napríklad od Manufaktúry Omrvinka, ktorá ponúka originálne manžetové gombíky. Môžete ich prispôsobiť svojim požiadavkám a pridať na ne obľúbený text piesne, vyznanie, dátum svadby, mená, iniciálky, obrázok… Ďalším tipom sú originálne „ploskačky“ (keby niečo :)), náramky na ruku s fotkou, prívesky na kľúče, náušnice s vlastnou potlačou, prívesky.

Niečo originálne

Vtipné a osobité manžetky kúpite aj u KUKAJTU.com – Tvoja alternatíva. Originálnym darčekom pre budúcu nevestu môže byť aj pekné tričko s nápisom, prípadne aj tričko pre vás oboch na pamiatku vášho veľkého dňa.

Niečo romantické

Tip od LUDECOR na valentínsky darček je veľmi jednoduchý – vytvorenie príjemnej a romantickej atmosféry za pomoci sviečok a lupeňov… Ktovie, možno za účasti sviečok a lupeňov pribudnú na našom portáli „novopožiadané“ nevesty! 🙂

Niečo výnimočné

S predchádzajúcim tipom súvisí aj tento ďalší. Valentín je totiž často volený ako vhodný zásnubný termín. Ak zatiaľ neviete, kde vyberať ten správny prsteň, určite neobíďte stránku KAMEA. Rovnako aj pre páry, ktoré plánujú svadbu, máme tip – darujte si navzájom obrúčky.

Niečo hravé

Zaujímavým darom, ktorý spája valentínsku klasiku – sladkú čokoládu a niečo osobné, je valentínske pexeso od firmy Svadobný servis. Pozostáva z 32 párov čokoládok veľkosti 3×3 cm, obsahuje kvalitnú belgickú čokoládu a ako potlač druhej strany sú vybrané fotografie páru.

Niečo sladké

Nie nadarmo sa hovorí, že "láska je sladká" alebo "láska ide cez žalúdok". Sladké darčeky nikdy nevyjdú z módy, to vedia aj v Nekonečne originálnych – medovníčkoch a obrazoch. Zručnosť cukrárov v dnešnej dobe nepozná konca kraja. Inšpirovať sa môžete aj medovníčkami. Nemusí to byť len okukané srdiečko z jarmokov, ale niečo originálne a nápadité.

Napríklad "puzzle srdiečko" s vyznaniami lásky, ktoré si bude musieť vaša láska poskladať sama. Bude sa síce musieť potrápiť, kým z kúskov poskladá ten správny tvar, ale o to viac si zapamätá každé jedno vyznanie lásky. Ďalším originálnym darčekom je "krabička z lásky", ktorú napĺňajú jemne zdobené srdiečka s vyznaniami lásky, pekne naukladané v dekoratívnej krabičke.

Niečo milé

Romantiku môžete dotvoriť aj zaujímavými bytovými a kuchynskými doplnkami. Easywedding ponúka skvelé srdiečkové taniere či zátku na fľaše. Čo tak vašej polovičke pripraviť skvelé valentínske raňajky alebo obed, servírovať ich na takýchto tanierikoch a okoreniť originálnou koreničkou?

Niečo chutné

Ak si však v tento deň chcete úplne oddýchnuť od povinností a varenia a nechať sa rozmaznávať, skvelým tipom pre vás môže byť valentínske menu od Castel Pension & Restaurant. Môžete si vychutnať krásny večer v spoločnosti vašej polovičky, či už pri sviečkach v reštaurácii alebo aj v pohodlí domova.

Veríme, že si tento deň poriadne a s láskou užijete!


Autor článku: Alžbeta Martišková / Fotografie: archív firiem

Komentáre

  Pridaj príspevok

  Svadba a koronavírus - aktuálne opatrenia

  Aktuálne podmienky pre svadby platné od 16.8.2021:

  Viac informácií prinášame v priebežne aktualizovanom článku o opatreniach a obmedzeniach pre svadby v roku 2021.

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby