5 darčekov, ktorými potešíte manžela na každý sviatok

 • 22. jún 2017
 • Dana Račko
 • isifa / Shutterstock

Narodeniny, výročie svadby, Valentín… Zakaždým chcete svojho milovaného obdarovať niečím výnimočným. Občas dochádzajú nápady a keď už ani tá najväčšia láska nie je inšpiráciou pre darček, prichádzame na pomoc my ;).

1. Niečo zážitkové

Muži milujú adrenalín. Ten sa najčastejšie spája s rýchlymi autami, lietadlami alebo skokmi z výšok. Darujte mu jazdu v luxusnom športiaku. Veď, ktorý muž by netúžil aspoň na pár chvíľ sedieť v aute svojich snov a mať po boku ženu svojho života? Chlapi sú veru večné deti a autíčka ich ani na staré kolená neomrzia. Vhodnou alternatívou je aj jazda na motorke alebo obľúbené motokáry.

Má radšej lietanie, ale vy tento rok určite na dovolenku nepoletíte? Nič to, darujte mu let v oblakoch. Pohľad z vtáčej perspektívy je vraj jeden z tých najkrajších na svete. Piloti lietadiel by o tom vedeli rozprávať svoje. A bude aj ten váš, ak mu doprajete práve tento zážitok. Možno sa váš manžel dá nahovoriť na všetko. Výborne! Darujte mu skok z lietadla. A ak ste rovnaká krvná skupina, skočte si spolu a zažite jedno obrovské adrenalínové šialenstvo! Najlepšie na adrenalínových darčekoch je, že ich môžete absolvovať spolu a upevniť tak vaše puto a obohatiť spoločné zážitky.

2. Niečo vtipné

Máte občas problémy dohodnúť sa, kedy pôjde váš manžel s kamarátmi von? Darujte mu poukaz na večer pri pive s kamarátmi :-). Vystrihnite z tvrdého papiera kartičku v ľubovoľnom tvare a napíšte naň napríklad toto: „Darčekový poukaz pre manžela na večer s kamarátmi. Poukaz je možné využiť kedykoľvek a kdekoľvek.“

Podobný poukaz môžete vyrobiť napríklad aj na masáž celého tela či spoločný perličkový kúpeľ. Váš manžel si tak môže dopriať malé potešenie od vás, kedykoľvek bude mať čas a chuť. Dozdobte poukaz odtlačkom vašich pier vo farbe rúžu, ktorý má na vás váš drahý najradšej a potom sa už len tešte na jeho reakciu. Určite ho týmto darčekom rozosmejete a zároveň potešíte.

3. Niečo erotické

Pre odvážnejšie manželky máme o niečo odvážnejší tip. Urobte mu striptíz! Ak si trúfate na spontánne vystúpenie, nepotrebujete prípravu. Ak ste o niečo neistejšia, jednoducho si ho natrénujte. Kúpte si spodnú bielizeň, ktorá sa vášmu manželovi páči, inšpirujte sa na internete alebo stavte na svoju intuíciu a trénujte. Základom je vybrať si vhodnú pieseň a mať dostatok sebavedomia.

Pamätajte, pre vášho muža ste tou najkrajšou a najdokonalejšou ženou na svete, či už máte konfekčnú veľkosť 38 alebo 46. Necítite sa na striptíz, ale predsa by mal byť váš darček erotický? Splňte mu erotickú túžbu, na ktorú má už dávno chuť. Netradičnú polohu, miesto, pomôcku…

Tipy na piesne na striptíz:

 • Joe Cocker: You can leave your hat on
 • INXS: Need you tonight
 • Kylie Minogue: Slow
 • Tito & Tarantula: After dark
 • En Vogue: Free your mind
 • Pussycat Dolls: Buttons
 • Britney Spears: I´m a slave 4 U
 • Prince: Cream
 • Madonna: Justify my love

Alebo ktorákoľvek „vaša“ pieseň, ktorá vystihuje vašu lásku, prípadne erotickú spomienku… 😉

4. Niečo chutné

Dobrým jedlom ešte žiadny muž nepohrdol. Niekedy netreba veľa špekulovať a celkom postačí potešiť manžela k sviatku jeho najobľúbenejším jedlom. Uvarte ho s láskou a presne tak, ako mu najviac chutí. Keď si rád pomaškrtí i na sladkostiach, upečte mu aj jeho obľúbený koláč.

Dozdobte ho hoci aj stovkami srdiečok a nelámte si hlavu nad tým, že nebude vyzerať ako z cukrárne. Nezabudnite na fľašu dobrého vína alebo piva, ktoré má rád. Atmosféru dotvorte sviečkami a hudbou, ktorá vám urobí krásny spoločný večer. Plné mužské bruško je zárukou spokojného manžela, veď viete ;).

5. Niečo spomienkové

Veľmi obľúbenou formou spomienok sú spoločné fotografie a videá. Fotografie v rámčeku sú síce klasika, ale sú už trošku klišé. Skúste radšej fotografie na plátne. Spoločná fotka, ktorá sa bude vynímať na stene hniezdočka vašej lásky určite poteší oboch. Technicky zdatnejšie manželky môžu pripraviť prezentáciu so spoločnými fotkami a obľúbenými pesničkami.

Ste ešte šikovnejšia? Zostrihajte sériu vašich spoločných videí zo svadby, dovolenky, výletov… Zvečnite najkrajšie okamihy vašej lásky do pár minút a pozrite si ich s polovičkou pri pohári vychladeného šampanského.

Tip na záver: akýkoľvek darček, ktorým obdarujete svojho manžela, bude tým správnym a najkrajším darčekom. A prečo? No predsa preto, že mu ho darujete z tej najväčšej lásky :-).


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Svadba a koronavírus - aktuálne opatrenia

  Aktuálne podmienky pre svadby platné od 16.8.2021:

  Viac informácií prinášame v priebežne aktualizovanom článku o opatreniach a obmedzeniach pre svadby v roku 2021.

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby