Neviete, čím prekvapiť nevestu na rozlúčke so slobodou? Pripravte jej originálnu hru a zabavte sa!

  • 15. máj 2017
  • Dana Imriščáková
  • isifa / Shutterstock

Niekedy je fajn ostať večer doma. Dať si tepláky, zopnúť vlasy do gumičky a obklopiť sa kamoškami. Je to fajn aj vtedy, ak máte rozlúčku so slobodou a nechce sa vám brázdiť nočné ulice mesta. Zahoďte podpätky, otvorte fľašu vína a zahrajte si hru, ktorú vám vyrobí vaša družička. Aby sa tak stalo, podsuňte jej po prečítaní tento článok…

Otázky pre nevestu

Ak vás má vaša družička rada (a ona určite má), pripraví vám zábavné a lacné prekvapenie. Bude k tomu potrebovať len zopár papierov, pero, trochu času a veľa fantázie. Vďaka tomu vytvorí dva druhy otázok – na prvé bude odpovedať nevesta, na druhé ostatné družičky.

Na malé kúsky papierikov napíše otázky pre nevestu. Mali by byť odvážne, zábavné a originálne. Ak na ne nevesta odpovie pravdivo, je šanca, že sa o nej dozviete aj veci z kategórie „top secret“. Pri ich písaní sa odviažte, popustite uzdu fantázii alebo sa inšpirujte našimi otázkami:

1. Ako si sa zoznámila so svojím ženíchom?

2. Ako vyzeralo vaše prvé rande?

3. Kedy ste sa prvýkrát pobozkali?

4. Kedy ti prvýkrát povedal, že ťa miluje?

5. Kedy ste sa prvýkrát milovali?

6. Aký najväčší úlet ste spolu zažili pri sexe?

7. Kedy ti prvýkrát povedal, že ťa miluje?

8. Ako ťa požiadal o ruku?

9. Kedy si pochopila, že je ten pravý?

10. V čom je tvoj ženích v posteli najlepší?

Nezabúdajte, ide o rozlúčku so slobodou, žiadna otázka nie je nevhodná a za hranicami slušnosti, dámy. Inšpirovali by sme vás aj pikantnejšie, ale toto je svadobný magazín 🙂 …

Otázky pre družičky

Keď sú otázky pre nevestu hotové, je čas vymyslieť tie pre družičky. Ukážu, ako dobre poznajú svoju nevestu. Nemusia sa striktne držať iba jej a ženícha. A nemusia byť iba z kategórie „hot“. Nech sú však zvedavé a pojašené. Napríklad ako tieto:

1. Ako sa volal nevestin prvý frajer?

2. S kým mala nevesta prvý sex?

3. Čo nevesta ešte nikdy nevyskúšala v posteli?

4. Bola nevesta na pánskom striptíze?

5. Do ktorého herca/speváka/športovca bola ako pubertiačka zaľúbená?

6. Koho má nevesta radšej – budúcu svokru alebo svokra?

7. Ktorú časť tela má na ženíchovi najradšej?

8. Čím lezie neveste ženích najviac na nervy?

9. Aký najväčší trapas má nevesta za sebou?

10. Koľkým mužom dala nevesta kopačky, kým sa prekopala k svojmu ženíchovi?

Keďže otázky sú darčekom pre nevestu na rozlúčku so slobodou, určite potešia viac, keď budú ozdobené či zabalené. Papieriky s otázkami oživte nálepkami, pokreslite obrázkami, prípadne ich vpíšte na malé papierové srdiečka. Obe obálky previažte stuhou v obľúbenej farbe nevesty alebo svadobnej výzdoby.

Nezabudnite dodržiavať 3 nosné pravidlá tejto hry:

1. Neklásť neveste otázky, ktoré by jej mohli ublížiť alebo dať priestor na intrigy. 2. Vysypať otázky do dvoch klobúkov/nádob. Každá družička vyžrebuje z prvej nádoby otázku a položí ju neveste. Z druhej várky losujú družičky aj nevesta, no odpovedajú len družičky. 3. Zabaviť sa, opiť sa a čo sa povedalo na rozlúčke so slobodou, nech tam aj navždy ostane :-).


Komentáre

    Pridaj príspevok