Multižánrová kapela na svadbe prepája generácie

 • 15. jan 2024
 • PR článok: Kapela What else?!

Azda najdôležitejšou otázkou, ktorú riešia snúbenci pri organizovaní svadby, je hudba. Svadobné oslavy sú podujatím, ktoré spájajú rodiny a priateľov v jedinečnom okamihu radosti a lásky. Ako môžeme tento nezabudnuteľný zážitok ešte umocniť? Aj keď skvelých dídžejov a hudobných jednotlivcov je veľa, sú momenty, ktoré lepšie zvládne eventová kapela.

Multižánrová kapela na svadbe prepája generácie

Namiesto púšťania playlistu z reproduktorov s občasným „hecovaním“ ponúka kapela na svadbu okamžitú interakciu a schopnosť prispôsobiť sa momentálnym náladám. Improvizácia je pri každom vystúpení kľúčová. Živá hudba má jedinečnú schopnosť prenášať emócie. Keď eventová kapela hrá romantickú baladu, je to niečo iné než iba záznam z reproduktorov. Hudobníci vnášajú do skladby svoje city a vášeň, čím vytvárajú intenzívnejší a osobnejší zážitok pre novomanželov a všetkých prítomných.

Zabavia sa všetci

Hlavnou silou multižánrovej kapely je jej schopnosť prepájať generácie hudbou. Mladí hostia si môžu užiť najnovšie hity, zatiaľ čo staršie generácie si môžu pripomenúť svoje mladé roky prostredníctvom nostalgických skladieb. Kapela tak vytvára hudobné spojenie, ktoré vymazáva vekové rozdiely a prináša všetkým prítomným spoločný zážitok.

Jedným z hlavných benefitov multižánrovej kapely je aj jej schopnosť ponúknuť pestrosť hudobných žánrov. Od filmovej hudby cez pop až po rock, hostia na svadbe sa môžu tešiť na rôznorodý repertoár, ktorý osloví všetky nátury. S bohatým portfóliom skladieb zabáva svojich hostí aj multižánrová kapela What else?!, ktorú založil skúsený muzikant Ľubo Šimkovič. V jej podaní si vaši hostia na svadbe vypočujú moderné hity, oldies rock aj slovenskú či českú muziku. Pesničky z Pomády, hudobné mixy a Elvis Presley či Beatles – to sú tie kategórie, ktoré si na každej svadbe nájdu svojich priaznivcov. „Vždy sa dá prispôsobiť repertoár, outfit, celkové vystúpenie klientovi, či už je to svadba, večierok alebo oslava. Hrávame rôzne typy podujatí a vždy nám ide o to isté, zabaviť ľudí a mať dobrý pocit z hrania,“ popisuje prístup kapely frontman Ľubo.

Táto variabilita robí multižánrovú kapelu vhodnú pre mladých aj starších, pre rodičov aj priateľov. Kapela tiež pridáva interakciu do svadobnej atmosféry. Hudobníci môžu komunikovať s publikom, vyvolávať spontánne tančeky a prispôsobovať svoj repertoár podľa nálady hostí. To vytvára dynamickú a živú atmosféru, ktorá je jednoducho nezameniteľná. „Neraz sa stalo, že ženích hral s kapelou niektorú skladbu na bicích alebo gitare alebo spieval. To vždy povzbudí atmosféru a hostí ešte viac sa zabaviť a odviazať,“ spomína Ľubo Šimkovič na zážitky zo svadieb.

multižánrová svadobná kapela

Súčasťou kapely What else?!, ktorá má za sebou už stovky svadobných podujatí, je aj talentovaná speváčka Karolína Mikulčíková. Tá pôsobila v kapele Zdenky Prednej. Kapelu tvoria aj ďalší členovia podľa dohody s klientom, ktorí majú nahraté nespočetné množstvo koncertov na rozmanitých podujatiach. Nechýbajú gitary, bicie či perkusie.

Kapela What else?! je pripravená splniť aj netradičné hudobné predstavy svojich klientov, ak si želajú jednožánrovú svadbu. Prispôsobivosť a skvelé improvizačné vlastnosti ich však predurčujú na to, aby spájali generácie a rôzny hudobný vkus hostí.

PR článok: Kapela What else?!

Zdroj foto: Kapela What else?!

Komentáre

  Pridaj príspevok

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe