7 najobľúbenejších zlatníctiev a výrobcov obrúčok na Mojej svadbe

 • 20. mar 2019
 • Barbora Babicová

Svadobné obrúčky a snubné prstene sú nielen krásnou spomienkou na svadobný deň, ktorú denne nosíme pri sebe, ale často aj cenným rodinným bohatstvom, ktoré sa dedí z generácie na generáciu.

Preto ak chcete, aby boli vaše prstene dlho krásne a aby ste ich  jedného dňa mohli odovzdať ako dar a pamiatku vašim deťom, je dobré myslieť pri ich výbere na kvalitu. Kvôli tomu sme pre vás zostavili rebríček najpopulárnejších zlatníctiev a výrobcov obrúčok medzi nevestami na Mojej svadbe.

1.

<<youtube code="fmJH4lfhUqw">>

Najpopulárnejším zlatníctvom medzi našimi nevestami je slovenský výrobca obrúčok a šperkov KAMEA. Odporúča ho až 393 spokojných neviest.

zuzana_zuzulko: Neskutočný výber rôznych typov obrúčok, na prvom stretnutí sa nám venovali skoro 2 hodiny, kým sme si vybrali. Ale našli sme – naše vysnívané, kombinácia biele a žlté zlato… Dodanie počas plnej sezóny do 5 týždňov, dodržali všetko, čo mali.

siilvinkaa1: Odporúčame na 100% – obrúčky sú krásne. Odporúčam, ak sa dá, ísť vyberať osobne – p. majiteľ nám skvele poradil, pánsku obrúčku sme dokonca menili podľa našich prianí. Mám od nich aj snubný prsteň a ten je rovnako krásny ako v prvý deň.


2.

<<youtube code="ViXSUDGd–s">>

Druhým najobľúbenejším zlatníctvom je LAURA GOLD, ktoré má až 281 pozitívnych odporúčaní.

beckinka: Ďakujeme Laure Gold za nádherné obrúčky, ktorých krása sa ani nedá opísať. Zhotovené boli do cca 2 týždňov, čo bolo super.

mimca77: Krásne obrúčky za skvelú cenu, oficiálne prisľúbené do 6 týždňov, so žmurknutím do 4 týždňov a nakoniec boli za 10 dní :-). Nebol problém s ničím, ani s naším svojským gravírovaním. Obrúčky LG sme kúpili v predajni Klenoty Aurum v košickom Auparku, musíme pochváliť milú pani, na ktorú sme tam akurát natrafili a ktorá poradila a pomohla, ďakujeme za ochotu.


3.

Ďalším z veľmi populárnych klenotníkov je Ján Machovčák, ktorého odporúča až 164 spokojných neviest.

evinka4393: Ako jeden z mála nám vyrobil naše obrúčky z prsteňov našich rodičov, ktoré pre nás veľa znamenajú. Sú krásne, prepracované, sme z nich nadšení.

jekaterina25: Vynikajúci prístup, vybrali sme si presne to, čo sme chceli. Dokonca som si musela dvakrát upravovať veľkosť, kvôli zmene počasia. Napuchli mi prsty. Takže jednoznačne odporúčam precíznu prácu a aj servis.


4.

K obľúbeným výrobcom svadobných obrúčok a prsteňov patrí aj zlatníctvo PANAKS, ktoré odporúča 65 spokojných neviest.

deniskapus: O svadobných obrúčkach z tohto zlatníctva som „snívala“ už dávno pred zasnúbením, poznala a sledovala som zlatníctvo aj dávnejšie a čítala som na naň samé dobré recenzie, pri osobnom stretnutí na svadobnom veľtrhu to bola len bodka za už dávno spraveným rozhodnutím, veľká ochota pri opisovaní produktov, radení čo áno, čo nie, na čo si dať pozor. Voľbu neľutujem a myslím si, že ani nebudem. Cena bola taktiež ok.

miska0666: Skvelý výber, prijateľné ceny a hlavne prístup predavačiek v kamennej predajni perfektný ;). Ďakujeme.


5.

<<youtube code="3MEs9V8uxl4">>

Aj zlatníctvo Rýdl patrí k veľmi obľúbeným výrobcom obrúčok s mnohými spokojnými nevestami. Má 42 pozitívnych odporúčaní.

zuzana206: Najkrajšie obrúčky s gravírovaním, ktoré sme si vlastnoručne jeden druhému napísali a naším písmom to máme aj vyryté navždy na obrúčke.

peny27: Obrúčky spravili presne podľa našich predstáv a čo si najviac ceníme, je ústretovosť, vo všetkom nám vyhoveli.

aknellita: S obrúčkami sme spokojní, rýchlo sme si na ne zvykli. Sú krásne a pri vybavovaní nebol žiadny problém.


6.

Medzi populárnymi výrobcami svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov nájdeme aj slovenské zlatníctvo VIPgold, ktoré má 30 odporúčaní od spokojných klientov.

henihena_1: Výborný prístup, všetko sadlo, máme náš vlastný originál + doživotný servis na úpravu povrchu, veľmi milý a ochotný personál, rýchle dodanie, vrele odporúčam!

adad81: VIPgold sme mali možnosť naživo si pozrieť niečo vyše 400 modelov obrúčok a mali sme dostatok priestoru na výber a rozhodovanie. Obrúčky boli vyrobené veľmi rýchlo. Určite odporúčam.


7.

Obľúbeným medzi nevestami je aj zlatníctvo KIM GOLD, ktoré má 24 odporúčaní.

mariapj: Pre nás ako ušité. Vyberali sme ich na výstave v Košiciach a musím povedať, že mali veľa záujemcov. Čakali sme v rade asi pol hodiny.

martina8181: Veľká zľava a super prístup, výroba netrvala dlho, vyrábali mi aj snubný, môžem len odporučiť.

Veríme, že vám tento zoznam pomôže pri výbere svadobných či snubných prsteňov a budete tak mať krásnu pamiatku v kvalitnom prevedení, ktorá vám bude robiť radosť každý deň. Ďalších profesionálov a dodávateľov si môžete pozrieť v sekcii Profesionáli.


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe