12 najväčších partnerských zhôd podľa zverokruhu

 • 11. jan 2021
 • Silvia Blahovcová
 • iStock

Pokiaľ patríte k zástancom horoskopov a ľudí delíte aj podľa jednotlivých znamení, tento článok je určený práve pre vás. Ak v znamenia neveríte, možno vás tento článok pobaví, prípadne utvrdí v tom, že vaša láska je pre vás tá pravá aj podľa hviezd, napriek tomu, že na ne príliš nedáte. Otázka teda znie, v akom znamení zverokruhu ste sa narodili vy a vaša láska?

podľa zverokruhu

Baran & Vodnár

Medzi Baranom a Vodnárom býva vzťah mimoriadne vzrušujúci. Nikdy sa spolu nenudia. Obe znamenia sú šialene dobrodružné, a to platí pre akúkoľvek oblasť (áno, aj tú posteľnú). Spoločne si vychutnávajú skúšanie nových vecí a najviac ich baví objavovať ich spoločne.

Zatiaľ, čo iné páry sa môžu časom nudiť, tento pár zostáva po celú dobu rovnako zamilovaný a radi spolu trávia čas. Obaja však veľmi dobre vedia, že je dôležité nechať priestor aj druhému partnerovi a dopriať mu čas strávený s jeho priateľmi.

Býk & Rak

Býk a Rak sa navzájom dokonale dopĺňajú. Sú stvorení jeden pre druhého, pretože sú na seba naviazaní nielen fyzicky, ale najmä emocionálne. Obe znamenia si vážia svojho partnera a ich vzťahy mávajú dlhodobý ráz.

Blíženci & Vodnár

Tieto dve vzdušné znamenia majú medzi sebou až vražedné psychologické prepojenie. Ide o nesmierne hlboký vzťah. Spoločne jeden za druhého dokončujú myšlienky a vety, je to o takmer mystické prepojenie. Aj napriek tomu, že sú to silne individuálne znamenia, toho druhého si takpovediac pustia k telu, lebo len oni si rozumejú navzájom.

Rak & Ryby

Obe znamenia sú vodnými živlami a spája ich až nadpozemské prepojenie. Každý z nich vie presne, aký je ten druhý a milujú sa presne takí, akí sú. Takáto väzba zvyčajne trvá navždy. Ryby radi komunikujú so všetkými navôkol a Raky pomáhajú ostatným okolo seba, teda sa dokonale dopĺňajú.

Lev & Strelec

Vášeň medzi Levom a Strelcom je založená najmä na radosti zo života a lásky. Sú to veľmi podobné znamenia, obe veľmi náruživé. Dokážu sa navzájom dokonale podporovať. Ide o veľmi zábavný pár a ľudia radi vyhľadávajú ich spoločnosť. Ide všeobecne o jeden z najideálnejších párov.

Panna & Býk

Ide o dve znamenia zeme, ktoré k sebe jednoducho patria. Obaja sú veľmi praktickí aj v každodennom živote, čo dodáva ich vzťahu ľahkosť. Rovnako sú čestní a úprimní, a preto sú v spoločnosti veľmi obľúbení. Neexistujú žiadne iné dve znamenia, ktoré by si boli tak podobné. Vyznávajú rovnaké hodnoty a majú rovnaké vlastnosti.

Váhy & Blíženci

Vzťah medzi Váhami a Blížencami je založený najmä na intelektuálnom spojení. Ide o dve znamenia vzduchu, ktoré sú príznačne najmä vlastnou spiritualitou. Jeden druhého vedia dokonale chápať a okrem lásky si navzájom ponúkajú aj priateľstvo a poznanie.

Škorpión & Rak

Ako sa hovorí, protiklady sa priťahujú. Presne to platí aj v tomto prípade. Tieto dve vodné znamenia sú veľmi intenzívne a rozumejú si najmä v emocionálnej rovine. Navzájom vyvažujú svoje vlastnosti a tvoria tak dokonalý pár.

Strelec & Baran

Keďže obe znamenia sú ohnivé, možno medzi nimi očakávať výraznú vášeň. Obaja sršia energiou a obdivujú u toho druhého jeho nadšenie pre život. V tomto prípade platí, že vrana k vrane sadá a podobnosť týchto znamení dodáva ich vzťahu ešte väčšiu silu.

Kozorožec & Býk

Medzi týmito dvoma znameniami funguje chémia ako medzi žiadnymi inými. Ide medzi nimi o nekonečnú lásku. Partneri sa navzájom dopĺňajú, obdivujú a okrem lásky sú aj spriaznené duše.

Ryby & Škorpión

Ide o ďalší pár, ktorých prepojenie je na nadpozemskej úrovni. Akoby si vedeli navzájom čítať myšlienky. Okrem duševného spojenia býva tento vzťah aj výrazne telesný. Chcú jeden o druhom vedieť úplne všetko a navzájom sa hlboko rešpektujú.

Tak ako? Našli ste sa? Ak je však váš nastávajúci či manžel iného znamenia, nevešajte hlavu. Rozhodne to neznamená, že nie je ten pravý. To, samozrejme, najlepšie viete predsa vy. A na druhej strane – výnimka predsa potvrdzuje pravidlo.


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby