Originálne piesne na prvý novomanželský tanec

  • 11. okt 2017
  • Zuzana Maliníková
  • isifa / Shutterstock

Prvý tanec nevesty a ženícha je veľmi významnou súčasťou svadby, a preto je dôležité, aby ste zvolili tú správnu pieseň, ktorá odvtedy bude „vašou“ pesničkou a vždy vám bude pripomínať túto významnú udalosť.

Ak ešte nemáte svoju pieseň a nechcete vyberať spomedzi tých najznámejších a najobohranejších, ktoré ste už počuli na 5 svadbách predtým, tu je niekoľko tipov :-).

Brett Eldredge – Mean to Me Táto príjemná, uvoľnená romantická pesnička, je o láske dvoch ľudí a o tom, čo pre seba znamenajú, čo z nej robí ideálnu voľbu na prvý svadobný tanec manželov. Ak si nepotrpíte na rozprávkové romantické pesničky, môže byť práve táto tou správnou pre vás. Ideálna je najmä na svadbu v uvoľnenom prírodnom či rustikálnom štýle, ktorá sa koná v záhrade, v stodole alebo v inom zariadení s touto atmosférou.

<<youtube code="UwleDNQGpTk">>

Van Morrison – Into the Mystic V tejto piesni sa striedajú pomalé pasáže s mierne rytmickejšími, preto je veľmi dobrou voľbou, ak chcete byť pri svojom prvom tanci kreatívnejší. Svojou veselou atmosférou sa veľmi dobre hodí najmä na letnú svadbu.

<<youtube code="PZ59spYH9mk">>

David Gray – This Year´s Love Toto je jedna z známejších piesní, pri ktorej sa budete cítiť ako v romantickom filme. Tóny klavíra vás dostanú už pri rozbehu pesničky. Ak milujete romantiku a zamilované filmy, táto pesnička je pre vás ideálna.

<<youtube code="6zN4_7hq77g">>

Lee Brice – I don´t Dance Táto pesnička je pre vás ako stvorená, ak jeden z vás alebo obaja veľmi neobľubujete tanec. Ak nehovoríte po anglicky, alebo budete mať veľa hostí, ktorí nebudú textu rozumieť, môžete pre nich pripraviť vytlačený preklad textu alebo ho premietať spolu s klipom na plátne, čím zo svojho prvého tanca urobíte zaujímavú súčasť programu, na ktorú hostia len tak nezabudnú :-).

<<youtube code="fBEBbgQEJy4">>

Sara Bareilles – I Choose You Romantický text a veselá rytmická melódia robia z tejto pesničky ideálnu voľbu na prvý svadobný tanec, ak sa radi hýbete. Určite si ju zamilujete nielen vy, ale aj vaši hostia.

<<youtube code="ooiLP_zqnFs">>

Kip Moore – Hey Pretty Girl Opäť skvelá voľba pre uvoľnenú svadbu v prírode. Táto country pesnička je romantická a zároveň pohodová a pri romantickom osvetlení pod holým nebom bude pre vás nezabudnuteľná.

<<youtube code="_7gjwS13smI">>

Jack Johnson – I Got You Niektoré romantické pesničky vám naženú slzy do očí, iné vyčaria úsmev na tvári. Toto je ten druhý variant. Veľmi uvoľnená pesnička, ideálna na letnú svadbu. Zaručujeme, že vaši hostia sa budú pohupovať do rytmu s vami a niektorí si určite budú aj pohmkávať :-). Táto pesnička si to proste žiada. Ak hľadáte niečo romantické, ale zároveň odľahčené, práve ste našli čo ste hľadali.

<<youtube code="dBWFUVq85gs">>

Pharrell Williams – Happy Happy do Pharella Williamsa určite všetci poznáte, napadlo vám ale, že by mohla byť piesňou na váš prvý tanec? Ak ste veselé typy, ktoré si radi zatancujú a chceli by ste aby váš prvý tanec bol viac, než len pomalým pohupovaním, nebojte sa tejto veselej pesničky. Určite ňou zaujmete a váš prvý tanec si poriadne užijete.

<<youtube code="y6Sxv-sUYtM">>

Autorku článku nájdete aj medzi našimi Profesionálmi ako Zuzana Maliníková (Svadby podľa Ely).


Komentáre

    Pridaj príspevok