Rozhovor s Lucid Style: „Nebudem nevesta a som s tým od nepamäti stotožnená.“

 • 29. nov 2016
 • Dana Račko
 • archív Lucid Style

Keď krásna žena líči krásne ženy, a pod jej rukami sa stávajú zo šedých myšiek odvážne sexi šelmy! Prečítajte si, čo všetko nám v rozhovore o líčení aj o sebe prezradila nevestami zbožňovaná Lucka Sládečková…

Poraďte našim nevestám, akému svadobnému líčeniu by sa mali určite vyhnúť.

Nevestičkám by som určite poradila, aby nepoužívali v deň svadby 3D mihalnice, a rada vám to vysvetlím… Pokiaľ ich nosíte alebo nad nimi uvažujete, skúste si predstaviť, že vaše viečko je poklesnuté a na fotkách nie je vidno celú vašu zreničku. Skresľuje to váš pohľad.

Bola som svedkom rôznych zápalov a slzenia očí pri líčení a kazí to moju prácu. Takéto mihalnice sú navyše náchylnejšie na slzenie. Veľmi ťažko sa líčia oči a nadrobené tiene padajú na mihalnice. Vyzerá to neskutočne umelo, aj keď niektoré dámy, ktoré poskytujú túto službu, majú peknú prácu, no ja nie som za túto voľbu.

Akých najväčších prešľapov sa pri líčení dopúšťajú súčasné nevesty?

Ony žiadnej, lebo ich líčia vizážisti. 🙂 Väčšinou je to nedotieňovanie tváre, očí a rôzne tvary obočia, ktoré ma v tejto dobe vedia veľmi prekvapiť.

Veľa neviest sa bojí odvážneho líčenia a vizážistom prízvukujú veľmi jemné, „nude“ líčenie. Je toto istota, na ktorú by mali staviť?

Mala som teraz nevestu, prišla o 6:30 hod. ráno na líčenie a vlasy. Bola ešte tma a ako sme od brány kráčali ku mne do štúdia, skenovala som si ju po svojom a rovno si všímala veci, na ktoré som sa pri líčení tešila. Jej požiadavka bolo veľmi jemné líčenie. S farbičkami som teda išla jemne, ale tak, aby to vydržalo, a bola nádherná.

Vždy dám chvíľku ženám, ktoré sa nelíčia často a hlavne, ktoré sa líčia minimálne, aby si na seba zvykli. Nemám zlú skúsenosť a to ma teší. No keď sa mi do rúk dostane žienka a môžem si dovoliť nalíčiť ju viac, verte, mávam zimomriavky, keď sama vidím, ako sa mi mení pod rukami. Je to nádherný pocit a ženy sa vedia veľmi tešiť. Milujem ten pocit…

Je vhodné prispôsobiť svadobné líčenie napríklad aj ročnému obdobiu, v ktorom bude svadba?

Nie, skôr stavím vždy na to, aby bola nádherná. Ani trendy nepomôžu, ak sa to žene nehodí.

Na aké svadobné trendy v líčení sa môžu tešiť nevesty v roku 2017?

Trendy sú veľmi lesklé očné tiene a naozaj dokonalé tieňovanie. Ale dobré tieňovanie nemôžem uviesť ako trend, má to byť samozrejmosť. Problém je, že trendy líčenie, ktoré teraz sledujem vo svete, príde na Slovensko o 2 až 3 roky, ak vôbec… 🙂

Lucka, predstavte si, že čoskoro budete nevestou vy. Aký typ líčenia by vám bol najbližší? Ozaj, líčili by ste sa sama alebo by ste to nechali na iné šikovné ruky?

To je zlaté :), ale nebudem nevesta, a som s tým od nepamäti stotožnená. Nikdy to nebol môj sen a dokonca si hovorím zberateľ emócií. Svadby sú pre mňa stále tá najkrajšia práca. Niekedy ani ja neviem udržať emócie a veľakrát sa mi stalo, že som plakala spolu s rodinou. Inokedy sa držím tak silno, aby som neplakala. Dokonca niektoré nevesty zbožňujem doteraz, vieme si urobiť úžasnú atmosféru…

Keby som ale nevestou predsa len raz bola (až ma bolí brucho), tak sa určite líčim sama. Na Slovensku by som sa nezverila nikomu. A vlasy? Hmmm… tie by som si dokázala urobiť sama, ale rada by som mala pri sebe niekoho, na koho sa môžem spoľahnúť, nech sa nemusím trápiť so zrkadlami a boľavými rukami. Chcela by som krásny konský chvost alebo môj obľúbený hladký drdol. Nechty by som nechala na profíkov. Boli by jemnulinké, bez zdobenia a hlavne, nie dlhé.

Keď si naše nevesty vypĺňajú profil na našej stránke, nezvyknú obísť kolónku „Ako si predstavujem moju svadbu“. Ako si ju predstavujete vy, Lucka?

Nemám šajnu, čo mi život prinesie, pre mňa nie je dôležité, či tam bude ten či onen z rodiny alebo čo povie suseda… Pre mňa je dôležitá len blízka rodina a môj pocit. Mám rada pozornosť, pokiaľ ide o moju prácu, ale nerada som v pozornosti, keď ide o súkromie. Mám rada žoviálnosť, ale nerada sa silene predvádzam.

No a nevestičkám prajem, aby sa hlavne správne rozhodli, dodržiavali dohody a boli šťastné. Rada im spríjemním ich veľký deň. 🙂


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Svadba a koronavírus - aktuálne opatrenia

  Aktuálne podmienky pre svadby platné od 16.8.2021:

  Viac informácií prinášame v priebežne aktualizovanom článku o opatreniach a obmedzeniach pre svadby v roku 2021.

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby