5 bláznivých úloh na rozlúčku so slobodou v klube

 • 25. máj 2017
 • Dana Račko
 • isifa / Shutterstock

Ak patríte medzi femme fatale každej párty a odchádzate z nej posledná, je zrejmé, že vaša rozlúčka so slobodou nebude doma na gauči. Správne! Kúpte si nové šaty, obvolajte družičky a hor sa za zábavou rozlúčkovej noci. Okoreňte si ju bláznivými úlohami a verte, že na túto noc nikdy nezabudnete…

Keď dopijete s priateľkami fľašu vášho obľúbeného alkoholického nápoja, práve vtedy je ten správny čas začať s úlohami. Prázdnu fľašu si však nechajte, budete ju potrebovať pri hre. Prvá ňou zatočí budúca nevesta. Na ktorú dámu fľaša ukáže, tá ako prvá musí splniť jednu z nasledujúcich úloh.

1. Pobozkať najkrajšieho muža v podniku

Na líce alebo radšej na pery? Rozhodnite sa sama alebo nechajte rozhodnúť vášho neznámeho… V žiadnom prípade mu však nehovorte niečo ako: „Môžem ťa pobozkať? Je to moja úloha na rozlúčke so slobodou.“ Urobte to rafinovane, akoby išlo o ozajstný flirt, nie úlohu. Ak úloha pripadne neveste, vyberte jej „obeť“ vy, ak úlohu dostane družička, najkrajšieho muža v podniku vyberie nevesta.

2. Nechať sa pozvať na Sex on the beach

Žiadna vodka, víno ani minerálka. Nechajte sa pozvať na drink, z ktorého doslova srší vášeň. Nechajte sa pozvať na Sex on the beach od muža, ktorý vás celý večer skenuje pohľadom. Pamätajte, že úloha je splnená len vtedy, ak vás pozve na tento nápoj. Ak ho nemiešajú v bare, v ktorom sa nachádzate, smola, dievča – úlohu si nesplnila. Šup do toho najbližšieho, nech je zábava!

3. Získať pánsku spodnú bielizeň

Čo by to bolo za rozlúčku so slobodou, keby ste ani len pohľadom nezavadili o pánske boxerky? Ako pánsku spodnú bielizeň získate, je len na vás. Možno to bude od náhodného muža prosením, možno na neho ušijete búdu a možno… 😉

4. Zohnať telefónne číslo muža

Všetky spoločne si obhliadnite pánov v podniku a vyberte toho, ktorého číslo skončí vo vašom mobile. V tomto prípade je jedno, či bude pekný, starý, smiešny… len nech je zábava, dámy! Ak úlohu bude plniť nevesta a muž sa bude páčiť niektorej z družičiek, na konci jej podaruje jeho telefónne číslo.

5. Presvedčiť sexi čašníka, aby si dal dole tričko

Skoro každý podnik má čašníka, po ktorom poškuľujú nejedny ženské oči. Ten váš určite nie je výnimkou. Pokúste sa dostať ho od baru a vyzliecť mu tričko počas tanca. Alebo stavte na dôvtip a za vyzlečenie trička ho pozvite na drink alebo odmeňte bozkom na líce. Pamätajte, že ak nie ste nevesta, tieto bláznivé hry môžu skončiť aj inak, ako len vtipnou fotkou na sociálnej sieti. Nikdy neviete, kde, kedy a ako stretnete svojho ženícha vy :-).

Základné pravidlo večera

Existuje iba jedno pravidlo tejto hry. Nikdy mužovi, ktorý sa stane súčasťou vašej úlohy neprezraďte, že ide o hru. Pokazíte tým čaro a autenticitu okamihu. Môže sa stať, že muži pristanú na splnenie úlohy len preto, že ich o to požiadate. A v tom okamihu sa z uletených úloh stanú nudné a z rozlúčkovej párty bude taký obyčajný piatok večer. A to nechcete, však, dámy?


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Svadba a koronavírus - aktuálne opatrenia

  Aktuálne podmienky pre svadby platné od 16.8.2021:

  Viac informácií prinášame v priebežne aktualizovanom článku o opatreniach a obmedzeniach pre svadby v roku 2021.

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby