6 originálnych videí z prvého svadobného tanca

  • 12. dec 2018
  • Zuzana Loišová
  • iStock

Prvý svadobný tanec nemusí byť len neokázalým valčíkom, ale môže sa stať aj niečim naozaj jedinečným. V tomto článku vám prinášame niekoľko mladomanželských párov, ktorí svoj prvý svadobný tanec poňali trochu inak a vznikli z toho spomienky, ktoré môžu inšpirovať aj váš veľkolepý deň.

Prvým vybraným videom je tanec Nataly a Ariela, ktorých svadba sa konala v júni 2018 na mieste Pałac Wola Ducka vo Varšave. Ako pieseň si vybrali En Todo Fuiste lo Mejor od Johnyho Sky-a, k čomu nevesta prispôsobila nielen choreografiu, ale aj svoj kostým.

<<youtube code="nb2XMdu1NVM">>

Mladomanželský tanec od Anzela a Zygimantas je tak trochu iný. Prečo však vyberať len pomalé a sentimentálne piesne, keď svoj príbeh môžeme rozpovedať aj niečim svižným a pútavým? Tento pár vás prekvapí nielen výberom piesne (Despacito od Luisa Fonsiho a Daddy Yankeeho), ale aj svojou pozitívnou energiou a choreografiou.

<<youtube code="M2GMRjDJEzk">>

Čo sa stane, ak sa zamilujete do kúzelníka? Na túto otázku by vám vedela odpovedať Jillian Sipkins, ktorá spolu so svojim manželom Justin Willmanom predviedli zaujímavý tanec s prvkami mágie. Pieseň použitá pri tanci je I put a spell on you od Screamin' Jay Hawkinsa.

<<youtube code="TLTTrpYb6OA">>

Ak ste si mysleli, že piesne od Eda Sheerana už nemôžu byť viac originálne, pozrite sa na video manželov, ktorí sa nechali inšpirovať rovno celým videoklipom Thinking out loud. Ako sami povedali, naučenie sa choreografie nebolo vôbec jednoduché, ale obaja si to užili a výsledok rozhodne stojí za to.

<<youtube code="ZAf1_s9HjDQ">>

Ďalšie video je opäť z Poľska. Patrycja a Mateusza si spoločne zatancovali v Przywidzi na pieseň Willow od Jasmine Thompson a na rozdiel od predchádzajúcich videí, je ich tanec jemný, povznášajúci, ale predsa zaujímavý.

<<youtube code="y_vVE3ySUsY">>

Posledným tanečným videom je tanec Hannah a Jasona, ktorí sa do svojho prvého svadobného tanca pustili energicky. Na nevestinom YouTube kanáli nájdete dokonca celé svadobné video s hudbou, ktorú sama napísala ako svadobný dar pre svojho manžela. Pieseň použitá pre tento svadobný tanec je Dance with me tonight od Olly Murs.

<<youtube code="sG3OItx0TSs">>

Pre niekoho extravagantné, pre iného jedinečné. Či už ste však nevesta tradičná alebo výstredná, váš prvý svadobný tanec je len jeden a odráža najmä vás a váš nezabudnuteľný príbeh lásky.


Komentáre

    Pridaj príspevok