8 výhod, ktoré vám ponúka svadobná agentúra!

 • 23. mar 2021
 • Michaela Forrová
 • isifa / Shutterstock

Väčšina mladých párov v zahraničí si svadobné prípravy bez pomoci profesionálov nedokáže predstaviť. V našich končinách sú však tieto služby stále považované za nadštandard a mladí ľudia ich neraz obchádzajú.

V nasledujúcich riadkoch vám prinášame zoznam výhod, ktoré vám využitie svadobnej agentúry môže priniesť.

1. ,,Všetko pod jednou strechou“

Azda najväčšou výhodou svadobnej agentúry je to, že celú svadbu môžete zorganizovať na jednom mieste. Profesionáli zo svadobnej agentúry sa postarajú o:

• vypracovanie plánu príprav a časového harmonogramu svadobného dňa • komunikáciu so všetkými dodávateľmi a ostatnými profesionálmi (fotograf, DJ…) • väčšina svadobných agentúr prevádzkuje i vlastný svadobný salón, v ktorom si môžete vybrať svadobné šaty či využiť služby krajčírky

• zabezpečenie svadobných oznámení • organizáciu svadobného programu • zabezpečenie a výzdobu svadobných priestorov • kvalitný catering vrátane zákuskov, alkoholu a chutného menu • svadobné kytice a kvetinovú výzdobu

• vizáž a účes nevesty • služby fotografa, kameramana, DJ-a či kapely • zabezpečenie odvozu snúbencov na miesto obradu

Profesionáli
1
Svadobné obrady
Organizovanie svadieb (svadobné agentúry a koordinácia)
Sprievodkyňa obradmi a rituálmi. S veľkou láskou sprevádzam svadobné obrady podľa živlov s posvätným zväzovaním rúk.
Bratislava
0
Svadba a svadobný st...
Organizovanie svadieb (svadobné agentúry a koordinácia)
Sme agentúra, ktorá Vám zabezpečí všetko na Vašu svadbu alebo akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť
Zlaté Moravce

2. Organizácia svadby cez e-mail

Služby svadobnej agentúry najčastejšie využívajú zaneprázdnení a pracovne vyťažení ľudia, ktorým vyhovuje možnosť zorganizovať svadbu bez osobných stretnutí s fotografmi či hudobníkmi. Do rúk odborníkov zo svadobnej agentúry sa často krát zverujú i ľudia žijúci v zahraničí.

Celá komunikácia ohľadom priestorov, kde sa slávnosť bude konať, svadobnej výzdoby či svadobného menu následne prebieha elektronicky, prostredníctvom e-mailu.

3. Menej stresu

To, že takmer celú organizáciu svadobného obradu i hostiny ponecháte na pleciach profesionálov zo svadobnej agentúry, vám pomôže vyhnúť sa zbytočnému stresu a zostane vám viac času pre seba.

V prípade, že by počas svadobného dňa niečo ,,neklaplo“ tak ako by malo, zamestnanci zo svadobnej agentúry problém vyriešia za vás, takže nehrozí, že by ste počas svadobného dňa museli naháňať meškajúceho dodávateľa so zákuskami, ale naopak, budete sa môcť po celý čas nerušene zabávať a užívať si váš veľký deň.

4. Cenné rady

Ľudia, ktorí organizujú svadbu každý víkend, majú oveľa viac skúsenosti ako mladý pár, ktorý má v organizovaní svadby premiéru. Vďaka cenným radám, ktoré vám odborníci zo svadobnej agentúry s radosťou poskytnú, sa vyhnete nepríjemným prekvapeniam či faux pas.

Pracovníci zo svadobnej agentúry vám navyše poradia, aké úrady musíte pred sobášom navštíviť či ako postupovať v prípade, že je váš snúbenec cudzinec. V takomto prípade svadobná agentúra zabezpečuje i preklad úradných dokumentov a tlmočníka. V kompetencii svadobnej agentúry je dokonca i zabezpečenie transferu svadobných hostí z letiska do hotela a späť.

5. Lepšia organizácia svadobného dňa

Svadobné agentúry dokážu naplánovať každú minútu svadobného dňa, takže budete vopred vedieť, čo sa kedy bude diať. Odborníci zo svadobnej agentúry vám zároveň pomôžu zorganizovať váš deň D tak, aby svadba mala plynulý priebeh, aby bola dostatočne romantická, ale i veselá a aby do bodky splnila vaše očakávania.

Väčšina svadobných agentúr ponúka i služby koordinátora svadobného dňa, ktorý bude počas celého svadobného dňa prítomný na slávnosti a bude dozerať na to, aby všetko išlo presne podľa plánu.

Svadobné slávnosti s množstvom atrakcií, hudobných čísiel a s komplikovaným programom si vyžadujú presný scenár. V svadobných agentúrach vám podľa vašich predstáv vypracujú tri alebo štyri koncepty, z ktorých si následne vyberiete ten, ktorý sa vám najviac páči.

6. Kontakty a zľavy

Svadobné agentúry zvyčajne spolupracujú s overenými fotografmi, kameramanmi, DJ-mi či starejšími, takže v prípade, že sa rozhodnete pre takýto kompletný balík služieb, ušetríte drahocenný čas i financie. Keďže nemusíte takmer nikam cestovať a telefonovať, agentúra vám ušetrí i skryté výdavky za benzín a telefónne účty.

Okrem toho väčšina svadobných agentúr pri plnom využití ich služieb ponúka rôzne zľavy.

7. Full servis

Svadobné agentúry ponúkajú okrem organizácie samotných svadieb i rôzne doplnkové služby, akou je napríklad organizácia veľkolepej rozlúčky so slobodou či individuálne hodiny spoločenských tancov pod vedením skúsených odborníkov.

Do rúk svadobnej agentúry môžete dokonca zveriť i výber a organizáciu svadobnej cesty.

8. Netradičný svadobný program

Svadobná agentúra dokáže splniť takmer všetky priania zaľúbeného páru – od limuzíny až po veľkolepý, záverečný ohňostroj. Svadobná agentúra vám pripraví originálny, na mieru šitý svadobný program, na ktorý budete vy i všetci svadobní hostia ešte dlho spomínať.

Pre hostí môže byť veľmi zaujímavé iluzionistické číslo, vystúpenie známeho speváka alebo vypúšťanie bielych holubíc či motýľov. Mladomanželov, ktorí si svoje „áno“ plánujú povedať na romantickom zámku, môže k oltáru odprevadiť historický sprievod. Nezabudnuteľným zážitkom je i razenie vlastných mincí s dátumom sobáša a s menami mladomanželov.

Toto i omnoho viac, dokážu pracovníci zo svadobnej agentúry zorganizovať. Pokiaľ vás žiadna z uvedených ponúk nezaujala, sme si istí, že kreatívny tím ľudí z agentúry vymyslí svadobný program presne podľa vášho gusta.

Mylná predstava o vysokej cene

Zdalo by sa, že jedinou nevýhodou môže byť vysoká cena za poskytované služby, čo napokon aj väčšinu snúbencov od oslovenia svadobnej agentúry odrádza.

Prácu celého tímu zo svadobnej agentúry je, samozrejme, potrebné finančne odmeniť, avšak vďaka spomínaným zľavám, ktoré ponúka väčšina agentúr na svadobné šaty, či zľavám od ostatných partnerov môžeme povedať, že ceny za vyššie uvedené služby rozhodne nie sú privysoké. Vychutnanie si svadobného dňa bez stresu za to však rozhodne stojí.


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe