Ako vyzdobiť svadobné auto?

 • 12. aug 2016
 • Jana Alušicová
 • Isifa / shutterstock.com

Skôr ako nastane váš deň D, máte plnú hlavu príprav a starostí, aby ste si všetko zariadili a naplánovali podľa vašich snov a predstáv. Každá maličkosť je pre vás nesmierne dôležitá, veď maličkosti tvoria celý svet.

Tak ako všetko, čo sa vás na celej vašej svadbe týka, chcete mať jedinečné, aj vaše auto sa predsa musí odlišovať od ženíchovho, ale hlavne od ostatných svadobčanov. Výzdoba svadobného auta je preto veľmi dôležitá.

Rôznymi dekoráciami na výzdobu auta si tak svoje auto odlíšite od ostatných.

Pri plánovaní svadby porozmýšľajte, akej farby bude vaša svadobná výzdoba, a tej prispôsobte aj svadobnú výzdobu svojho i ženíchovho auta.

Vaše svadobné autá vás budú sprevádzať celou svadbou a dávať tak každému na vedomie, že tento deň nie je len obyčajným dňom, ale výnimočným. Ak nie pre nich, pre vás určite.

Svadobné auto pre ženícha a nevestu

Skôr ako sa z vás stanú novomanželia, každý máte svoje auto, ktoré vás dovezie takmer až k oltáru. Výber vašich áut záleží nielen na vašich finančných možnostiach, ale i na vašej fantázii.

Pre nevestu je očarujúcim vozidlom limuzína, ale i obyčajné osobné auto, zaujímavým je rozhodne i veterán.

Ženích môže siahnuť po kamióne, ak sú kamióny jeho vášňou či prácou, alebo po inom druhu motorového vozidla, ktoré je s ním úzko späté, ale taktiež obyčajným osobným autom nič nepokazí.

Jednou z najhlavnejších a najdôležitejších vecí, na ktorú pri vašich svadobných autách nesmiete zabudnúť, je ich čistota. Nech by ste si vybrali akékoľvek krásne, veľké či zaujímavé vozidlo pre váš významný deň, ak by bolo špinavé, zničili by ste tak všetok dobrý dojem. Vyleštený, povysávaný interiér a čistý, lesklý, navoskovaný exteriér je pre vaše auto počas svadobného dňa prioritou a samozrejmosťou.

Dajte si v čistote záležať na oboch autách, hoci po obrade už budete odchádzať spolu v jednom – v tom, v ktorom sa priviezla nevesta. Auto ženícha vás ale naďalej bude sprevádzať všade kam sa pohnete.

Dekorácie na svadobné auto

V dnešnej dobe žijeme v svete nekonečných možností a fantázie. Takže i pri výzdobe nevestinho či ženíchovho auta sa medze nekladú.

Je však potrebné, aby tieto dve autá boli v dostatočnej miere od seba rozlíšené, aby každý okoloidúci už na prvý pohľad vedel, že toto je auto nevesty a toto je auto ženícha.

Vašu výzdobu na auto sa snažte zladiť s ostatnou výzdobou a svadobnými dekoráciami. Firmy, ktoré zabezpečujú takúto výzdobu, majú veľa návrhov, z ktorých si môžete vybrať, navrhnúť si však môžete aj vlastnú. Stuhy, organzy, kvety, mašle, srdcia, tým všetkým si vaše auto môžete vyzdobiť.

V bazáre k tejto téme
Závesné srdcia
Predám krásne, nepoužité srdcia (4ks) na zavesenie,zabudli sme na nich. K c...
3
Výzdoba na auto A 112
Ponúkame výzdobu na auto v akejkoľvek farebnej kombinácií. V cene su aj 4 m...
10

A čo všetko na aute treba vyzdobiť? Zase je to len otázka fantázie. Karoséria, strecha, kufor, dvere, kľučky, to všetko sú miesta, ktoré sa dajú dozdobiť, nezabúdajte ale, že menej je niekedy viac. Nechcete predsa, aby vaše auto pútalo pozornosť smiešnym dojmom, ale neodolateľnou krásou a vkusnými dekoráciami.

Ak však máte dilemu, ako jednoducho rozlíšiť nevestino auto od ženíchovho, a túžite len po jednoduchej výzdobe aut, odporúčame svadobné ŠPZ na autá. Pre nevestino auto s nápisom NEVESTA, pre ženíchove auto s nápisom ŽENÍCH.

Zaobstarajte si ŠPZ aj s nápisom MLADOMANŽELIA či NOVOMANŽELIA, ktorú budete potrebovať po obrade, keď už budete svoji, a budete nastupovať do spoločného auta.

Nezabudnite aj na výzdobu áut ostatných svadobčanov, ktorú vybavíte veľmi jednoducho bielymi stužkami či mašľami na anténach či spätných zrkadlách. Budete tak mať za sebou sprievod a každý bude vedieť, že všetky vyzdobené autá patria k vám.

A akú výzdobu ste si vybrali pre vaše svadobné auto vy? Pochváľte sa v komentároch!

Hľadáte ďalšie nápady na dekorácie svadobného auta? Inšpirujte sa!

DALŠIE INŠPIRÁCIE…
Kompletný album

Komentáre

  Pridaj príspevok

  Svadba a koronavírus - aktuálne opatrenia

  Aktuálne podmienky pre svadby platné od 1.1.2021:

  • na sobáši sa môže zúčastniť iba 6 osôb
  • obmedzenie 6 osôb platí pre interiér aj exteriér
  • svadobná hostina je naďalej zakázaná

  Viac informácií prinášame v priebežne aktualizovanom článku o opatreniach a obmedzeniach pre svadby v roku 2021.

  Prečítajte si tiež aktuálnu diskusiu: Svadba 2021 - sú tu budúcoročné nevesty?

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Svadobný makeup: Vďaka týmto tipom ti vydrží celý deň
  Svadobný makeup: Vďaka týmto tipom ti vydrží celý deň
  12 najväčších partnerských zhôd podľa zverokruhu
  12 najväčších partnerských zhôd podľa zverokruhu