Kategórie

Rozprávková svadba v modernom nadčasovom štýle v Zámockom hoteli Galicia Nueva

Nadčasová, luxusná a moderná - taká bola svadba Ivany a Radoslava v Zámockom hoteli Galicia Nueva v Haliči.

svadobné fotenie v Galicia Nueva

Kde a ako ste sa s manželom zoznámili?

S manželom sme sa zoznámili na jednej oslave narodenín, kde ma priviedol náš spoločný známy a odvtedy sme nerozlučná dvojka už takmer desať rokov. Vtipné je, že on ma poznal už skôr, lebo sa kedysi dávnejšie ocitol na oslave mojej 18-tky, odkiaľ si ho ja ale vôbec nepamätám. Vtedy viezol domov pár mojich kamarátov a moju sestru, ktorá mu pri vystúpení z auta povedala: „Tak ahoj, my sa už asi nikdy neuvidíme.“ Dodnes sa na tom smejeme.

transparentné svadobné oznámenie

luxusné svadobné šaty

svadobné topánky pre nevestu

netradičná svadobná kytica

strapatá svadobná kytica

svadobné obrúčky s kamienkami

príprava nevesty

doplnky pre ženícha

luxusný oblek pre ženícha

Ako prebehlo vaše zasnúbenie?

Zásnuby boli, povedala by som, také novodobé. Najskôr sme mali vybraný dátum, miesto, kameramanov a fotografku, až potom prišiel prsteň. Vedela som teda, že ma požiada o ruku, ale nevedela som kde a kedy. Urobil tak na loďke uprostred jazera a bolo to veľmi romantické.

svadobný účes pre nevestu so sponou

svadobný účes drdol

svadobný župan pre nevestu

svadobné šaty s odhaleným chrbtom

svadobné šaty s kvetmi

slovenská nevesta

Kde a v akom štýle prebehla vaša svadba? A kde si hľadala inšpiráciu pri plánovaní?

Svadba sa konala v Zámockom hoteli Galicia Nueva, čo je pre mňa jedno z najčarovnejších miest. Je to priestor, do ktorého sa jednoducho nedá nezamilovať. Celá svadba sa niesla v duchu bielej s transparentnými prvkami. Základnými piliermi nášho svadobného konceptu boli čisté línie, elegancia a nadčasovosť. Nádherná dvorana s presklennou strechou dodala celému konceptu noblesu. Inšpiráciu som asi ako väčšina neviest čerpala na Pintereste. Veľa vecí som si za pomoci mojej maminy tvorila sama a pri zhmotnení mojich predstáv mi pomáhala eventová agentúra Eventia.

sobášna sála kaštieľa Galicia Nueva

first look nevesty

prvý pohľad na nevestu

stretnutie ženícha a nevesty

nevesta so závojom

nevesta v koči

svadobný koč

svadobné auto

Na ktorý moment svadobného dňa nikdy nezabudneš?

Jeden z tých najsilnejších momentov bol pre mňa odchod do kostola. Od rána sa okolo mňa motalo veľa ľudí. Až pri odchode do kostola som zostala úplne sama a zrazu na mňa doľahli všetky emócie. Keď som sa sediac vo svadobnom koči pozrela za zvuku cválajúcich koní na Galiciu a uvedomila som si, že si plním svoj sen, že za chvíľu sa stanem manželkou môjho milovaného muža, to bol pre mňa jeden z momentov, na ktoré nikdy nezabudnem.

biela svadobná výzdoba v Galicia Nueva

svadobná výzdoba s transparentnými stoličkami

minimalistická svadobná výzdoba s fréziami

frézie vo svadobnej výzdobe

svadobná výzdoba s bielymi kvetmi

luxusné svadobné prestieranie

prskavky na svadbe Nech láska zažiari

svadobná výzdoba s transparentnými priesvitnými prvkami

transparentné a priesvitné svadobné doplnky

luxusný svadobná fotokútik

jednoduchá, elegantná biela svadobná torta

osvetlenie svadobnej sály

nasvietenie svadobných priestorov

prskavky na svadbe

S ktorými dodávateľmi si bola najspokojnejšia?

Čo sa týka dodávateľov, musím povedať, že sme si vybrali naozaj skvelý tím ľudí. Každá nevesta by mala mať niekoho, na koho sa vo svoj svadobný deň môže po organizačnej stránke na sto percent spoľahnúť. Pre mňa bol takýmto človekom Lukáš Pelč, ktorý našu svadbu moderoval a manažoval. Vďaka nemu som mohla pokojne spávať, lebo som vedela, že zachráni aj tu najväčšiu katastrofu a nemusela som sa vôbec stresovať priebehom svadobného dňa, pretože všetko mal zmanažované na 120 %. Nesmierne spokojná som bola aj s našimi kameramanmi Ondrejom (Blackbird production) a Romanom (Cineshine video production) a taktiež s našou fotografkou Jankou Kvaltínovou. Chalani odviedli skvelú prácu, či už predsvadobná komunikácia, svadobný deň alebo samotný výsledok ich práce, všetko zvládnuté na výbornú. Rovnako tak Janka, ktorá nám svojou milou prítomnosťou spríjemňovala celý deň. Nemôžem opomenúť dievčatá zo Simply Vegan, ktoré robia tie najlepšie raw koláčiky, aké som kedy jedla a Maggies cakes, ktorá nám vytvorila úžasnú svadobnú tortu. A v neposlednom rade musím spomenúť pani Hrončekovú a jej tím z Eventie, ktorí dotiahli do detailov našu výzdobu. Budúcim nevestičkám prajem, aby mali pri výbere dodávateľov aspoň také šťastie, ako sme mali my a aby si užili svoj svadobný deň najviac na svete.

Viac fotografií zo svadby Ivany a Radoslava:

Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa lásky!