Kategórie

Najnovšia kolekcia Rosa Clará 2020 žne úspechy na celom svete - zamiluj sa do nej aj ty!

Na prehliadke, v salónoch, za obrazovkou počítača. Najnovšia kolekcia Rosa Clará 2020 zaslúžene žne ovácie od neviest po celom svete. Na jej predstavení si vraj dokonca vyslúžila aj dlhé standing ovation. :-) Zamiluj sa do nej spolu s nami aj ty.

Priznáme sa, nádherná módna prehliadka počas týždňa módy v Barcelone dostala aj nás. Bola ohromujúca a do detailov prepracovaná. Niet sa čomu diviť. Podobné show sa plánujú niekoľko mesiacov vopred. Celý tím hľadá inšpirácie, vyberajú tie najkrajšie šaty a v neposlednom rade aj správne miesto. Dňom i nocou pracujú na koncepte, vymýšľajú samotné predstavenie, atmosféru, osvetlenie, zvuk, vlasy a make-up a, robia casting na modelky. Paralelne s tým dokončujú kolekciu a pracujú na konečných úpravách, topánkach a doplnkoch. Táto módna prehliadka bola nielen úspechom, ale značka Rosa Clará získala cenu Elle Lifetime Achievement Award. Aké kľúčové faktory urobili z Rosa Clará jednu z najvýznamnejších značiek vo svadobnom priemysle?

"Jednoznačne si to vyžaduje obrovské nasadenie a úsilie vysoko motivovaného, ​​špičkového tímu a to všetko pri stanovovaní realistických cieľov a predovšetkým vytváraní diferencovaného produktu. Tieto faktory sú kľúčom ku každému úspechu. Keď som otvorila svoj prvý obchod v roku 1995, nikdy som si nepredstavovala, že by som dosiahla toľko úspechu osobne a profesionálne." Takto opísala svoj úspech samotná Rosa Clará.
Rosa Clará je synonymom pre inováciu, remeselné kvalitné spracovanie, kvalitu látky a súčasný svadobný štýl. Najnovšia kolekcia je ovplyvnená art deco a vyznačuje sa lineárnou čipkou s dôrazom na jemnosť, macramé a krajku Valenciennes. Medzi ďalšie krásne prvky v tejto kolekcii patrí nová hodvábna saténová tkanina, krepové šaty, ktoré sledujú líniu postavy nevesty a extra mäkký tyl, ktorý dáva sukniam úžasný objem.
Zdroj foto: Pinterest - MODwedding, ciralombardo, hola.com, leweddingmagazine.com, vesnasposa.hr, fianceebodas.com