Kategórie

Predsvadobné jesenné fotenie pri Drážovskom kostolíku

Jesenné predsvadobné fotenie krásnej Slovenky Zuzky a jej sympatického snúbenca Alvara zo Španielska. Tieto nádherné fotografie predznamenávajú krásnu svadbu, na ktorú sa už teraz tešíme!

Ako ste sa s Alvarom zoznámili?

Keď som bola pred pár rokmi na Erasme v Madride, s kamarátkou sme si urobili výlet do Londýna. Tam ma zoznámila s Alvarom, ktorý tam v tom čase žil a pracoval. Cez víkend preskočila iskra a keďže on je pôvodom z Madridu, počas môjho Erasmu prišiel viackrát navštíviť ‘‘rodičov‘‘, teda mňa :) Keď som sa vrátila po pár mesiacoch späť do Prahy, Alvaro už mal kúpenú jednosmernú letenku za mnou.


Ako prebehlo vaše zasnúbenie?

Naše zasnúbenie prebehlo na ostrove Nusa Penida v Indonézii na prekrásnej pláži, kde s nami nebola ani noha, pretože k tej bola dosť náročná prístupová cesta. No a zásnuby z toho urobili jednu z najkrajších spomienok v mojom živote.


Kto vymyslel tému vášho predsvadobného fotenia?

Tému nášho predsvadobného fotenia – jeseň – som vybrala ja, pretože je to jednoznačne moje najobľúbenejšie obdobie roka. Milujem všetko čo sa týka jesene, farebné stromy, opadané lístie, štrikované svetre, šarkany a teplý čaj – okrem teplého čaju sa všetko zhmotnilo na našich fotkách. Miesto fotenia, Dražovský kostolík, vyberali naši úžasní svadobní fotografi – Robo Gálik a Carmen. Keď sme vyberali fotografa na svadbu, oni boli naša prvá voľba, pretože ich fotky sú krásne, moderné a hlavne, nie sú strojené, ale veľmi prirodzené. Myslím si, že aj naše fotky sú také.


V akom štýle sa bude niesť vaša svadba?

Naša svadba sa bude niesť v štýle letnej záhradnej párty. Berieme sa v júli, v záhradných priestoroch Pálenice Jelšovce pri Nitre. V dekorácií budú dominovať hlavne živé kvety v sviežich pastelových farbách a zlaté doplnky. Približne polovica z našich hostí príde zo zahraničia, väčšina zo Španielska, ale budeme tam mať veľký mix národností, takže to bude taká medzinárodná párty. Verím, že sa celá svadba bude niesť v odľahčenom duchu, teším sa, že to bude mix slovenských tradícii a španielskeho temperamentu.

Ďakujeme za rozhovor a tešíme sa na fotky zo svadby!