Kategórie

Romantická gypsomilková svadba na zámku Topoľčianky

Romantická gypsomilková svadba na zámku v Topoľčiankach v bielo-zlatom prevedení, ktorú nevesta zorganizovala v rekordne krátkom čase.

svadobné fotenie v lese pri Tpoľčiankach

nápady na svadobné fotenie

inšpirácie na svadobné fotenie

svadobné fotenie

Kde a ako ste sa s manželom zoznámili?

Zoznámili sme sa v práci. Mali sme vďaka tomu možnosť tráviť spolu veľa času a boli sme dlho priateľmi.

Ako prebehlo vaše zasnúbenie?

Čo sa týka zásnub, boli veľmi romantické, pre nás symbolické a svojím spôsobom aj nečakané. Ale radi by sme si ich priebeh nechali pre seba :)

svadobné šaty s výstrihom do V

vyšívané svadobné šaty

biele popolnočné svadobné šaty

biele popolnočné svadobné šaty s flitrami

biele svadobné topánky s nízkym opätkom

jednoduché svadobné obrúčky

gypsomilková svadobná torta

Čo o svojej svadbe povedala nevesta?

Našou snahou bolo zorganizovať svadbu, na ktorú budeme mať krásne spomienky. Podmienkou bolo mať sobáš, hostinu aj ubytovanie na jednom mieste. Na zámok sme natrafili náhodou počas výletu do národného žrebčína. S nápadom mať v ňom svadbu prišiel ženích a ja som to potom zrealizovala. Priestory nám obom učarovali a stali sa nám inšpiráciou. Skica zámku bola na svadobnom oznámení, menu aj na magnetke či svadobnom víne... Keďže svadobná sála na zámku je krásna sama osebe, s výzdobou sme to veľmi nepreháňali. Objednala som si akurát stoličky, obrúsky a taniere. O kvety a výzdobu stolov sa nám postarala rodinná známa, my sme len pomáhali. Do svadobnej výzdoby som zvolila gypsophilu, lebo je to jemný kvet, ktorý navyše dlho vydrží. Keďže sme mali 34 stupňov, bola to dobrá voľba.

svadba na zámku v Topoľčiankach

svadba na zámku v Topoľčiankach

gypsomilka vo svadobnej výzdobe

gypsomilková svadobná výzdoba

bielo zlatá svadobná výzdoba

bielo zlaté svadobné prestieranie

zlaté svadobné stoličky

inšpirácie na svadobné dekorácie

gypsophila vo svadobnej výzdobe

svadobná hostina na zámku v Topoľčiankach

prvý manželský tanec

Na aký moment svadobného dňa nikdy nezabudneš?

Moment na ktorý, nezabudnem... Najradšej by som nezabudla na nič, ale žiaľ, ľudská pamäť je už taká... Určite však nezabudnem, akí sme boli obaja šťastní a veselí a v akej neskutočnej pohode sa celý deň odohrával.

S ktorými dodávateľmi si bola najspokojnejšia?

Spokojní sme boli so všetkými. Spomenúť však musím Zámok v Topoľčiankach, ktorý si vďaka svojmu ľudskému prístupu a toľkým dobrým ľuďom získal naše srdcia. LFH studio, ktoré nám zabezpečilo skvelého fotografa a DJ-a, cukrárku Dominiku, ktorá nám napiekla tradičné aj moderné zákusky, vizážistku Natáliu, s ktorou sme si skvele porozumeli a reklamnú agentúru Graphicsoul, ktorá nám zabezpečila všetky tlačoviny. Nesmiem zabudnúť na FS Tribeč, z čepčenia mám ešte dnes zimomriavky.

Napriek tomu, že sme plánovali svadbu len niečo menej ako tri mesiace, podarilo sa nám vybrať, aj s pomocou šťastia, dodávateľov s ktorými sme boli veľmi spokojní a náš deň sme si užili bez stresu a naháňačiek. To ale neznamená, že bez trapasu :)

Viac fotografií zo svadby tohto páru:

Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa lásky!