Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
kati, ja som na mimibazáre doma, tak kľudne sa opýtaj, ak budeš potrebovať pomoc.. inak tento posledný je fakt najkrajší!!!
Odpovedať
tak konecne mi clovek z realitky odpisal na mail - dana nehnutelnost je uz predana. :-( tak nechapem na co to tam maju vycapene!!!!!!!!!!!! to uz vidim ako sa tento rok vlastneho byvania nedockame, lebo vsetko vsade dlho trva! a ked si ma niekto konecne vsimne, tak uz je neskoro |-| 8-( ja mam pocit ze sa na mna lepi len smola. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
juuuuuuuuuuuuj, práve mi prišla bižutka, čo som si objednala k šatičkám :-) prekráásna je, som nadšená! síce som nechcela ešte nič kupovať, no bola zas super cenu.. večer hodím foto!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati, áno, k svadobným.. ja som túto bižu uvidela už dávno v albume jednej baby a hneď som si povedala, že to musím mať.. a teraz je už moja!!! :-)
Odpovedať
je to niečo takéto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak ak mi sadnú tie moje vysnené, tak to nechám tak a niekedy v januári si ich objednám.
Odpovedať
halooooo kde ste??? táňa??? ruža??? katka, teba nemenujem, vidím, že na fóre funguješ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tánička mala asi romantikuš víkend s drahým :-) moja, tak hádam to zvládneš!!!! budem držať palce!
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute zelam vam krasny den ;-)
Odpovedať
ahoj.. ale akýže deň??? však je už skoro večer! :-D kde sa táraš dnes???
Odpovedať
ucim sa :-D :-D :-D
Odpovedať
no tak aspoň, že tak!
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz sa tolko neucte ani ja sa uz neucim zajtra mam posledny den na ucenie a potom ma caka tri dni skusok tak mi silno drzte palce aby som to zmakla inac baby poradte mi, rozmyslam si dat potiahnut nechty gelom, aby som si ich spevnila a aby sa mi zlepsila ich kvalita, ale to hlavne cez leto ked budem brigadovat, lebo v tej brigate nemozem nikdy vypestovat pekne nechty lebo stale sa mi zlomia tak preto rozmyslam nad tou alternativou a aj kvoli tomu, lebo vraj ten gel nenici nechty ako keby som si mala dat urobit gelove nechty tak co poviete ? :-)
Odpovedať
určite samotný gél ti zničí nechty menej ako keby si mala na nechtoch nalepené aj typy, ale nebudú určite pevnejšie tvoje vlastné nechty po odstránení gélu..
Odpovedať
caaaaaaaaaaaute holky :-D no vy teda pisete a pisete fuuu.. hotove romany citam :-D vikend bol uzasny.. boli sme v bratislave a v piestanoch.. krasne fotky a zazitky.. :-) skoda ze to tak rychlo ubehlo 8-( ja som mala pred nedavnom gelove nechty /ale umele/.. tak mi to znicilo moje vlastne nechty, ze som si povedala - nikdy viac 8-( ked gelove, tak prirodzene, ale nie umele.. ono to vyzera pekne, ale potom tie vase nechty budu ako nechty batolata - uplne makke 8-( som zvedava kedy sa mi to da dokopy.. zacinaju mi skusky, nastastie mam len nejake styri, tak dufam ze do mesiaca to stihnem, aby som mala konecne volno.. :-) normalne ste mi chybali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak co som citala nejake prispevky ohladom toho tak kazdy odporucuje ci dat ten gel potiahnut , vraj to vela babam pomohlo aj v salonoch to hovoria aj na nete to pisu ale ja sa v tom nevyznam tak neviem
Odpovedať
táni, dokopy sa ti to dá do mesiaca :-) barborka, tie nechtíky budeš mať pevné pokiaľ na nich bude gél! ale po jeho odstránení budú tvoje vlastné oslavené..
Odpovedať
aj moja kamoska si dava gel - ma potom pevnejsie nechty.. ;-) simi, tak dufam ze ziadnu nebudem robit na druhykrat, lebo ja som typ, ktory sa neuci ako chory :-D ja tak lazo-plazo.. :-D
Odpovedať
ci nechty? no tak uz mam skazene taky tyzden - dva.. tak dufam ze do sesterkinej svadby budu ok.. nech si dam dalsie gelove :-D :-D :-D :-D haha
Odpovedať
no však tak to má byť! ja by som taktiež preferovala tento typ štúdia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak holky ja som dnes objavila krasny krizik do kostola a este aj za super cenu, tak som tomu panovi napisala a mozno ho este aj objedname v blizkej dobe, ktora bude chciet tak poslem do ip. P.S neporadite co kupit sestre k 30 tym narodeninam? Z drahym sme už zúfalí, v sobotu to má a my sme stále nič nevymysleli :-(
Odpovedať
misi, my s priatelom ked kupujeme darcek pre niekoho, tak stale kupime nieco prakticke a hlavne nieco take, o com vieme, ze dotycny vyuzije :-)
Odpovedať
miška, my sme švagrinke kúpili k 30, ktorú mala v decembri, náušnice.. je dobré kúpiť nejaké čačky ak poznáš vkus dotičnej osoby.. a keďže ide o sestru, nemal by to byť problém ;-)
Odpovedať
ahoj tani vitaj spat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tani ved presne preto aj ja kupujem take darčeky, ale kedže vôbec niesom doma, tak neviem čo sestre v domácnosti chýba, a keď sa jej spýtam tak mi povie že nič. Simi ja neznášam kupovať čačky, lebo to aj strašne nerada dostávam ;-)
Odpovedať
dianka, dakujem :-D misi, ja tiez nemam rada cacky, ale nemyslim, ze nausnice su cacky. ved to je parkticka vec.. nepoznam tvoju sestru, tak neviem poradit.. :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?