Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ja Vás nestíham čítať ;-) :-D
Odpovedať
ani ja obcas nestiham :-D ale vzdy sa vratim spät a citam.... no naozaj, mam 25, ale to mi malokto veri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja luci nestíham, kým odpíšem som už úplne mimo :-D
Odpovedať
Pomohla som tým linkom? :-N
Odpovedať
jasne :-) uz asi vsetky pocitame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo pokiaľ ten link bude na nete aj tak za pol roka, tak bude super :-)
Odpovedať
lulu jasne diik...zas mne kazdy hadal menej rokov :-o
Odpovedať
biela.ruza a ty mas kolko?
Odpovedať
Deniska asi :-D
Odpovedať
23
Odpovedať
Profilova fotka
som akurát hovorila drahému, že ak by sme teraz niekedy otehotneli, tak do svadby ešte stihnem porodiť :-D
Odpovedať
biela.ruza tiez mladucka :-) Vierka presne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
vierka - no to iste som mojmu hovorila aj ja :-D ale ten je proti ....
Odpovedať
Profilova fotka
aj môj je proti, že on chce ešte aj na svadobnú cestu ísť a nechce aby som letela tehotná, že by ma nikam nepustil :-D
Odpovedať
tak ten moj ani nevie kde mu hlava stojí majú vela roboty, a na mňa ani čas nemá :-p ]-( :-S
Odpovedať
Davaju si ti nasi muzickovia na nas pozor ;-) Ved tak to ma byt. A Lulu - to väcsinou vsade tak je, ja dobre viem o com hovoris.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ani ja nestiham ]-( Este k tej pleti - ja mam plet OK po vysadeni - ja celkovo lepsie bez ako s tym. Wera, tam nie je velke riziko letiet - najhorsie je to v poslednom trimestri. Kolko lude leti a este nevedia ze cakaju? Taka Danii Minogue - ta sa nebala =-) Baby, pozrite sa na moj album, neviem sa rozhodnut! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - to hej, ale môjmu mužíkovi to nevysvetlím, on si na mňa dáva pozor veľký takto, nie to ešte keby som bola tehotná :-)
Odpovedať
jeej, vy ste tu všetky také mladučké, len ja stará repa tu straším :-N o tri mesiace mám 28 ;-( už chytám depku z veku.
Odpovedať
Profilova fotka
baby - to s tym alkoholom by sa nejako dalo zahrat dp outu - keby ste o tom vy dvajavedeli, tak by drahy len doplnal jablkoby dzus a keby mi mi niekto priniesom vino, tak by so s manzelikom le nenapadne vymenila....... No cim viacej o tom hovorim, tym viacej sa miten napad byt tehotna na svadbe paci! Si predstavte ze len vy dvaja o tom viete - mozte sa len vyskierat jeden na druheho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, ja mam 27, nedepkuj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, do 30tky budeme mamicky vsetky ;-)
Odpovedať
ja túžim najskôr po vlastnom bývaní, len keby to nebola taká strasť :-|
Odpovedať
Baby a nerozmyslali ste nad tym ze sa zacnete snazit 1 alebo 2 mesiace uz pred svadbou?
Odpovedať
maruska neblazni...to je najlepsi vek :-D lady - vyhody to malo...mala som lepsiu plet ako ted a moje dni chodili nacas...
Odpovedať
Jeeej, ta vy ste zlate...ake stare repy??? :-D A ja tu stresovala pred drahym, ze uz mam dosz, vydavat sa budem a budem mat 26,5 ...tiez by som rada bola mamickou do 30 ;-) A co sa tyka tehotenstva, niekomu by mozno nevadilo v prvych mesiacoch letiet, ale kazda sme ina a prvy trimester je treba si davat najviac pozor a moze byt najviac priznakov... ;-) ladyjh - idem kuk albumik
Odpovedať
Profilova fotka
kde byvate teraz ak sa smiem spytat? ked tak, ak si treba urcit priority a pozhodnut sa co skor. ]-( My mame nas domcek, tak uz len nezbednik v nom chyba =-)
Odpovedať
pre mňa bol najlepší vek 17 :-) , potom 23 :-) a teším sa na 30 :-) neviem prečo, ale je mi tento vek nejaký sympatický :-D
Odpovedať
ladyjh - tak mne sa paci tvoj navrh 3,9, a 16 je krasna :-) Vyrabas si sama? super. A my teraz byvame kazdy u rodicov. Do maja sme byvali spolu v PO, ale kedze som nechala pracicku, tak sme teraz v SL kazdy doma :-( po svadbe budeme u mojich buducich svokrovcov v domceku, kym sa nerozhodneme, kde sa usadime....podla pracicky.
Odpovedať
h.a.i.n.y - aj ja som o tom rozmyslala, a stale rozmyslam, len neviem co na to drahy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?