Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, a na poste ma caka zavoj...zajtra sa budem musiet vypytat z prace, aby som si pon mohla ist..tesim sa dufam, ze bude taky ako si ho predstavujem...drzte mi pausky
Odpovedať
Simi..ja ho lubim ale ja mam pocit ze on nie
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz o inom, boli sme v meste, u nas je obchod farebna nevesta (maju a web) a konecne nie su na poschodi (s kocikom sa mi tam nedalo ist) a uz sa prestahovali na prizemie, takze som kooonecne obkukala co tam maju, topanky na mieru, no proste vsetky za cel´kom normalne ceny, a vedia urobit aj vyzdobu, len ktoru bude treba, takze tam musime spolu s drahym zajst a vyjednat co mozu oni dodat a co mi. juuuj, taka som rada, ze existuju aj ochotni ludia nielen s cielom osklbat cloveka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
livi no presne, severanky ;-) :-) aaa dobre sa tu zije, ty si odkial? tiez Poprad?
Odpovedať
Profilova fotka
simi ja dnes príšerne pracovný, hrôza des, ale po práci som sa stavila v darčekovom obchode a kúpila som si krááásne sviečky, kt. vyzerajú ako orchidee :-) úúúúúplne náádherné sú, tak som si spravila radosť :-D zajtra odchádzam na služobku do Liberca, ale sa mi nechce, kurnik, miláčik je dnes v práci, zajtra odchádzam ja a vrátim sa v štvrtok večer a to zase bude on v práci :-/ tak až v piatok sa vidíme aj s mojim drahým, aj s vami tu na mojasvadba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ale na lasku treba dvoch, vies o tom??
Odpovedať
Simi...ja viem ale ja mam zly pocit ze on mam neikedy rad a niekedy nie a ja sa bojim vyrozpravat mame
Odpovedať
Profilova fotka
wera no pekne, ale potom to bude o to krajsie..piatok mu nieco chutne navaris a budete si spolu hoviet ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mati a ty si chcela organizovat stretko? ako by sa ti nam pozeralo do oci s klamstvom?
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby ja mam "len" 22 ale snad ma nebudete sudit podla veku? :-D mna uz zivot naucil dost ale to je jedno. Ako sa mate? :-) ja sa este chystam s hafanom vybehat ale on tu spi posediacky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze hoviet :-D toto slovo som uz daavno nepocula, mileee 8-)
Odpovedať
Baby jedna otazka...odignorujete ma alebo mam si v kute duse spravit este priestor na vas len s pravdou aj ked krutou? :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simika....momentalne so zo SL lebo tu byvam v podnajme :-) mata...si sa mohla kludne vyrozpravat nam...ja s mamou tiez nemam az taky vztah aby som sa jej vykecavala, ale na to mam vas alebo kamosku, ktorej poviem co ma boli!
Odpovedať
Zuzi....nie ja by som sa vam chcela priznat...aj ked viem ze by to bolo krute
Odpovedať
Profilova fotka
simika, presne tak, aspoň sa budeme na seba ešte viac tešiť :-) dnes som mu napiekla koláč, navarila, nech mi nezomrie od hladu keď budem preč :-D zuzik - super, že ste dobre našli :-) a čo od nich chcete brať? :-)
Odpovedať
Livi...ked ku mne sa kamosky zachovali zle :-( JA som od detstva bola sama :-(
Odpovedať
A jedna kamoska ta uz zije v zahranici
Odpovedať
Profilova fotka
lulu..tato tema nieje o tom, aby sme spolu bojovali..jedna medzi druhou a zavideli si..ach boze..ved kazda mame iny zivot..svoj..ktorakolvek z vas mi povie, ze dostala byt, dom, pozemok, auto atd..sa ma ani nedotkne.. ja mam svoj zivot, krasny, super manzela, zatial podnajom (ale je nam tu dobre), nemam maseratti ale vw polo, podnikame a mam svoj zivot..tak ako dalsie z nas ho maju svoj a ziadna z nas nezavidi a nesutazi s dalsou.. naco boli tie klamstva? aby si zastrela to co je v tvojom zivote ,,zle"...ale co si cakala, ze ti budeme zavidiet? ved sme tu na to, aby sme si mohli poradit, pomoct, vypocut, ulavit cez pismenka.. to ti nedoslo?
Odpovedať
Simi..ja som to enchcela aby ste mi zavideli ale mne bolo luto ez radim stale pracuje a nema na mna cas
Odpovedať
Profilova fotka
hallo aj ja tu som :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lulu vies o tom, ze tymi zastretymi klamstvami co tu na nas hazdes som vedela, ze sa skryva obycajne dievca, ktore to v zivote nemalo lahke.. mozno nemalo kamosky, uzasnych rodicov, ci ukazkoveho priatela.. ? vedela som to..
Odpovedať
Simi..ma skvelych rodicov ale nie skvele kamosky,,,iba jednu s ktorou som ssa nevydela 2 roky
Odpovedať
Profilova fotka
okej lulu ale prislo ti to lepsie, ze za to, ze s Radimom je to tak ako to je, je lepsie nas klamat a vymyslat si?
Odpovedať
Profilova fotka
weri, no videla som tam pierka, len som si cenu nevsimla, kraaasne cyklamenove stuhy, ruzicky, (to ma ocatilo hned vo vyklade) zbadala som tam aj nejake spolocenske saty, ale bolo tam dost ludi a predavacka tam nieco riesila, tak som sa len tak z rychlika popytala, ze co sa da, ci oni len komplet vyzdobu, alebo sa da kombinovane, ale najlepsie je prist obaja a urobia si na nas cas. ale isla som tam hlavne kvoli ciernym lodickam, bo u nas nieco normalne najst, katastrofa, potrebujem nieco ku kostymu a satam a oni robia priamo na mieru, vyberies si vysku opatku, farbu, dokonca ked ich chces mat vo farbe sota ake mas, donesies latku a mas ich presne take ako saty /teda ak si ich davas sit, tak mas to latku bezstarostnejsie/.
Odpovedať
Simi....ja som sa bala priznat lebo uz boli take co sa mi smiali
Odpovedať
Profilova fotka
beruska prepaaac, az mi ta luto prislo, ked som ta medzi riadkami zbadala s tym smutnym smajlikom :-) zlataaaa.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
berus berus ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu pozri..ja ti nepisem, ze si sa nam mala k niecomu priznavat...ved tu si kazda o seba napise len tolko co chce a dovoli..ty si nemusela nic o sebe konkretne pisat.... ale na co si vymyslat?
Odpovedať
simi....ale ja som nabrala tu silu rpiznat sa......neviem ako to slovami napisat
Odpovedať
Profilova fotka
a kde si nabrala tu silu nas oklamat a bez vycitiek svedomia klamat dalej, a dalej aj ked si uz videla, ze ta zatlacam do kuta? toto ma zaujima ovela viac ako to, ze si nenabrala silu sa nam priznat..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?