Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ahoj simca 🙂 ako pozerám na tvoj termín, tak asi áno 😃

• meddy, to bola akože irónia??? 😠 😃 😃 😃

• DObre ranko 🙂 Tak je konecne piatok, ake mate plany na vikend? Ja ziadne 🙂

• Sponzor fóra
  • simca neeeeeeee 😃 to by som si nedovolila 😃 😃 😃

• dobré ránko, bybi.. my ideme cez víkend pomáhať bratovi na "stavbu".. prerába starý dom a zajtra chcú niečo betónovať.. dúfam, že výjde počasie 🤔

• bybi ahoj 🙂 na sobotu nič a v nedeľu ideme mojej mamine, drahý ide konečne žiadať o moju ruku 😃 😃 😃 ty brďo, teraz ma napadlo, čo ak mu povie nie? 😃 😃 😃

• meddy ale nepovie, neboj 😃

nam tu dnes prsi, mne sa vobec nechce robit, na stastie tu neni sefka, tak budem mat teaky volny den dufam...

• baby zrovna mi poštárka priniesla organzu, je krásna 🙂

• bybi ty bývaš mimo sk?

• áno meddy ja mám pretekára konkrétne kajakára 😉
    no a čo sa týka tetovania tak ja mám tiež medzi lopatkami asi tak 6 cm ornament vzhľadom na to že chcem mať rozpustené vlasy tak ju asi až tak vidieť nebude ale to sa môže ešte dvestokrát zmeniť 😃

• meddy hej, mimo, ale inak som z Trnavy 🙂

• slintacik takže chodíš povzbudzovať ? 😉 ja by som sa v kajaku utopila 😃

bybi ja som bývalá trnaváčka 😉

• Ja som uz uplne smutna z toho, ze stale nemame termin 😞 dufam ze uz coskoro bude, nech mozme zacat bookovat vsetko. Take je to divne, ze saty mi uz visia doma v skrini a okrem nich stale nic nemame, lebo cakame na termin 😞

• meddy, no vlastne uz aj ja 😬

• bybi a prečo čakáte na termín? 🤔

• Sponzor fóra
  • no občas chodím ale nie na všetky také majstrovstvá európy a sveta sa zväča konajú bez mojej účasti vzhľadom na to že minulý rok boli napr. v Kanade 🙂 tak utopiť neutopila ale neviem či by si udržala balans 😃 😃

• meddy lebo matrika este nezverejnila terminy kedy sobasia na buduci rok 😞 Mali by to dat zaciatkom oktobra, tak snad uz to nebude dlho... Len ma to depta, ked nic nemozem zabookovat aj ked uz mame skoro vsetko vybrate a bojim sa, co vsetko nebude volne uz na termin, aky si vyberieme... No hlavne aby sala bola, kvoli sale aj termin posuniem a ostatne uz snad nieco najdem, aby sme boli spokojni (myslim fotografa, kameramana a DJ v pripade, ze by uz boli obsadeni)... jaj som sa tu vystazovala teraz, co??? 😬

• Caute 🙂
    Meddy vy ste s rodicmi na taketo zvyky? ze musi ich poziadat o tvoju ruku? 🙂

• slintacik no neudržala, preto hovorím, že utopila 😃

bybi no od toho sme tu, nie? 😉 myslím, že by to štvalo každú

• kvetinka ani nie a ja už mám viac ako vy, len mne sa to páči 😉

• Ok 😉 .Ale inak ked pozeram videa / akurat jedno ted / tak mi niektore veci take blbe, ze si hned poviem, ze chvalabohu ja tam takuto vec nebudem mat. 😃 Uz len ta odobierka, vzdy ukazu rodicov jak sa bozkvaaju do nemoty, utieraju si oci stale a strasneeee. 😃 Som rada, ze to nebudem musiet zazit. Ale asi clovek bud na nieco je, alebo nie je. 😃

• Bybi a tie terminy su uz zaciatkom mesiaca?? 🤔

• kvetinka presne tak, každému sa páči niečo iné 🙂 je na nás, aby sme si to urobili podľa svojich predstáv 😉
    u nás tiež nebude odobierka, uvidíme sa až pred oltárom 😉 kostol mám nejakých 30 metrov od domu, tak to tam dokráčam 😃

• bybi a svadbu budete mať v trnave?

• U nas snad zas dojde za mnou 😃 Si asi pripit, dat jednohubku a potom spolocne na fotenie...
    Fiiiha aspon usetris na autach, ci? 😃 😬

• kwetinka, ja tiež nechcem odobierku.. však a načo je to dobré?? maminka ma drahému už dala keďže asi 3 roky spolu bývame 😃 a plakať tiež nemienim v tak krásny deň 😃 čiže u nás určite odobierka nebude!

• Hej hej...ja proste nemozem, ked vidim to utieranie oci a pod. 😃 😃

• kvetinka áno 😃 bude len jedno 😉

beruska ak budú na spôsob nejakých kryštálikov, tak si myslím, že až tak zasa nezaniknú. Preto som aj ja na vážkach, možno by bolo dobré si to niekde v obchode prirovnať 😉

• no presne.. však aj švagriná napr. zo seba ani hláska nevydala čo mraučala.. a to nevravím o starkých 😃

• baby, hodia sa, podľa vás, k hnedému obleku strieborné doplnky?? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov