Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj simca :-) ako pozerám na tvoj termín, tak asi áno :-D
Odpovedať
meddy, to bola akože irónia??? ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
DObre ranko :-) Tak je konecne piatok, ake mate plany na vikend? Ja ziadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca neeeeeeee :-D to by som si nedovolila :-D :-D :-D
Odpovedať
dobré ránko, bybi.. my ideme cez víkend pomáhať bratovi na "stavbu".. prerába starý dom a zajtra chcú niečo betónovať.. dúfam, že výjde počasie =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi ahoj :-) na sobotu nič a v nedeľu ideme mojej mamine, drahý ide konečne žiadať o moju ruku :-D :-D :-D ty brďo, teraz ma napadlo, čo ak mu povie nie? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy ale nepovie, neboj :-D nam tu dnes prsi, mne sa vobec nechce robit, na stastie tu neni sefka, tak budem mat teaky volny den dufam...
Odpovedať
Profilova fotka
baby zrovna mi poštárka priniesla organzu, je krásna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi ty bývaš mimo sk?
Odpovedať
Profilova fotka
áno meddy ja mám pretekára konkrétne kajakára ;-) no a čo sa týka tetovania tak ja mám tiež medzi lopatkami asi tak 6 cm ornament vzhľadom na to že chcem mať rozpustené vlasy tak ju asi až tak vidieť nebude ale to sa môže ešte dvestokrát zmeniť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy hej, mimo, ale inak som z Trnavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik takže chodíš povzbudzovať ? ;-) ja by som sa v kajaku utopila :-D bybi ja som bývalá trnaváčka ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som uz uplne smutna z toho, ze stale nemame termin :-( dufam ze uz coskoro bude, nech mozme zacat bookovat vsetko. Take je to divne, ze saty mi uz visia doma v skrini a okrem nich stale nic nemame, lebo cakame na termin :-(
Odpovedať
Profilova fotka
meddy, no vlastne uz aj ja :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bybi a prečo čakáte na termín? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no občas chodím ale nie na všetky také majstrovstvá európy a sveta sa zväča konajú bez mojej účasti vzhľadom na to že minulý rok boli napr. v Kanade :-) tak utopiť neutopila ale neviem či by si udržala balans :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy lebo matrika este nezverejnila terminy kedy sobasia na buduci rok :-( Mali by to dat zaciatkom oktobra, tak snad uz to nebude dlho... Len ma to depta, ked nic nemozem zabookovat aj ked uz mame skoro vsetko vybrate a bojim sa, co vsetko nebude volne uz na termin, aky si vyberieme... No hlavne aby sala bola, kvoli sale aj termin posuniem a ostatne uz snad nieco najdem, aby sme boli spokojni (myslim fotografa, kameramana a DJ v pripade, ze by uz boli obsadeni)... jaj som sa tu vystazovala teraz, co??? :-N
Odpovedať
Caute :-) Meddy vy ste s rodicmi na taketo zvyky? ze musi ich poziadat o tvoju ruku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik no neudržala, preto hovorím, že utopila :-D bybi no od toho sme tu, nie? ;-) myslím, že by to štvalo každú
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka ani nie a ja už mám viac ako vy, len mne sa to páči ;-)
Odpovedať
Ok ;-) .Ale inak ked pozeram videa / akurat jedno ted / tak mi niektore veci take blbe, ze si hned poviem, ze chvalabohu ja tam takuto vec nebudem mat. :-D Uz len ta odobierka, vzdy ukazu rodicov jak sa bozkvaaju do nemoty, utieraju si oci stale a strasneeee. :-D Som rada, ze to nebudem musiet zazit. Ale asi clovek bud na nieco je, alebo nie je. :-D
Odpovedať
Bybi a tie terminy su uz zaciatkom mesiaca?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka presne tak, každému sa páči niečo iné :-) je na nás, aby sme si to urobili podľa svojich predstáv ;-) u nás tiež nebude odobierka, uvidíme sa až pred oltárom ;-) kostol mám nejakých 30 metrov od domu, tak to tam dokráčam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bybi a svadbu budete mať v trnave?
Odpovedať
U nas snad zas dojde za mnou :-D Si asi pripit, dat jednohubku a potom spolocne na fotenie... Fiiiha aspon usetris na autach, ci? :-D :-N
Odpovedať
kwetinka, ja tiež nechcem odobierku.. však a načo je to dobré?? maminka ma drahému už dala keďže asi 3 roky spolu bývame :-D a plakať tiež nemienim v tak krásny deň :-D čiže u nás určite odobierka nebude!
Odpovedať
Hej hej...ja proste nemozem, ked vidim to utieranie oci a pod. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka áno :-D bude len jedno ;-) beruska ak budú na spôsob nejakých kryštálikov, tak si myslím, že až tak zasa nezaniknú. Preto som aj ja na vážkach, možno by bolo dobré si to niekde v obchode prirovnať ;-)
Odpovedať
no presne.. však aj švagriná napr. zo seba ani hláska nevydala čo mraučala.. a to nevravím o starkých :-D
Odpovedať
baby, hodia sa, podľa vás, k hnedému obleku strieborné doplnky?? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?