Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ešte nie, nevieme sa rozhodnúť :-D na budúci týždeň by sme si ich ,mali ísť objednať :-D vy máte? =-) sinov ahoj :-) takže bol romantický víkend? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy este nemame ale chceli by sme na vianoce si objednat ale sa mi to zda skoro tak neviem :-( uvidime. a ake chcete? sinov ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy ano. oslavovali sme draheho narodky vo dvojici.
Odpovedať
Profilova fotka
inak my momentalne nemame nic nove ohladne svadby. koncom novembra sa chystam na skusanie siat a uz sa neviem dockat.
Odpovedať
Profilova fotka
pokial ide o obrucky, tak my pockame na ten svadobny veltrh a tam si dake hadam vyberieme. som rozmyslala, ze by som sa pokusila vyrobit tiez pierka, ale neviem ci to este neni skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
beruska z bieleho zlata, mám ich v albume ;-) a možno by si to mohla urobiť ako sinov a pozrieť obrúčky na veľtrhu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my ale chceme z chir.ocele tak neviem ci to na veltrhu bude. a povodne som chcela ist na veltrh ale kedze uz mam saty tak sa mi tam nechce ist, vela ludi tam bude a to ja nemam rada :-( ja by som chcela take ake mam v albume popr. este trosku podobne ako su tie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska tie sú krásne ;-) a vieš kde robia s ocele?
Odpovedať
Profilova fotka
meddy IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska: asi mas pravdu. bola som kuknut minuly rok a z chirurgickej ocele som nevidela
Odpovedať
katka pozdravuje!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
.. a máme pocit, že sa priplichtíme na stretko západniarok.. hmm??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej hej simcab, mam pocit ze malo firiem to robi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte nasa oslava dopadla suprovo i ekd mala trosku plakala boji sa krstneho :-N kto ma ma na fb su tam fotky ;-) a vy co aky bol vikend?
Odpovedať
odpoveď asi nebola smerovaná mne, ale taktiež sa ma týkajú tie chir. obrúčky, pretože aj my chceme také.. pravdepodobne si objednáme cez net.. ale veľmi sa mi do toho nechce po zlých skúsenostiach so zásnubným prstienkom.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj prepac to malo byt pre sinov :-) preco co sa stalo? ja mam super skusenosti s ocelovou :-) uz dlho nosim sperky len z tohto materialu :-) videla som fotky trdielko, super su :-) a malej prajem vsetko naj naj naj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky kedy sa chystate skusat saty? teda kolko mesiacov pred svadbou? ja chcem ist koncom novembra kedze od decembra bude novy sef a nechcem si brat potom volno. nie je to priskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
sinov ja uz saty mam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
beru: tak to mi odlahlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz ich len okukujem v skrini :-D takze podla mna nie je skoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beru: ja by som si ich asi furt chodila skusat :-D
Odpovedať
beruška.. išlo o to, že som si prst pomerala podľa ich pravítka, ešte som si merala aj podľa starého prsteňa, a keď prstienok prišiel, bol veľmi veľký.. nemali mi ho za čo vymeniť, tak som si vybrala iný, no ten v skutočnosti nebol pekný.. nakoniec mi vrátili peniažky.. ako z ich strany žiadny problém čo sa týkalo reklamácie, ale pri obrúčkach by som nechcela takéto veci veľmi riešiť.. som teda trochu znechutená z toho.. sinov, ja som bola šaty skúšať už v máji sa mi zdá :-D ale to len z toho dôvodu, že som mala vysnívané šaty, už som sa v nich videla.. tak som chcela vedieť, či sa mi vôbec hodia.. či sa teda nemám vidieť v iných :-D ale podľa mňa nikdy nie je skoro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky toto je fakt super :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
Profilova fotka
a nevedela si presnu velkost prstena aku nosis? nemyslim ze je to zrovna chir.ocelou ale skor nespravnou velkostou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda malaberuska mas uz saty wow ja mam taku strasnu chut ist do salonu skusat tie nadhery ale ked nema kto somnou ist kazdy mi povie ze blaznim ze tak skoro ze som šiši a podobne ...a tak vsetko nechavam po Novom roku akurat k Vianociam si dame obrucky tiez z chirurgickej ocele chceme najma koli cene ;-) a povedala som sestre,mamine a kamaratkam s ktorymi si kupujeme vianocne darceky ze si prajeme nieco svadobne-bižu,podvazok,pohare,svadobna kravata,manzetky a pod.co vyberu tak som zvedava najma koli tomu sme to obaja povedali nech nam odpadnu nejake tie vydavky ... akoze inak for sa stal mojej mamine isla do jedneho obchodu kde graviruju pohare aj sialky aj drevo darcekovy obchod proste a povedali jej nech si donesie pohare (tak kupila vyssie vinove pohare v Tescu za 4 eura a chysta sa zaniest ich tam vygravirovat nase mena a na stopku datum svadby a to gravirovanie ju bude stat 1 euro za 1 pohar takze 4 eura pohare+2 eura gravirovanie=6 eur !!! (citate dobre baby) a vo svadobnom salone stoja minimalne 20-30 euro!!! to je sila ked mi to povedala nechcela som jej verit :-N ktora z vas byva v okoli LV ze by isla somnou ??
Odpovedať
však ja nič nevravím na oceľ, ide o to, že som si ich nemohla poskúšať.. aj v zlatníctve mi na prste boli dobré dve veľkosti :-N čiže sa asi tak..
Odpovedať
Profilova fotka
simcab mne boli v zlatnictve dobre 3 velkosti :-D my, teda ja, draheho som tam este nedotiahla 8-) som skusala priamo v obchode kde take vyrabaju :-) a to je jediny obchod, ktory som v BA nasla kde robia chir.ocel. ale mozno si ich dam vyrobit z ciech, su o polovicu lacnejsie ako tu u nas.
Odpovedať
môj drahý sa nechcel v obchode na tie obrúčky ani pozrieť :-D a povedal, že ju nebude nosiť.. tak som mu povedala, že si teda len ja kúpim a jemu požičiame od otca.. ]-( no načo mám za to vyhadzovať peniaze keď ju nechce?? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze doma to budeme podobne riesit simcab ]-( :-D 8-)
Odpovedať
môj síce povedal, že do kostola si ju dá.. ale do kostola chodíme tak raz za dva roky, čiže čistá provokácia ]-( :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?