Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
usacek a ja dakujem ;-) ;-) je fajn s niekym milym pokecat :-) :-)
Odpovedať
usacek tu nemam..skor na fb, alebo hocikde poslem ak xces :-D :-D :-D ale take dobre v prirode alebo s kvetmi zial nemam..ale zajtra sa ideme fotit, tak snad daco bude z toho :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, ty si lichotnicka ;-) veru, aj mne to dobre padne, esteze tu mojusvadbu mame ;-) a teda nejako zahovaras tu tvoju fotecku, hmm? ;-)
Odpovedať
som ti povedala ze tu ee :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ja som pisala a este tu ta tvoja odpoved nebola :-) ok ok, nebudem ta nutit :-D ja som si tiez vybrala taku "poloinkognito" za tou slnecnicou 8-) tak dufam, ze sa zajtra zadaria pjekne fotesky :-)
Odpovedať
haha jak pises :-D :-D to je akoze aky sleng, ktora lokalita v SR? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som cista BA, ale tieto slovicka su zahoracke - mam kolegynu, ktora tak vypravjaa a je to strasne smiesne a sa to na mna nalepilo :-D :-D
Odpovedať
jaj zapadniarky sme veru ;-) ;-) ..ale mile to je :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty si odkial?
Odpovedať
haha naoko bratislavcan :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Cau Simika :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hainy ahooj :-D tak ako sa mas, ako idu pripravy na svadbu? uz som ti pytala ten text, cakam, ze mi ho daju a hned ti posielam.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak ako vam dopadlo fotenie?
Odpovedať
kacennka - neviem koho si sa pýtala na fotenie, ale ak aj mňa, tak na jedničku ;-) Velmi milá Miško a Miško, asi sme im dali zabrať, také dve drevá sme :-D Ale asi by sme to nezvládli, ak by nás fotil niekto iný, pretože boli ozaj veľmi milí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko nevestičky :-) dlho som tu nebola, nestíham vás dočítavať - ako sa máte a čo máte nového? :-) barborav - teším sa s vami, že sa vám páčilo na fotení, aj počasie vám pekne vyšlo, nie? :-) a kedy uvidíme fotočky? :-)
Odpovedať
neviem kedy, ale už sa teším :-))) a inak gratulujem ku termínu ;-) teraz už je to také ozajské :-D
Odpovedať
Profilova fotka
barborav - moc ďakujem :-) my sme už raz za farárom boli, ale pôvodne sme termín chceli na 16:30, ale nikam si to nezapísal, ani nič, tak som sa stále bála, že na to zabudne, tak sme tam radšej išli ešte raz - ešte že sme išli, lebo si vôbec nepamätal, a nezapísal nás predtým, tak sme to nahlásili na 16:00, zapísal si nás už, teda už sa nemusíme báť, že by nám niekto vzal termín :-) verím ti že sa na fotočky už tešíš, viem si predstaviť - ako my keď sme natáčali video, tiež sme sa nemohli dočkať výsledku :-)) Ozaj baby strašný sen som mala, svadobný, autobus už pristavený, mama s manželom tam už sedeli, ja som šla domov len ešte po kabelku a zrazu mama vbehli k nám, začali sa prezliekať obaja, že oni nevedeli že sa už ide, tak si obliekla snehovo biely kostým, tak ma skoro roztrhlo, pobehovala tam potom, že stále vymýšľam, že nevie čo na seba, tak nakoniec šli v rifliach.. nevzala nič, všetko zabudla, ja som zabudla na bižu, pierka, neviem čo všetko, úplne som bola už na tom tak, že kašlime na to, že keď to má byť tak popletené, tak to preložme na inokedy.. a našťastie som sa potom už zobudila :-) teda to asi znamená, že musím začať pripravovať poriadne, lebo pozabúdam kopec vecí a oblečenie musím ísť pomôcť mojej mame vybrať ja, lebo to nedopadne dobre... :-D
Odpovedať
fu, zlý sen =-) takže píš zoznam na čo netreba zabudnúť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale to je najhoršie, že ja ešte aj ten zoznam potom zabudnem :-D :-D :-D
Odpovedať
]-( mali by sme si zohnať družičky a dať im to na starosť. Veď na to sú! 8-)
Odpovedať
Simika Dobre moja tesim sa a dakujem ;-) A pripravy? No na bode mrazu :-D Zatila akosi nic neriesim a nemam ani cas. Takze nechvam si to po novom roku. A ty sa pochval ako sa mas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ako sa mame? Simi, kde sa tulas? Fotky kde su? :-N Weri, tak datum a cas uz je, super! Bol farar v pohode? Ja zachvilu budem robit nase oznamka, sa tesim. Inak baby, pisali ste o satach po svadbe.........ja si moje dam skratit a budu koktejlky. :-N Moje su sifonove, ne velmi velke (princeznovse) - take, ako mam v albume. takze sa budu moct skratit a pouzivat dalej. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak ako sa mate?my sme mali cely vikend navstevu piekla som varila obsluhovala a teraz som uplne znicena ... pekny ale narocny vikend to bol :-S my tiez az po novom roku budeme riesit veci k vianociam obrucky si dame a v januari na matriku,do kostola ... kupila som si minuly tyzden silikonocu podprdu pod svadobne saty a to je tak vsetko :-D a zalozila som tu novu temu o nasom kameramanovi nech mam nejake referencie i ekd sme boli u neho a jeho praccu hodnotim kladne este nezaskodu mat zopar referencii navyse :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ja som tu tiez par dni nebola, ale citam vas. Ale kedze stale nemame termin, tak ani nemam co napisat :-( Pisala som mamine mailik dneska, nech skusi zavolat na matriku, ci terminy stale nie su kedze nam povedali ze budu koncom oktobra. Ja stale sledujem ich stranku, ale tam este stale nic nie je :-( Takze my sme sa stale este nikde neposunuli a nemame nic booknute :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bybi neboj, aj vy budete mat termin. a potom budes vybavovat ako zerava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lady no potom hej, nech mam vsetko podstatne uz zajednane :-) Ale teraz je to o nicom, lebo sa neviem pohnut z miesta a bojim sa, ze to co mam vybrate uz nebude potom volne |-|
Odpovedať
Profilova fotka
cafte. tiez sem moc teraz nechodim. dako ma opusta to prvotne nadsenie. sa zacinam zameriavat na vianoce :-D ozaj co si myslite o tychto satach: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sinov :-) no ak su tie satky original, tak to je vyborna cena a su faaakt pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa moc pacia. pokial viem tak je to model z pred dvoch rokov, tak ak ich kupila vo vypredaji, tak by mohli byt original. som ju poprosila nech mi posle svoju fotku v nich a uvidim. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?