Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ale na nete to asi nezistím.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No na nete asi nie
Odpovedať
;-(
Odpovedať
Profilova fotka
simca mercadal je 2010
Odpovedať
Profilova fotka
aj melbourne
Odpovedať
Ahojte baby ;-) Nepoznate niektora tuto stranku? http://www.dhgate.com/wholesale_weddi... Ze ako to tam funguje, ake su tie saty, atd...?
Odpovedať
kati, to viem.. ide o trueno.. ale vyzerá to tak, že tie sú tiež 2010, len nechápem prečo nie sú na oficiálnej stránke v kolekcii 2010 =-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca... kukni stranku pronovias.com ... oni maju 4 kolekcie z 2010-pronovias, manuel mota, valentino sposa a elie by elie saab. Trueno patri prave do tej manuel mota, takze nieje v klasickej pronovias kolekcii. Ale je to 2010
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky :-) bambulka neviem, ale ceny maju az podozrivo nizke na to, aby to boli originaly :-| Ale idem si tam tusim pozriet popolnocky, javobec neviem co chcem, len viem ze nechcem dlhe saty, ale take ku kolenam...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, co si myslite o tomto kamermanovi? Ak sa chce niektorej kuknut videostudiojk, rozmyslam nad nim. Nechcem profesionala co berie 500-1000 euro ale ani uplneho amatera.
Odpovedať
bybi - ja nerozumiem anglicky, som nemcinarka :) ale preto sa pytam, lebo ceny su velmi nizke a neviem kde by som tam nasla popis saticiek
Odpovedať
kati, vďaka za radu.. už som to našla aj ja ;-) kurnik, ale mohli by ich predať za nejakých 300€ :-p :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bambulka neviem, moc tam k nim nepise... Ale pozerala som teraz popolnocky, ale to ja budem musiet asi vyskusat... Ale celkom pekne tam maju niektore saticky??? Ale ked objednavas saty, tak im davas svoje miery, takze ja si myslim ze to len siju tak ako v Cine a inde, ak to aj nedavaju sit v Cine :-)
Odpovedať
mne mozno bude sit saty jedna z Piestan...ale este uvidim...
Odpovedať
bybi - no to by bolo najlepsie skusat a osobne ich vidiet. Takto riskovat nebudem. Ale saticky su naozaj pekne - na obrazku ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ono ja by som sa nebala dat si sit, ked mas nejake referencie. Hoci tie saty nebudu na 100% rovnake, budu na 99 :-) Len urcite treba pred tym tie saty vyskusat ;-)
Odpovedať
joooj, mňa isto vystrie.. vrrrr ]-(
Odpovedať
simca - a preco?
Odpovedať
ale z tých šiat..
Odpovedať
bambi, myslim, ze su to saty site v cine podla originalov... Aj ja by som uz rada saty riesila..... uz nech je december.... Vcera sme tlacili skusobne oznamko. Vyzera pekne, ale trosku sa to rozmazalo a neviem ci v tlaciarni, alebo od nasich prstov.... Tak neviem...
Odpovedať
No saty - to je asi momentalne najväcsia starost nas vsetkych, co? :/ Ja uz by som to tiez rada mala za sebou. Tento mesiac sa uz chystam.....
Odpovedať
vsak nemusi byt ako original to nikto aj tak nezisti ci je to kopia alebo original...aspon ta cena nebude taka vysoka...
Odpovedať
drači, mne tiež nejde o originál.. chcem len, aby tie moje šaty vyzerali presne tak isto (min. 90%) ako tie, čo som si skúšala v salóne.. a mám trochu obavy z toho šitia.. :-S ale aj tak sa asi nakoniec rozhodnem pre to šitie.. na originály nemám :-(
Odpovedať
Profilova fotka
A nikto tie saty a navrharov ani nepozna kym nezacne pripravovat svadbu... Ja som ani nevedela ze su navrhary na svadobne saty, kym som nezacala skusat :-) Resp. nikdy som sa nad tym nezamyslala :-)
Odpovedať
no ak sa ti nebudu pacit tak nejako to musi ist ze ich bud prerobia alebo ich nezoberies.... napr. ja viem ze znamej jedna sila saty spravili jej dlhsie tak to chcela aby zmensili o 2 cm ale oni sa pomylili a zmensili saty o 20 cm to je dost velky rozdiel.....a tak ich nechcela musieli odznova prerobit...stane sa ale tak bola to ich chyba...
Odpovedať
mne by tiez neslo o to, aby saty vyzerali ako original, skor o to aby sedeli... Kedysi som si davala sit vselico (u roznych krajcirok) a nikdy mi o nesedelo podla predstav, takze sa fakt bojim sitia na mieru na dialku....
Odpovedať
na dialku sit by som ani ja neriesila...to je velky risk, je dobre chodit a skusat ak nesedi musi to opravit alebo upravit a potom ak je to dobre tak sa jej zaplati....podla toho aka je dohoda
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby, ak rozmyslate nad objednanim resp sitim siat z usa, odporucam vam to riesit. Je uplne uzasny kurz 1,425 dolaru za jedno euro. Takyto kurz ani nepamatam kedy bol.
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete mi poradit stranku kde by som si zadarmo mohla stiahnut nejake obrazky z vektorovej grafiky? mam na mysli ornamenty a veci tomu podobne ;-)
Odpovedať
výhoda svadobných šiat je to, že väčšinou sa šijú so šnurovačkou a tá ich pekne prispôsobí, aby dobre sedeli..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?