Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Presne ten istý problém riešime aj my. Ja chcem aby ma brat viedol a drahého bude mama. Tiež mám zmiešané pocity... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - ja si myslím že ak nemáte dobré vzťahy ani mu nepríde že ťa nevedie on... vyber si podľa toho kto je tvojmu srdiečku blízky, ja som tiež tak volila medzi dedkom a krstným, hoci oboch veľmi ľúbim a krstný sa najprv hneval že on ma mal viesť a ja som si dedka vybrala, ale zase krstnému som sľúbila otcovský tanec a poprosila som ho o prípitok, takže som to pekne diplomaticky vyriešila a nehnevá sa nikto :-D dedko je šťastný že ma povedie a krstný, že so mnou môže mať otcovský tanec :-)
Odpovedať
sim- a bola som už aj na takej svadbe, kde išiel ženích ku oltáru ruka v ruke s nevestou a malo to svoje čaro :-)
Odpovedať
wera kráááásne si to vyriešila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
barbor aj to môže byť pekné, máš pravdu :-)
Odpovedať
asi top otom je jedno ako sa ide a kto vedie nie??? kazdy si to spravi ako sam chce..tak nie su ziadne pravdila podla ktorych by sa malo ist lebo to ,,tak je,,.....
Odpovedať
ja by som najradšej bola, ked by ma viedli aj mama aj tato :-) aj krsná :-) ale to nepôjde.. :-D
Odpovedať
barborov to by bolo smiesne...ale tak da sa aj dvaja ze ty budes v prostriedku :-)
Odpovedať
aaaale to nemôžme :-| pojde ten tato so mnou.. ved to máme na úrade, takže to bude viac menej jedno, v kostoloch to inak vyzera :-))
Odpovedať
drači, si to zhodnotila :-D :-D ako jasné, že nie sú pravidlá - a keby aj boli, čert ich ber - ale chcem to vyriešiť, aby boli všetci spokojní.. asi pôjdeme naozaj spolu.. :-S
Odpovedať
simi vsak jasne ....nie su pravdila ALE...to poznas ako to bude vyzerat....co si budu mysliet druhy tak to sa to nerobi...a tak... strasneee :-(
Odpovedať
niekedy baby zabúdame, že je to NAŠA svadba a nie našich blízkych... ja sa tiež dávam ovplyvňovať mamou, tatkom, ....viem že niektoré rady sú dpbre mienené.. ale.. Baby a čo koláče? Staráte sa o ne vy alebo maminy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
este ze som taka tvrdohlava ze si presadim vsetko :-D :-D :-p
Odpovedať
barborka, mňa mamka zrušila keď som hovorila o koláčoch, že tie bude mať na starosti ona..
Odpovedať
Sim - a teda s kým pôjdeš? podľa mňa pre klud v rodine treba niekedy zatnuť zuby ]-(
Odpovedať
barborka, asi pôjdeme spolu s drahým..
Odpovedať
barborov mas uplnu pravdu ale ked niektore veci neviem ako sa robia tak chcem vediet co a ako...ale niektore veci viem a mam ine predstavy ako ma moja mama... o kolacky sa staram ja...uz mam vybranu cukrarku a drahemu som dala nastarost tortu nech vybavy svokra jej kolegyna pecie prasne a chutne torty...
Odpovedať
sim - vieš čo? ja ked som ich zbadala, ako idú spolu (pretože nevesta nemá tatina a ženíchová mama je taká ,,iná´´) tak som si povedala, že ako sa veľmi ľúbia. pretože tiež všetci rátali s že ich budú viesť rodičia alebo kto a ked oni ruka v ruke vyšli z dverí.. no veľmi pekné a hlavne úprimné to bolo.. Ved drahý sa môže po ceste ku oltáru zastaviť dať mame bozk (tiež je to symbolika). Draci - tak si ma potešila.. s tými zákuskami :-))) kde si ideš dávať robiť? vidím že sme z regiónu :-D
Odpovedať
do Senkvic zakusky...a tortu z TT ta svokrína kolegyna... ta cukrarka povedala ze sa davaju 4-5 na osobu to za cely vecer??? to sa mi zda moc maloooo...vsak moj brat zje za 5 minut 15 zakuskov... :-|
Odpovedať
jeeeej, u pani Cajkovičovejjjj?????
Odpovedať
ano...ju mam odtialto ako referencie ale moja mama ma kolegynu a pozna ju a vie ze dobre pecie...ale ze torty moc nie ze su moc maslove neviem..tak tortu budem teda inde vsak to je jedno
Odpovedať
drači, ale nie každý zje toľko.. ja väčšinou na svadbe zjem tak max. 2 a ani tortu si nedám.. a to nie som sama.. :-N
Odpovedať
my sme u nej vcera boli :-))) my počítame 3ks + 1ks torty na hlavu.. kvoli tomu že: poznám veľa ľudí, ktorí tam budú a nejedia zákusky a + sú tam započítané aj deti, čiže vyjde na tých papkáčov viac kusov. ja som mala na ňu referencie od jednej kamošky, čo si dávala u nej, a vlastne sme mali aj doma od nej výslužku. A dáme si aj na vianoce napiecť u nej, nech vieme...
Odpovedať
simi ja viem ani ja moc sladke nejedavam skor slane...ale tak neviem ci to bude stacit ci to tak mam ratat...
Odpovedať
a ja sa tiež budem musieť do tej torty nanútiť.. :-N
Odpovedať
a kolko budete mať ludi? rátate aj pre obluhu aj pre dj aj fotografa 4ks?
Odpovedať
a to este ked sa bude jest okolo 24h oooo to je na mna moc neskoro...ja tolko jest urcite nebudem..a aj mam povedala ze cely den moc jest nebudem ze budem mat stresy a stiahnuty zaludok...ale ze na hostine to uz bude lepsie to len do obradu...hm..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja na hostinu ratam tak 3-4 kolaciky na osobu, viac nie, to sa urcite nezje. Navyse bude aj torta a cokoladova fontana. Takze sladkeho bude viac nez dost. Na svadbe bude kopa jedla... takze sladke sa az tak jest nebude si myslim. Ja si tiez dam vzdy tak maximalne 2 kolaciky na oslavach.
Odpovedať
barborov no neviem ci dame aj dj a fotografovi...az tak do detailov sme este sa nerozpravali...
Odpovedať
u nás to býva väčšinou tak, že dj alebo teda aj iná hudba majú spoločný stôl aj s fotografom/kameramanom a na ten sa im dajú koláčiky.. a väčšinou dostávajú aj z torty :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?