Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ahojte :-) veri, no ak by bolo tmavohnedé oznamko, tak by som to vytlačila buď slaboružovou alebo slabobéžovou.. inak by to nevyniklo.. a na tú lesklú by si musela mať riadnu profi tlačiareň :-D
Odpovedať
baby ja som taká vytočená, že ma ide šlahnúť!!! je to úplne mimo témy, ale niektorí ľudia nemajú chrbtovú kosť!!! ]-(
Odpovedať
a co sa stalo?
Odpovedať
to je tak na dlho..v skratke: robím nechtový dizajn, už 5. rok.. a jedna kamoška (nevidela som ju dlho) že či jej nemôžem pomôcť s tým, že ona robí sebe a mamine.. tak som jej napísala dosť presný postup´(A4) a ešte aj ohladom gelov a všelicoho som jej pomohla... nič by mi nevadilo, ani to, že to bola rada ,,zadara´´(iným to normálne účtujem) lenže teraz si dala na facebook plný album fotiek nechtov, ktoré robí (a neboli to len jej a maminy) a píše tam, že ona ich už normálne robí... To, že tie nechty vyzerajú na hovno je jedna vec, ale nasralo ma to, že ma oklamala... ja by som jej poradila, aj keby povedala, že to normálne robí.. asi to znie ako banalita, ale nemám rada ked ma niekto klame ... tak som si aspoň u vás srdce vyliala.. inak to je baba, ktorá hneď zadrela, ked som povedala, že sa idem vydávať, že sa teší na našu svadbu ako ma vytancuje...(nikto ju tam nepozýva)
Odpovedať
baby a ešte jedna sranda: v piatok som si našla v deichmane topánky, ktoré som si vedela predstaviť ako svadobné, nizky podpatok a tak.. lenže 38 mi bola mala a 40velka.. a zapla som si bazár tu a jedna baba predáva tie isté 39!!!!! a dnes si pre ne idem!!! lebo býva kúsok od mojej roboty :-D to je aká náhoda!!!! tak sa teším :)
Odpovedať
barborov no super k tym topankam dufam ze ti padnu ako uliate :-) no ta tvoja kamoska je je teda cislo...toto sa nerobi.. ]-( vazne su ti ludia cudny a bezocivy
Odpovedať
draci ved to!! jediné, čo ma teší je to, že aj tak vyzerajú tie nechty, že sú robené bez zaškolenia prpfi..ha ]-( ale tie boty mi normálne zdvihli náladu.. a ešte jeden detail. bez ktorého by som tie topánky nevzala: sú úplne nové a nenosené!!!!!
Odpovedať
jaaaj tak dufam ze ti padnu lebo aj ja ked skusam topanky a maju moje cislo nie vsetky cislovania su rovnake aj od stylu zalezi.. ja som bola zase v piatok pozerat obrcuky
Odpovedať
barborka, tak prajem nech ti topánočky vykompenzujú zlú náladu :-) drači, aj si vybrala niečo??
Odpovedať
jeziši...na obrúčky som úplne zabudla!!!!!!! :-D
Odpovedať
simi strane ja som cakala ze sa da zohnat obrucky cca 300 ale nedaju... za gram sa plati cca 46 eur, 50 eur v dalsom zlatnictve 60 eur.. a obrucka jedna ma cca okolo 5 g. takze to stoji okolo 400-500 eur ... mali velky vyber aj kombinovat si mozes alebo vymysliet svoj vzor a oni ti ho spravia a pod. gravirovanie je zadara ...neviem...este sme chceli ist pozriet do Serede tak uvidime tam ze su lacnejsie cca 32eur za gram chceme to kupit tento rok lebo nabuduci bude vsetko drahsie a tak aby sme to uz mali doma..
Odpovedať
a kde si bola kukať drači?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kocky. Ja som sa dneska konecne dobre vyspala po dlhej dobe. Dnes ma caka zase narocny den, ale zajtra idem konecne domov. Inac strasne rychlo ten cas leti... ved za mesiac a par dni su tu vianoce...
Odpovedať
letí letí..ani užívať si to poriadne nestačíme :-(
Odpovedať
to je pravda leti to...zachvilu bude novy rok :-D v trnave som pozerala obrucky asi 5 zlatnictiev sme stihli lebo uz bolo neskoro tak zatvarali,isli sme po praci..tak nebolo tolko casu.. ale aspon mame prehlad v cenach a ale vzor este nemame jasny... vsade nam hovorili ze musia byt leskle tie najdlhsie vydrzia...matne nie su az take dobre...
Odpovedať
fíííha, tak to sú iné pálky teda za to :-|
Odpovedať
len v jednom zlatnictve mali tie klasicke obrucky neviem ci si pametete stare mamy ich nosia..ze ziadny vzor tam nemate cisto len obrucka nic viac...tak tie stali cca vyse 200 eur to boli najlacnejsie...
Odpovedať
také chceme my :-))))))) podla mojej babky, len hrubšie :-D
Odpovedať
tak to potom budete mat lacnejsie
Odpovedať
neviem, lebo chceme hrubsie take..leskle a polobluk..
Odpovedať
my zas máme staré zlato, ktoré od nás zlatníctvo odkúpi.. ale je to nehorázny rozdiel, za kú cenu odkupujú a predávajú ]-(
Odpovedať
a prečo si z nich nedáte urobiť obrúčky?
Odpovedať
lebo zlato máme žlté a obrúčky chceme biele..
Odpovedať
presne tak...a je aj velky rozdiel ci te zlatnictvo priamo robi tie obrucky alebo im to niekto dodava...potom je jasne ze je to este drahsie..lebo kazdy chce na tom zarobit... ale je zaujimave ake su vsade ine ceny..je vidno kde su chamtivejsi
Odpovedať
a nedá sa pozlatiť zlatá s bielym zlatom?
Odpovedať
to by som radšej neriskovala.. lebo keď by sa biela zošúchala, bol by tam veľký rozdiel.. aj keď biela sa vraj väčšinou zošúcha pri bielom zlete, nie je tam až taký veľký rozdiel..
Odpovedať
hm no neviem a ako by to potom vyzeralo?? videli sme aj take ze biele zlato +cierne pol na pol..to bolo zlato ale nieco sa tam pridalo uz neviem aka zlozka..vyzeralo to zaujimave ale mne sa to nepacilo my chceme biele zlato
Odpovedať
aj kamienok ja nechcem lebo sa bojim ze keby som ho denne pouzivala strati sa mi..povedali ze to by sa nemalo stat a ze aj ano tak to opravia bezplatne tak neviem..ale radcej nechcem riskovat...takze ja nebudem mat chcem aby sme mali rovnake obrucky...
Odpovedať
mne sa veľmi páčia len s takými jemnými kamienkami ako mám v albume.. aj keĎ som najprv kamienky nechcela z rovnakých dôvodov ako ty, ale mám prsteň od drahého, ktorý som nosila denne asi 5 rokov, má 5 kamienkov a nič sa s nimi nestalo .. teraz ho nenosím, lebo si neviem naň zvyknúť na druhej ruke, keďže na jeho mieste je zásnubný prstienok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme kombinaciu biele a zlte zlato a ja budem mat 3 kamienky. Zo zaciatku zirkony a ked budeme trosku bohatsi:D tak si ich vymenim za brilianty. Akoze ten jeden malicky briliantik stoji 1500 korun, nieje to az tak vela ale teraz bude tych vydavkov aj ta hodne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?