Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no hej ja neviem vsak aj ja mam teraz snubny ale tak ja neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko nevesticky, ako sa mame? Ako ste vikendovali? My ked sme boli pozerat s mojim obrucky, tak sa nam pocil takyto styl - oni si tak vyrezane, ze to vyzera ako by mali diamanty: http://www.platinum-wedding-rings.us/... Alebo taketo - http://www.appealingweddingbands.com/...
Odpovedať
Profilova fotka
Inak vieri, ten napad so slovenskymi frazami sa aj mojmu paci, takze ho zrealizujeme :-D A budu na stoloch karticky so slovenskymi frazami. Moj sa hned vytesoval, ze im tam dame aj jednu/dve smiese-drzee frazy, ale prelozime inak - napriklad 'nepacia sa mi tvoje saty' a prelozime to napriklad Nevesta vyzera velmi dobre....... Alebo tak nejako...... co myslite? Alebo ze - 'co sa nebavis?' a bude to prelozene ako 'Bavis sa dobre?' Tak si viem predstavit mojko kamosov ako sa pytaju mojho tatina s vaznou tvarou, ze co sa nebavi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simca fiii aj s béžovou to môže byť veľmi pekné :-) len kurnik mne napr vadí, že písma, ktoré mám vo worde a ktoré by som chcela na menovky a menu lístky nemajú diakritiku, teda musím vybrať z takých, ktoré diakrtitiku majú ale tie sa mi už nepáčia :-( barbor no tak to je teda riadna "kamarátka", akoby ti nemohla rovno povedať, že aj ona chce nechty robiť... ale kašli už na ňu teda, nestojí ti za to aby si sa kvôli nej rozčulovala... No super, teším sa s tebou z nových topánočiek :-) Ja som v sobotu videla náááádherné botičky svadobné, ani moc nestáli a úplne by sa mi hodili k šatkám, ale keď už mám jedny s vyšším podpätkom a jedny maličkopodpätkové, nemôžem ďalšie kupovať ;-( :-D
Odpovedať
lady, môj švagor nastávajúci je talian a keď bola svadba, tak tam boli slováci, taliani, belgičania a nemc :-D a tiež sme vyrábali taký prekladový slovník :-D plus menu bolo v 4 jazykoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca, aka to bola svadba? vsetci sa bavili? bola si?
Odpovedať
jasné.. svadba bola super, len ja som bola nejaká bez nálady po polnoci :-N ale inak vyjašili sa všetci - hlavne taliani, tí sa zabavia vždy a všade..
Odpovedať
Profilova fotka
hihi, sranda! ak si spomenies na nejaku radu alebp tip pre mna a moju svadbu pre cezpolnych, daj mi vediet :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj pozerám ste obrúčky riešili ja som akurát volala do jedného zlatníctva, teším sa, aj my vezmú moje zlato čo mám a nenosím a nosiť nebudem a keďže chceme biele prstienky, tak nám to potom odrátajú z ceny :-) a môžeme si aj náš návrh priniesť, že nie je problém, pokiaľ to nebude nejaké zložité :-) Tak teraz neviem či čakať do svadobného veľtrhu, alebo ich objednať hneď ... Baby myslíte že na veľtrhu sa oplatí lepšie objednať obrúčky, než v zlatníctve mimo veľtrh? =-) lady som moooooc rada že som vám pomohla vymyslieť komunikačný prostriedok :-) :-D juuuj ale aby sa náhodou niekto na to neurazil, lebo potom si to už vysvetliť nebudú vedieť, že myslel niečo úplne iné :-N
Odpovedať
no tak napr. čo sa týka ubytovania, pre vzdialenejšiu rodinu boli prenajaté nejaké 2 domčeky sa mi zdá a bývali tam.. najbližšia rodina - rodičia a súrodenci bývali v dome svokrovcov.. ako bolo to dosť náročné, pretože tí najbližší tu boli viac ako týždeň, čiže večné vyváranie, pranie a pod. :-p a ešte bolo dobré, že v bratislave niekde pri letisku je požičovňa áut, čiže tam sa im požičali, a tak mohli chodiť na výlety aj samí, nemusel sa im stále niekto venovať..
Odpovedať
weri ano niekto tu uz davnejsie spominal ze na veltrhu su lacnejsie obrcuky ale tak kto vie kolko....lebo ak nejakych 10% tak to sa moc neoplati ist...neviem..
Odpovedať
Profilova fotka
drači to hej, keď mám mať zľavu cca 5 eur, tak to viac preveziem a zaplatím ako vstup :-D inak baby, neviete kde zohnať kúpiť takú nejakú vestu s kravatkou pre ženícha ako mám v albume? - potrebujeme bielu, ale tie čo som videla boli všetky také škaredééééé.... :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano presne toto som myslela ze viacej by som minula ako ziskala
Odpovedať
Krasny pondelok vsetkym... :-p aj ked piatok by bol lepsi.. ;-) weri, aj ja chcem taku vesticku pre draheho, videla som sice pekne, ale smotanove.... Ja chcem bielucku.. lady, ja by som neriskovala s tym nespravnym prekladom... ako tu uz niekto pisal, aby sa hostia neurazili...je mozne, ze by to nevzal kazdy ako zart... Inak my uz mame kupeny alkohol.... ale nasi to prehnali riadne.. :-| myslim, ze 8 kartonov vodky, 4 kartony slivky, 7 litrov fernetu je privela na cca 70 hosti... este sa bude kupovat nejaky liker a vino, ktore sa asi bude pit najviac.. sice vodka ide aj do vysluziek ale aj tak... mamka povedala, ze no co bude na krstiny.. :-D :-D :-D
Odpovedať
bero vsak mozno je to moc ale tak alkohol sa ti nepokazi vydrzi dlhsie ako nap.jedlo tak to potom este miniete na oslavach a podbene
Odpovedať
Profilova fotka
bero presne - pekné boli ale smotanové, čisto bielu som takú peknú ani jednu nevidela ešte :-/ ale počula som, že v nicole požičiavajú pekné, za 50 €.. kupovať sa asi neoplatí, čo potom s tým, ale zase drahý by chcel všetko úplne novučké a svoje :-) neviem čo môžu stáť také tie sety asi, neviete? :-N Fíííha bero, noooo dosť toho budete mať, to nás je dokopy max 50 a z toho pije alkohol max 30 ľudí a pre tých 30 sme chceli cca 10l tvrdého a 50 fliaš vína... fííííha, tak teraz že neviem, bude to málo??? :-N Ale zase pravda, keď zostane, nepokazí sa a budete mať napr aj na krstiny :-D
Odpovedať
lady-som mimo s tými frázami :) zasvätíte ma? :-D
Odpovedať
joooj, aj ja som sa naštvala.. prišiel mi list z všzp, že tam mám nejaké nedoplatky.. napísali mi tam 3 položky, t.j. 3 mesačné platby.. tak som si to kontrolovala, a fakt mi 2 chýbajú.. =-) no ale tú tretiu ani nedokážem identifikovať, čo to je za suma.. a samozrejme, že mi tam nikto nedvíha ]-( aaaach ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
z.junasova - uz mas tie saty, ci este len pozeras? mne este stale neprisli, ale tak hadam zajtra dorazia... za kolko si ich pozerala?? nech viem, ci si mam hlavu buchat :D
Odpovedať
Profilova fotka
werus neblazni....v novych zamkoch som ich videla za cca 40 (celu sadu) v predaji..uz aj za 35 € som videla.. a uz ma aj napadlo kde maju dobry vyber (moja pamat je strasne zlaaaa... :D) - v tescach spravili teraz taku siet obchodikov s oblekmi (za pokladnami je to) - uz som to videla asi v 5 tescach a stoji to tam 40 € - vesta, kravata a vreckovka....a kraaasne maju
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, ty si také zlatíčko :-) ja som si myslela že kúpa stojí aj cez 100 €, keď som videla za koľko ich požičiavajú v salónoch :-N a čo šatky teda ešte nedorazili? potom daj vedieť a ukáž sa mi v nich, som straašne zvedavá :-) určite v nich budeš vyzerať skvelo ! :-)
Odpovedať
nicole poziciava spolocenske saty za 50eur?
Odpovedať
Profilova fotka
drači neviem za koľko požičiava nicole spoločenské šaty.. ja som písala o veste s kravatou a vreckovkou pre ženícha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
barbor - ladyjh bude mať aj zajhraničných hostí a tak spravia na stôl také kartičky s frázami, ktoré by mohli potrebovať v slovenskom jazyku - ako kde je toaleta, prosím si ľad,... a bude vtipné počúvať ako sa učia tie vety vysloviť :-)
Odpovedať
:-D aha
Odpovedať
weri ta siet obchodov v tescach sa vola michael a majú ozaj pekné súpravy :))) lady - tak to je perfektný nápad :)))
Odpovedať
ahojte :-) tak sa tešííííím! práve som objednala drahému darček po stromček za veľmi výhodnú cenu!! ušetrím viac ako 10€! :-D
Odpovedať
ahoj simi a co si mu kupila?
Odpovedať
parfém.. už som ho dlhšie pozerala a dnes mi prišiel mail, že na stránke zľavnili všetok tovar :-)
Odpovedať
hm .. :-( a ja stale neviem co mam kupit... :-| :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?