Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • barbor lacnejšiu než kacennka píše? 🙂

• ozaj baby, otázočka - zdá sa vám cena 50€/g bieleho zlata na obrúčky ok? Ideme už konečne tie obrúčky objednať, vybrali sme nakoniec tie čo mám v albume ako posledné (s dvomi prúžkami), len neviem čo tá cena - niekto tu tuším spomínal že za 30€/g kupoval? Lebo 20€ rozdiel je dosť... 🙂

• @wera.g  to som spominala ja....tych 50 eur je teda vela....ale ak je to v zlatnictve kde nevyrabaju zlato len ho kupuu od vyrobcu tak to je pochopitelne ze tolko to stoji...

• Sponzor fóra
  • jej ahoj drači 🙂 no práveže to je priamo výrobca, nie je to len predajňa... čo sme pozerali inde, tak všade boli obrúčky o moc drahšie, toto zlatníctvo má aj najväčší výber aj má najlepšie ceny z tých čo sme pozerali, tak potom nechááápem... my sme si dali rozpočet max 500,600 eur za obrúčky a podľa kalkulácie aj tak vychádzajú na nejakých 550 eur max.. Tak teraz neviem že čo 😃

• @sinov jeeeej ďakujeeeeem 🙂

• @sinov sinov moc gratulujem k babatku a prajem vyborne tehotenstvo a zdraveho drobceka 😵

My dnes mame 222 dni do svadby 😵

• @sinov sinov moc gratulujem k babatku a prajem vyborne tehotenstvo a zdraveho drobceka 😵

My dnes mame 222 dni do svadby 😵

• @bybi - ale to letí, čo? 🙂 my máme dnes 123 dní, uff to aby sme sa už rozhýbali, čooo? 😃

• no výjde tam do 3€ ked kupis karton. a ten sa podla mna dá veľmi ľahko minúť 🙂)

• @wera.g  tak ak sa ti velmi pacia tie obrcuky a je max. 600 eur a zmestite sa ked stoja cca 500 eur tak si ich kupte ...alebo skuste este inam pozriet...

• @bybi  No my to mame za rovnako 😉 O chvilku budeme na stovke 🙂

@wera.g  Pekne cisielko 😵 A co vam este chyba?

• @h.a.i.n.y  hainy mne sa vcera pacilo, ze sme mali 3 dvojky 🙂 Ale je to este dost daleko, aj ked ono sa to rychlo zmelie 🙂

Inak dobre ranko, my sme sa uz zase zacali trosku venovat svadbicke, za chvilku ideme domov, tak uz treba poriesit oznamenia, obrucky a kopu inych veci 🙂

• Ahojte nevesticky!!!
    Ako ste sviatkovali?? A aby som nezabudla: Prajem vsetkym stastny novy rok!!!!!
    Ja som uz naspat v praci a taaak sa mi nechce... 😬

Inak cez dovolenku sme postihali kopec veci na svadbu a dalsi kopec nepostihali.... 😉
    Ale uz mam konecne satyyy. 🙂 Teda poviem vam, to ale bolo tazke rozhodovanie a to som v podstate bola len v jednom salone... Vybrala som si totiz 2 modely a ani za svet nevedela medzi nimi rozhodnut.... 😛
    Rozhodovala som sa medzi La Sposa Lasarte a White One model 3054, nakoniec to vyhrali tie druhe... 🙂 Len skoda, ze su mi obe saty trosicku velke a tak som nemohla posudit "konecny efekt", mozno by sa mi lahsie rozhodovalo... 🤔

A uz mame aj obrucky objednane, jednoduche zlate a moja bude s jednym kamienkom.

Idem co to docitat, ale ste toho popisali!! 😃

• @sinov Blahozelam k babatku!!!! Len nech ste obaja zdravucky!!! Tesim sa s tebou!!! 🙂

• @sinov  blahozelam! A drzim palce,nech vsetko dobre dopadne 🙂

• Sponzor fóra
  • @beronsche  krásne šatičky si si vybrala! 🙂 mne sa veľmi páčia takéto hladké bez výšiviek.. 😉

• @dracica6663  drači tak ich ideme nakoniec objednať, sú krásne a keďže sa aj do rozpočtu zmestili, tak nie je o čom - o 14tej ideme do zlatníctva, juuuuuj ale sa teším ! 🙂

@h.a.i.n.y  fúúú skôr že čo máme, veľa je toho čo nemáme vybavené :-/ kvety, koláče, výzdoba, autá zohnať, oznámenia objednať, reštauráciu zarezervovať, menu vybrať, kapelu definitívne rezervovať.... a drahého obliecť ! 😃

Ale zajtra ideme do Parndorfu, kamoška tam bola v štvrtok, že tam majú obleky Alain Delon krásne aj čokoládovohnedé za cca 130€ ! Taaaak baby držte palce, nech toho môjho Delona oblečieme 🙂))

• @wera.g  weri, tak ste super postúpili.. rsp. o chvíľu bude už väčšina toho čo máte 😉 veľmi sa s tebou teším, že sa to pohlo 🙂

• @simcab  moja, mne sa skôr zdá že čím bližšie je svadba, tým viac zisťujem koľko toho chýba 😃 nooo len aby sa mi nesplnili moje nočné mory, keď polovicu vecí na svadbu zabudneme, nevezmeme, polovica nepríde... 🤔 kurnik chcelo by to systém 🙂

• Ahojte buduce nevesticky, my mame termin na 11.juna 2011 a chceli by sme mat tak povediac modernu svadbu von pri penzione, kedze obaja byvame v meste a obaja sme sa zhodli ze od tradicnych zvykov upustime. No rada by som mala nieco na sposob cepcenia ale v modernej forme, pripadne ine inspiracie len uvitam. Dakujem adrzim vsetkym palce pri pripravach.

• @beronsche  krááásne šatky máš, teším sa s tebou ! 🙂

@simcab  a moje s výšivkami sa ti teda nepáááčia? 😃 😃 😃 si robím srandu, podrypujem 😃 😵

• @wera.g  treba to všetko spísať na papier a škrtať.. inak to nepôjde.. my sme cez víkend skúšali spraviť zoznam ľudí, ktorým budeme posielať klasické oznámenia a to je veru fuška.. po pol hodine som sa na to vyprdla 😛

• @wera.g  mne sa páčia všetky, fakt.. ale na sebe si viem predstaviť len hladké.. rsp. také si od vždy predstavujem 😛

• @simcab  noooo zoznam ľudí na oznamka, to je des, ja ho mám rozrobený v pc asi 3 mesiace a vždy keď ho otvorím tak to po chvíľke písania vzdám - veď to sa nedá na všetých si spomenúť takto 😃 a koľko oznámení budete objednávať? My sme mysleli že tak 120-150, ale čo ja viem, zdá sa mi to moc, ale keď si pozriem ten zoznam, tak to až tak moc nie je... Taaaak neviem :-/
    A vôbec si nevieme vybrať motto na oznámenia, ani text.. To bude ešte ťažké s nami 😃

• @simcab  simiiii ja som si fakt srandu robila 🙂 mne sa tiež veľmi veľmi páčia hladké, aj sa mi páčia moc len tie tylové, aj celé čipkové, ale keď som sa videla v mojich, iné si na sebe predstaviť neviem a nechcem, tie sú pre mňa najkrajšie na svete 🙂

• My budeme davat robit len oznamenia pre ludi, ktori na svadbu budu aj poozvani. A dam oznamenie na FB, tak bude kazdy vediet ze sa berieme. Takze ja pocitam ze nam bude stacit tak 30 oznameni 🙂 Ale v 2 jazykoch, Text mam vybraty co sa mi paci, ale asi ho nebudeme davat, lebo starsie generacie maju pocit, ze sa to nehodi 😬 😃

• @bybi  to je dobrýýý nápad, skúsim teda dať spraviť aj pc verziu, a pošleme aj mailom 🙂 ale tých 100 objednáme určite, keby náááhodou 😃

• @wera.g  a aký text ste vybrali, čo sa nehodí? 😃

• @wera.g
    @bybi
    my sme viac-menej popísali len rodinu, a máme to okolo 50 ks.. ešte nejaké budeme posielať do zahraničia, známym a rodine.. taktiež dám oznamko aj na facebook, ale predsa budeme potrebovať okolo 120 ks klasických.. ktovie koľkým ešte budeme dávať oznamko, a na zozname nebudú.. nech nám radšej ostanú, ako by bol trapas, že už nemáme.. budeme si ich robiť samí, čiže to nebude veľa peňazí..

• nám sa páčia tieto mottá :
    toto najviac, len je príliš dlhé -
    Milujem a chcem Ťa stokrát viac .
    V slzách, smiechu, trápení i šťastí,
    deliť sa s Tebou o všetko v každý čas,
    aby až raz na vlasy nám padne sneh,
    mohli sme si povedať - život bol krásny.
    W. Shakespeare

potom toto:
    Sobota 7.5.2011 je všedný deň,
    ktorý však splní náš spoločný sen,
    v Lozorne o 16:00 držte chvíľu päste a prajte nám dvom šťastie,
    lebo naše "áno" zaznie práve v kostole sv. Kataríny.

ale že čo ja viem... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746