Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Baby a kolkej rano zacinate v den svadby? My musime byt pripraveni o pol 12 - na fotenie, aby sme mali trosku rezervu, tak na tu 11 musime byt ready.... Este musim kadernicke volat, ci ma vezne o 7 - velmi sa jej ale do toho nechcelo, ked som za nou bola, zatial som objednana na 9, co je zufalo neskoro... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bero ja mam kadernika na 10-tu :-) Vizazistka pride ku mne domov okolo 13-tej asi a okolo 15-tej by sme sa mohli ist fotit a obrad je o 17-tej, tak neviem, zatial to mam takto naplanovane, ale mozno posuniem kadernika na 9-tu radsej :-)
Odpovedať
Baby, vy uz mate aj kadernika vybaveneho? Ja to mam v marci a este neviem ku komu pojdem, kedze moja kadernicka otehotnela :-). Aaaaa neviem co bude robit :-).
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 bajka ja mam, lebo ja stale doma chodim k tomu istemu, idem aj teraz vo februari ked budem doma a rovno sa s nim dohodnem ze kedy bude najlepsie rano zacat a co si asi pre mna predstavuje a kolko to bude trvat. Ja mam super kadernika a preto ani neplanujem ziadne obrazky ucesov, ale nech mi on povie ako. On ma vzdy striha podla seba, len raz som mu povedala co chcem a na to mi povedal ze nie, to mi nepojde, tak teraz uz mu len poviem, nech mi necha dlzku a za chcem zmenu a on vzdy nieco vymysli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 mame tu istu kadernicku?? :D ja mam v senci, dnes som sa bola pytat, ze mam prist az v marci a ze moja kadernicka je na materskej....super...
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 teraz som si vsimla, ze ty budes mat svadbu v TT, ak chces mozem ti dat kontakt na mojho kadernika :-)
Odpovedať
@bybi To mas fajn zariadene, ja som tu moju kadernicku mala rada, no len to nejak casovo nevyslo a teraz neviem kde zozeniem :-(... @petkaa28 Haha no, moja je od nas, tam kde byvam a ona este len isla na matersku a v marci sa mi nevrati :-(. Budem musiet nejaku najst, len neviem aku :-(
Odpovedať
@bybi Ty mas kadernika v Trnave? Ake su u neho ceny, asi dost vysoke, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 Bajka hej je v TT, za strihanie platim normalne 20 eur (neviem ci je to vela alebo nie, ale v porovnani s Anglickom ma tu za tu cenu akurat podstrihnu :-)), svadobne cesanie este neviem kolko bude, ale viem ze chcem jeho aby ma cesal. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a tych 20 euro je za umytie, strihanie a potom vyfukanie, teda konecna uprava ci ako sa to vola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, zdravim vas! Ako sa mavate? Bybi, nasla si text?
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne zmizla fotka 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ladyjh lady este stale hladam, teda uprimne pozerala som ten jeden den a odvtedy som sa na to trosku vykaslala. Ale musim uz nieco pohladat, lebo za mesiac ideme domov a chcela by som mat uz oznamka do vtedy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja by som chcela nase tiez posielat niekedy v marci. tak uz je najvyssi cas, aby som ich robila ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh my ideme domov a chcela by som ich doma uz aj rozniest, len este stale nemame nejaky navrh, ale aspon tlaciaren sme uz nasli kusok od nas. Musim sa tam ist spytat ako dlho to trva vytlacit...
Odpovedať
Profilova fotka
aha aky supis napad! aj my sa chystame domov v marci, tak ich poroznasam! My si budeme tlacit sami, ja akosi neverim anglickym tlaciarnam s dlznami a makcenmi......... Kedy idete domov?
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh 9-teho februara... Ja dufam ze ked im dame uz navrh, tak to vytlacia tak isto ako na navrhu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi pozerala si to, co som ti poslala v ang? ja musim este pozriet nieco v svk. :-)
Odpovedať
@bybi No tebe sa zije inak v Anglicku :-). Ja som u tej mojej davala 25 a to uz aj s farbou :-). Ma webove stranky niekde? Alebo kde sa nachadza? Mozes mi to prosim poslat do ip? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 bajka, 25 aj za farbu? ja ked som naposledy pozerala, 40 len za pol hlavy meliru, 60 za celu hlavu. O farbe ani neviem, ani sa neodvazim opytat tak to farbim sama.......... ]-(
Odpovedať
@ladyjh A to v Anglicku su take ceny, ci na SK si nasla?
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 v anglicku :-( Vobec si neviem predstavit, kolko ma moh uces bude stat doma pred sadbou. budem sa musiet spytat ked tam budem v marci.
Odpovedať
@ladyjh No ja tiez neviem, a rozmyslam este, ze si kupim clip in do vlasov, uvidime co mi poradi kadernik :-)
Odpovedať
Zdravim Vaaas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y cauko hainy! ako?
Odpovedať
@ladyjh No nic nove :-) A ty sa pochval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky a vy planujete ist s obrazkom kadernikovi, ci mate predstavu co chcete a vysvetlite jej/mu to?
Odpovedať
Profilova fotka
ja s obrazkami :-N hainy, ja pomaly, pisem pisomky, uz mi z toho sibe! ako si mala vianoce?
Odpovedať
@bybi Ja tiez s obrazkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uvidim co mi povie vo februari, ci ma nejaky napad a ked nebude mat, tak tiez najdem nejaky obrazok :-D Ale skor sa spolieham na neho :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?