Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@bybi hm ten jediny sa mi pozdaval...este musim ine pokukat...lebo spominal drahy ze mozme ist do Pariza tak som take hladala...poznavacie nech viacej uvidime a bolo to na 5 dni tak super( lebo moc dovolenky si nemozme brat) tak aj to nam vyhovovalo ze to bolo cez sviatok...a brali by sme si len 2 dni dovolneky...ale teraz je to v cudu :-( aj ja mam bez skusky vizazistku
Odpovedať
@z.junasova @bybi tak sem dám tú fotku, ale aj tak z toho houby vidieť.. je to také tmavohnedo-ružové líčenie.. jáj, a obočie pôjde na tenšie, lebo mi nejako zbujnelo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi krasne to vyzera :)
Odpovedať
@bybi myslíš?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hej urcite... A ked si este domyslim ze fotka neni najkvalitnejsia a budes mat aj ten fixovac make-up a vsetko tio top, super to bude :)
Odpovedať
@bybi bože,. ja sa nejdem vynadívať na to obočie.. v reále sa mi nezdá až také hrubé, no na fotke je to otras :-D a tebe ďakujem za koment - potešila si ma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Keď už hovoríš o obočí, ja si nechám vytrhať kozmetičky, lebo niekedy sa mi stane, že si ich nevytrhám rovnako. No a teraz chodím so zarasteným obočím ako idiot, lebo ho mám dosť husté, keď nie je upravené. :-D
Odpovedať
@z.junasova no aj ja som vydržala netrhať viac ako 3 týždne, no túto nedeľu som to už nevydržala.. ale kozmetička mi povedala, že to by som nesmela trhať zo 2 mesiace, aby mi to riadne zarástlo.. a bude mi to vedieť upraviť aj takto.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ja zas keď začnem, tak neviem skončiť, stále do doťahujem, upravujem a niekedy to neskončí najlepšie. :-p Takže ja sa držím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Akurát rozmýšľam aké by mali byť rozmery na etiketu na víno. Mám ju vyrobenú, idem ju dať vytlačiť, len neviem aké to bude na fľaši.
Odpovedať
@z.junasova podľa mňa by bol dobrý rozmer tak cca 5*8 cm.. ale to je len môj odhad.. no ja som si vydriapala len tie také najväčšie, čo boli najďalej od obočia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Tak som si ju odmerala a je to 14x9,5 cm. Tak uvidím.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@z.junasova tých 9,5 sa mi zdá dosť široké.. ale zas je to aj podľa toho, aké sú fľaše..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi idete aj niekde na svadobnu cestu?
Odpovedať
@bybi nie nie, nejdeme nikam.. chceli sme predĺžený víkend buď v londýne, paríži, madride, alebo ríme, ale uvidíme ako bude.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab do Londyna nechodte, tu je strasna zima :-D
Odpovedať
@bybi ja viem, že je tam zima, ale nikdy som tam nebola, a chcela by som ho vidieť..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Londyn je krasny, centrum aspon :)
Odpovedať
@bybi ach, keby nám to vyšlo, a ešte keby aj slniečko svietilo..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ja by som do Pariza chcela ist, este sme neboli. Ale moj mi vzdy povie ze jeho hrdzava veza nezaujima :-D a teraz uz je to aj komplikovanejsie ked mame Zarku :) s nou by to bolo utrpenie :)
Odpovedať
@z.junasova ved pozri aka je velka etiketa na flasi od vina a hned bdues mudrejsia
Odpovedať
@dracica6663 och draci viem, ako sa citis... Ja som stratila pred svadbou krasne nausnice, co mi dal drahy na Vianoce.. Dala som ich normalne dole a zapotrosila niekde... Normalne ich neviem nikde najst, zlahla sa po nich zem... Moja chyba, mala som ich poriadne odlozit.. :-( @simcab 2 mesiace netrhat obocie? To by som nevydrzala.. ved by som bola ako Breznev.. :-) Aj podla mna mas pekne to licenie, vidno aj na zlej fotke..
Odpovedať
@bybi :-D :-D ta hrdzava veza je dobraa.. :-D Ale podla mna ma pravdu, v Parizi su aj zaujimavejsie miesta... ;-) Ja som ani v Londyne nebola... uff a skoro za rohom je... :-N
Odpovedať
@beronsche hm dik :-( ja som si ich dala do prace a poobede uz jedna bola fuc netusim ako a kedy spadla
Odpovedať
@simcab aj mi sme chceli ist na predlzeny vikend lebo aj dovolneku teraz nedaju ked pred a pod svadbe budeme mat...tak len decentne ,,troska oslavit,, a potom uz nabuduci rok sa pojde na lepsiu dovolenku
Odpovedať
@beronsche no ďakujem za pochvalu.. ja som sa cíila dobre keď mi do toho šupla trochu ružovej.. ja keď sa líčim, tak si zvyknem dať do tmavej trochu ružovej alebo fialovej, tak sa mi to páči :-) čo sa toho obočia týka, tak ja som vydržala cca tie 3-4 týždne či ako, a bolo to utrpenie.. :-p @dracica6663 ja dúfam, že na budúci rok už budeme v očakávaní prírastku, tak ani potom nehrozí dovča :-) ale mne to nevadí.. inak môj drahý už vyratúval, kedy musíme bábo splodiť, aby sa narodilo cez detvianske slávnosti :-D že by na slávnostiach zapili, kým ja budem v pôrodnici.. no "zlatý", nie?? :-D :-D :-D
Odpovedať
@simcab :-D no velky srandista :-D no aj my by sme chceli a keby bolo nabuduci rok tak...to je jasne ze na dovolneku nepojdeme...tak ale to sa dopredu neda planovat...uvidime co nas caka v buducnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Nebola si v Londyne??? No od vas je to dost daleko... my sme tam boli milion razi uz, ale od nas je to pol hodka vlakom :) A boli sme tam s nasimi, svokrovcami a ked sme este boli au-pairy, tak kazdy vikend :)
Odpovedať
@dracica6663 joj vieš ako, podľa neho sa nám to podarí keď si my povieme, a hneď na prvý šup.. no bodaj by mal pravdu!
Odpovedať
@simcab no asi si veri :-D a moj zase povedal ze si to musime vypocitat aby to nepadlo na znamenie PANNA lebo, aby babetko nebolo cely zivot pannou ako je ON :-D niekedy je k popukaniu co ho nenapadne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?